bugün

yeni bir altıncı nesil yazar. faideli bilgilerle aydınlatsın sözlük semalarını. *
fransızca, küçük oyuncu.
okunuşu 'pe' şeklinde olduğunu düşündüren kelime...
bu arada hoşgelmiş sefalar getirmiş bir yazarın nicki...
(bkz: petit bonjour) serbest çağrışım. hoşgelmiş. Gözüm üstünde...
(bkz: petibör bisküvi)öyle bi çağrıştı.

çaya banıp yenilesi.
benim ölmemi isteyen yazar.

tamam mınıskim ölüyorum.
isviçre kroniklerinde dallama frankofonların kahrını çekmiş birisi. sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer sözünün altına mührünü vurmuştur. salut deyip, "j'ai trente cinq ans" cevabını almanı açıkcası yadırgamıyorum. girizgahların daim olması dilekleriyle...

al şunları arada kullanırsın, seç beğen al :

tu peux faire comme ça :

(bkz: jtm)
(bkz: bientot)
(bkz: elle)
(bkz: va)
(bkz: te)
(bkz: dire)
(bkz: que)
(bkz: mais)
(bkz: je ne t aime plus)
(bkz: alors)
(bkz: putain de bordel de merde)
(bkz: va-t-en)
(bkz: tchao)
"j'aime ce dictionnaire et des écrivains" diyen fransızcayı da kendi çabalarıyla çat pat öğrenebilen yazar kişisi.

(bkz: respirer de l amour)**
not: sevin lan beni. fransız asıllı bir adım var diye boykot etmeyin beni.*
eli, yüzü düzgün; sessiz, sakin bir tip. fenerli tipi var, beğenmedim. fenerli'ymiş zaten. *
(#6747549) tespiti harikadır.
sessiz ve derinden gelen yazar. penaltı ustası, godjhonsen. boyu da uzun bak bak bitmiyor maşallah.
oğuz kağan'ın soyundan gelen ve saf kan türk olan yazar, gözleri de çekikmiş...
(bkz: ironi)
sevimli insan yavrusu. *
iyi gün değil kötü gün dostu. kardesi. devesi. * kendisinin sandığının aksine bembeyaz ruhu olan yazar.
istanbul a hoşgelmiş ,gelmesiyle istanbul u kültür başkenti eylemiş **,ne iyi etmiş yazarı. *.
sözlüğün faşist tayfasından bir yazar.küfür etmeyi marifet sanan yazardır aynı zamanda.
"adam gibi adam" yakıştırmasının, sözlükteki karşılığı.
an itibariyle el kızartmaca oynadığım kardes insanı. *
çok şeker len. * pamuk şeker gibin. kımıl kımıl.*
vatan millet sakarya üçlemesiyle mahsun kırmızıgül tarafından yeni filminde oynamak için teklif götürülmüş fakat sadece klavye ile barışık olan insandır.her türk faşisti gibi bu arkadaşımızda ülkesini ölecek ve öldürecek kadar seviyor,seçimlerde chp'ye oy veriyor sorgusuz sualsiz amblemciği göz kararıyla işaretliyor.levis giyinip ülkesini seviyor...
(bkz: varlığım faşizme armağan olsun)
feci halde kalp kıran yazar. farkında değil bazı şeylerin. ama kırıyor işte. bakalım nasıl affettirecek kendini.

edit: bir o kadar da inatçı. affedildiniz sayın petitjoueur.
bunalıma girmiş insan yavrusudur. saçını felam kesmeye başladı bu. gelecek pek aydınlık değil yavru. *
tanım; 6. nesil bomba yazar.

hiç muhabbetimiz olmadı ama bu yazara bakınca kendimi görüyorum, ekürim olabilir mi acaba deyü düşünmüyor değilim.

tespitleri güzel, ilgi ve alaka ile izliyoruz.

(bkz: yardır)
yorumları etkileyici olan insana keşke daha önce gelseymiş türünde düşünceye sevkeden yazar.
(#8140433)
(bkz: anlaşıldı tamam)