bugün

(bkz: feridun dümdüzağaç)
rastgele denk gelip baktıklarımın hepsi bir restoranın civarında lakin. zamanında ben de bu dershaneye gittim ve üç tarafı restoranlarla çevriliydi. sanki sınavı ösym değil de vedat milor hazırlıyor amına koyim.
elazığ daki adı (bkz: istanbul dershanesi)dir. kurucusu ve yönetim kurulu başkanı ibrahim taşel dir.

(bkz: final eğitim kurumları)
(bkz: final üniversitesi) *
askeri kökenli değil, elazığ kökenli dershanedir.
hayatımda gördüğüm en berbat dershanelerdendir. *

edit: eksi almaya devam ediyor.

pekala niye mi? söyleyeyim: "işte biz böle böleyiz şunu yapıciğiz bunu yapiciğiz" diyip kayıt olduktan sonra öğrencilerine, ilgisiz davranan bir idareyi hala destekledikleri için.
5 tane şubesi fetö bağlantılı olduğu gerekçesiyle kapatılmıştır.
Tam bir para tuzağı beton yığını olan*. Gerek öğretmenler gerekse rehberlik servisi olsun kendi menfaatlerinden başka bir şeyin düşünülmediği yer. Öğretmenler öğrencinin hedefini sağlamlaştırmak yerine hedefinden saptırıyor ve kendi kafalarından yarattıkları kalıplara ve rollere o öğrencileri sokmaya çalışıyorlar. Hiçbir öğrenci sene sonunda kendi idealiyle çıkamıyor oradan.
gaziosmanpaşa şubesi mankenlik ajansını andıran mabet.
benim gittiğim ve gördüğüm en iyi dersanedir.
yayınları zaten tartışılmaz çok iyidir. hocaların hepsi sizinle özel ilgilenir. rehberlikçiden en fazla 15 gün uzak kalabilirsiniz. mutlaka sizinle görüşmek isteyecektir. düzenli disiplinli ve sistemli bir programı vardır. ve mutlaka o programa uyarlar. sonuçta da bu kadar başarı almış ve kendini kanıtlamış bir dersanedir.
bu sene diğer dersane reklamlarını pek göremedim. sanırım bu sene de en başarılı dersane olmuştur. ilk 10 da 38 derece.
hayatınızın hayatını yapmadan önce düşünün dershanesidir. fem'in ağır şakirt ve kadın erkek ayrımı yapması nedeniyle ''ben atatürkçüyüm yeaa'' diyerek buraya kaydolduktan sonra ilk 1ay ilgili davranırlar sonrasını siklemezler. soru kalitesi özellikle matematiği yerlerde sürünür her deneme de aynı soru tarzı aynı soruları çözdüre çözdüre hazırlarlar üniversite sınavına. denemeden 400 alan bir kişi gerçek ygsde 250 alabilir. türkçesi kaliteli olabilir ama matematik ve sosyali yerlerdedir. hocaları bir kaç tanesi hariç ders anlatmayı sevmeyen tembel, üşengeç pislik heriflerdir. soru çözüm günleri karınca sürüsü gibi olduğundan soru çözdürmek imkansız. stajer hocaların bilgisi yetersiz olduğundan sordugun soruya doğru cevap veremeyebilir. feme gidin buraya sakın ola gitmeyin karı kız vardır kaşar boldur fakat onlarda vermiyor amına koyayım.
nedense insanın "daha da uzasın, hiç bitmesin!..." duygusuna kapılmasını sağlayan bir isim tamlaması gibi çınlıyor kuaklarda.
(bkz: final dergisi dershaneleri öğrencileri)
(bkz: final dergisi dershaneleri soru kitapçıkları)
(bkz: final dergisi dershaneleri deneme sınavları cevap anahtarı)
8000tl verilirse tıp kazanmak farz olur.
kayıt için 3 bin tl bayıldığım dershane. iyi bir liseye gitmiyorsanız pek suratına bakmıyorlar. ayrımcılığın daniskasını yapıyorlar. stajer hocaları normal hocalardan daha kaprisli. ama şöylede bi gerçek var ki adana daki şubesinde olan hocaların kalitesi en üst düzeyde. yiğidi öldürüp hakkını yememek lazım.
eger derece sinifinda değilseniz kimsennin umrunda olmazsiniz.
Öss'ye girdiğim yıllarda ekranlarda "finalllleeee başarmak zorundaayızz" diye reklamı dönen dershane. Bi de bir öğrenci 1 adet engelin üzerinden atlıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Finale gittiysem sebebi budur ! "Finallleee başarmak zorundayııızz" diye bağırayım diye. Ne saçma bi reklamdı amk.