bugün

Dersaneleri yurtlarının önünden bile geçmedim.
Fetö ve siyasal islam.
Buradan ilerlersek bulaşmayanlar zaten besbelli.
elbette var. hemen hemen hepimiz o mecralara çekilmek istendik. gerek okul ve gerekse iş hayatımızda bir şekilde. uzak durmayı basarabildik.
Ben. Tertemizim çok şükür. Dershanesine bile gitmedim.
--spoiler--
Fetonun dersanesine gittiğim dönemde bile bulaşmadım.
--spoiler--

Reis avucunu kesip fetö kitabının üstüne basarak kan yemini mi edecektin başka? E bulaşmışsın işte.

Bir soru.
Var. Mavi yastık. Yanı ben. Fetonun dersanesine gittiğim dönemde bile bulaşmadım. Bize dergi verip okulda dağıtmamızi istedikleri zaman da o dersaneden ayrıldım.
Atatürk ilke ve inkilabına Sıkı sıkı sarılmış Türkiye Cumhuriyeti Varandaşıdır.
var.
ben.
zamanında fem dersanesi bedava vericez dedi, gitmedim.
üniversitede yurtlarında kalmadım, lavuğun biri eve çamaşır makinası getirmiş, fakiriz, evdeki tek elektrikli alet radyo ve ampuller. girişiyordum elemana.
hiç haz etmedim bu güruhtan.
halen kuvvetleri var, ekerken düşünecektiniz ne biçeceğinizi.
herkesin evvelki sözleri duruyor internet aleminde.
mesele sıradaki kim ?
Arkadaşlar ben fem set almıştım 2 sene önce bir de yutuptan teknofem videoları izliyordum. 2007'de de zaman gazetesinin üzerinde maklube kaşıklamıştım kaç yıl yatarım?
Özet le maklube ile başladı herşey.
imkansiz gibi bir durumdur, illaki bir yerlerden bulasilmistir. iyi niyetimizi kullananlarin allah bin belasini versin.
üniversitede iki kere makbule yemişliğim vardır. fakat bu bunları gerçekten ciddiye aldım, ne de dini kurum olarak gördüm.

her zaman bana maneviyat yerine maddiyata önem veren holding gibi gelmişti. karın tokluğuna afrikalara kendi inancı için* hizmete gidenlere bir saygım olmadı da değil. fakat cemaat olarak asla desteğimi kazanmadılar.

bunun dışında devlet kurumda kadrolaşmalarına aşırı derece de sinir oldum. ya dini cemaat ol, yada holding ol. ne haddine bu şekilde toplaşmak. belalarını buldukları için üzülmüyorum.

bana soracak olan olabilir niye sevmediğin kuruma girip makbule yedin diye. hayatı her açıdan kendi gözlemlerim ile keşfetmeyi seven insanım. her ideolojiden insan ile tanışır ve tartışırım saygı çerçevesinde. taraf, yeniçağ, cumhuriyet ve yeni akit gazetelerini birlikte okudum uzun yıllar boyunca. zaten bu ülkenin %90 kadarı karşıtları hakkında bir şey bilmeden düşman olmuş durumda. bari düşünebilen insanların bir farkı olsun.
Itiraf ediyorum sene 1993, orta okuldayken buğday çorbalarını içtim ama maklube yiyecek kadar terfi etmedim.

Not. Başıma bir şey gelmez umarım.
buyrun benim.
Onurlu insanlar bulaşmadı...

Benim kardeşim derece yapmıştı.kaç kere aradılar ücretsiz biz okutalım diye...

