bugün

vajinanin ust tabaninda oldugu iddia edilen bir nokta. bunu bulupta ucundan dokaninca kadin kisisi aninda nirvanaya ulasiyormus. ama hurafe, yok oyle birsey.
herkesin bilip hiçkimsenin bulamadığı efsanevi nokta.. dokanabilen partnerini zirveye ulaştırırken, arayıp da bulamayan sinirden sevişmeyi yarım bırakır..
kadın haritasında beLirtiLmemiş noktadır.buLana büyük ödüL oLarak 10miLyon doLar veriLmiştir.
ki eğer buLursanız kadını kurt cobain in yanına gönderebiLirsiniz.
(bkz: nirvana)
yalandır cok aranmıstır bulan beri gelsindir **.
gadının gavrama noktası olarak tabir edilen yerdir.
''dün gece çok aradım,
aradım bulamadım...'' * * *
kadınlarda bulunan bir psikolojik noktadır, hassaslık belirtisidir. ilişki sırasında zevkin doruklarına varan dişi g noktasina ulaştığını, orgazmik sıvı ve yüksek frekanslı ah oh larla belli eder.
bulduğunuz anda o bünyenin christoph colomb'u olursunuz.
(bkz: şehir efsaneleri)
sahan'ın mantalitesine göre geri donusum noktasi olan nokta *
üçgende ağırlık merkezi olarak kullanılan nokta.
vardır ve gerçektir. bulanlara hayırlı uğurlu olsundur.
(bkz: aramaya inanmak)
(bkz: içimizde bir yer)
çoğu zaman klitoristle karıştırılan, kadında dış vajinanın bitiminde yer alan ve beyin orgazmına ulaşmaya giden otobanda giriş turnikesinin adıdır.
(bkz: bir ben var bende benden içeri)
(bkz: derin devlet)
kadın zihninin bilinmezlerinde bulunan bir noktadır.

(bkz: iş beyinde biter)
yok böyle bir şey, yanlış hem bu g degil ğ noktasi olacak. ** *
(bkz: beyin orgazmı)
(bkz: vajinal orgazm)
(bkz: klitorital orgazm)
(bkz: hiç gerçekleşmeyen orgazm)
(bkz: g noktası dedektörü)
(bkz: öküz altında buzağı aramak)
kadın cinselliğinin ve erkek hödüklüğünün yaşanan en büyük sorunlarının temelinde yatan somut nedenlerden biri g noktasının yerinin belirsizliği saçmalığıdır. eğer mesele sadece bir kadına kendini ispatlamak ise koordinatları jinekologlardan kolayca vizite ücreti karşılığında elde edilebilecek milimetrik bir noktadır sadece.
ama eğer ruhunuzla sevdiğiniz, terinize ve spermlerinize gözyaşınızı da katabilerek sevişebiliyorsanız ve de seks sizin için tek kişilik bir gösteri değil de bir ruhsarılışmasıysa durum değişir. eğer kendi odak noktanız penisinizin ucunda atan zonklamanın çok daha masum ve derininin kadınınızın yüreğinde de attığını görebiliyorsanız, g noktası sizin için kalp kapakçıklarından pek uzakta değildir. kıçını dönüp uyuduğunuz ve hepsi birbirinden rezil onlarca gecenin sabahından vazgeçecek kadar cesursanız bir kere de kendi orgazmınızı sevgilinizi öpücüklere boğarak yaşayın bakın neler olacak. sarılın sevdiğinize ve bütün ruhuna. hiç yaşamadığınız bir uykunun ve huzurun tadına varın. ve ertesi sabahın ne kadar farklı ve özel olduğunu seyredin.
(bkz: yürek ağlar gözden önce)
her kadında değişik yerde bulunduğu söylenen, lise yıllarının başlarında samimi olduğumuz kızlara yavşak yavşak yerini sorduğumuz fakat yanıt alamadığımız efsane nokta. g noktası için derler ki; onu bulan, kızların ilahı olurmuş.
(bkz: nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme)
(bkz: ruhuyla sevmek)