bugün

muhteşem android oyunlarından biri. dünyanın 4 bir yanından insanlarla ya da arkadaşlarınızla online olarak oynayabilirsiniz.
oynayan arkadaşların buradan nicklerini paylaşıp daha da keyifli hale getirebilecekleri bir oyundur.
mcgeg nickinin alinamayacagi oyun. sayet nick benimdir efenim.
Niyancat nickiyle deliler gibi oynadığım, sevimli hayvancıkların birbirine suikastler düzenlediği gayet basit ve eğlenceli şiddetle tavsiye. Hepinizi alırım aşağı bu arada *
pek bir hoş online oyun. arada gıcık kapıyorum ama güzel yine de. pandam ile mutluyuz.

(bkz: petitjoueur)
Bagimlilik yaratan oyun.
insanın oynamamak için kendini zor tuttugu oyunlardan biri.
oynamak isteyenlere özel mesaj yoluyla nickimi verebilirim*
rakiplerini durdurma yavaşlatma gibi yöntemlerle geçmeye çalışılan güzel oyun.

fun run nick'im elektronikci *
adına aldanılmaması gerek oyun.

zira oyunu oynarken pek "fun" olamıyorsunuz. şahsen ben sövüyorum bol bol.
Arkadaşlarla yanyana oynayınca kavgaya, küslüğe sebep olabilen muhteşem oyun.

-hangi şerefsiz çekti lan beni havadayken??!
-olm çarpmayın beni birinci gidiyom çarpmayın köpeklerr
-orospu xxx. (!!!) eheh kanka ya kusura bakma ben sinirle... Neyse.

Gibi sürüyle diyaloga, monologa sebep olur. En güzeli yalnız oynamak.

Kapışmak isteyenler için kullanıcı adım: nbanug
bağımlılık yapan oyundur. ilk 2 ye giremeyince mutsuz olunandır. son dakka da yukarı çıkan 3 kişiye de mıknatıs kullanmak paha biçilemezdir. `zhe he
`
pruido olarak kapışılcak oyundur.
boş vakitlerde oynanmayan ama boş vakit yaratılıp oynanan oyundur.
telefon elden düşmez mi arkadaş, düşürtmüyor işte.
bazı arkadaşlar oyundan koparmak için aramak zorunda kalıyor ama olsun. kralların oyunu değildir ancak oyunların kralıdır.
Hic bilmedigim ve umurumda olmayan bi oyundur.Oyunlardan nefret ederim.Cok sukur daha okadar dusmedim.Bi arkadasim var asosyalmidir nedir??yada asosyal taklidi yapiyor * cok oynar .bende engellemeye calisirim.Ona iyilik yaptigimin farkinda degil.
Sevimli hayvanların yarıştırıldığı son derece basit yapıda olduğu gibi bi o kadar da eğlenceli son zamanların gözde multi oyunu. Keşke daha fazla harita gelse.
Ogle arasi is yerinden arkadaslarla oynayip kahkaha attiran zevkli oyun.
Kalabalik bir ortamda hakkaten mükemmel oluyor. Bayaa eglendiriyor, tavsiye ederim.
android oyunlarından en eğlencelileri içindedir.

nick: hakigiyenadam
rating: 2920
karakter: panda
başlık: space helmet
ayaklar: skateboard
Sövüp sayan arkadaşlarla yan yana oynadiginzda inanılmaz eğlenceli oyundur.
4 arkadaş yan yana - uzaktan uzağa oynayabileceğiniz deli oyundur. 1000 oyundan sonra sıkmaya başlıyor.
Bütün arkadaşlarımın oynadığı fakat benim ilgimi hiç çekmeyen oyun tanesi.
Deli dehşet bir oyun eğlenceli.

ikisi çıkmış lan ilki kadar olmasa da gideri var.
Küfürbaz eden oyun, kim yakıyo kim biçiyo belli değil ! Bi bilsem biliyorum yapacağımı ( da bilmiyorum işte ) *
harika bi android oyunudur. oyun onlinedır. balkopugu1903
ikincisi çıkmış muhteşem bir oyundur. ikincisi ilkine göre daha kötü gözüküyor, ama oynayınca sarıyorsun.
Biraz önce kuzenimin zorla yüklettirdiği ve şimdi elimden bırakamadığım oyun.
ikincisi de çıkmış olan ve deliye bağlatan oyun. yalnız ikincisinde mekan eksiği var birincisine nazaran hele ki.