Annem kibarca reddediyor sürekli her aradıklarında dedim bi daha ararlarsa bana ver...Aradılar " ne istiyorsunuz kaçıncı arayışınız bu , üstüne para bile verseniz size kardeşimi emanet etmem" dedim...
her liseli fem dersanesinin sbs'na girmiştir. hem de 90'lar da bu akpnin babası refah döneminde daha da normal.
hiç olmadı seviye tespit sınavlarına girmiştir diye düşünüyorum.
Sikeyim fetoyu hiç sevmemiştim zaten nursuz herifi.
bir yakalayabilsem iyi bulaşacağım.
şimdi yalan mı söyleyelim yani lise yıllarımda yurtlarına giderdim arkadaşlarım var hala daha görüştüğüm. yemek yerdik kaliteli filmler izlerdik. masa tenisi oynardık. zaman gazetesini 1989 dan beri takip ederim. sızıntıyı okurken bilim sayfaları çok hoşuma giderdi. ilk defa cfc ( chlorofluorocarbon) terimini sızıntıdan öğrenmiştim mesela. kendi içlerindeki tüm değişime ve dönüşüme şahit olmuşum dışarıdan bakan sade bir vatandaş olarak. uzun zamandır takip ederim cemaati. şimdi ben cemaatçiyim diyen yeni yetmeler, bilmezler bildiklerimi.

hiç bir menfaatim olmadı. ekşi yemedim ki karnım ağrısın. bir aidiyet, bir diyet borcum yok. kimsenin parasından istifade etmedim. ticari iş yapmadım. cemaatten evlenmedim. göbek bağım yok. zaten hayatım boyunca kimseye eyvallah etmedim.

para, güç, ve dünyevi menfaatler cemaatin yapısını bozdu. ilk zamanlar allah rızası için yapılanlar, sonradan başka hesaplara dönüştü.
saf ve temiz insanlar aldatıldı. himmet ve yardımlar dünya menfaatlerine peşkeş çekildi. cemaat büyüdü kontrolden çıktı. cemaatin başında bulunan zevatın gerçek niyeti bu darbeyle meydana çıktı. iktidar ve güç sahibi olmak. cemaat çetin bir imtihana tabi tutuldu ve kaybettiler ne yazık ki. güç, para, makam mevki ve iktidarla imtihan edildiler.

hedefe ulaşmak için her yol mübahtır mantığıyla hareket ettiler. haktan, adaletten, merhametten ve doğruluktan ayrıldılar.
sonuç ortada. bediüzzaman saidi nursi cezaevlerinde çürüdü mübarek. bu mu nurculuk bu mu hizmet. bu mu ????
yıllar öncesinden bu herifte bir içlik olduğunu söylemiş olmak bulaşmaya giriyorsa çok pis bulaştım. ama onun haricinde akp bununla koyniş koyniş koklaşırken bunun piçlik kokusunu etrafa anlatmaya hissettirmeye çalışıyordum. o zaman da ben böyle yapıyorum diye akpli bazı ileri zekalı arkadaşlar bana ağır tepki koyuyor dilleri ve elleri ile yer yer klavye ile linç girişiminde bulunuyorlardı. şimdi dediğime geldiler hiç birinde o günlerin özrünü dileyecek yürek yok. ama biz doğrular üzere devam. onlarda aldanmakta pek bi çok kararlılar. bakalım nereye kadar.
sokağından geçmedim orospu çocuklarının...

"ne istediniz de vermedik" diyenler düşünsün.
Çoğu öğrenci kıyısından geçmiştir tabi saf niyetlerle.
yıllardır adı geçen her ortam da "orospu çocuğu" dediğim de herkes öyle deme o "hoca efendimiz" der said-i nursiden girer hayır işlerinden çıkarlardı. ben hala "orospu çocuğu" diyorum. ve herkes benimle aynı fikirde şu an.

üzgünüm; mesleğini layığı ile yapan tüm orospuları tenzii ederim.
aq imansızları millet sokakta aç gezerken baba ve anne oğluna ekmek götürme derdindeyken bunun gibi adi insanlar paraya para demedi lüks yaşadılar dincilerin zengin olup milliyetçi Atatürkçü insanların orta bir gelir düzeyine sahip olması hee zaman benim kanıma dokunmuştur bugün sokaktaki aç adam yarın cemaate katılarak 1 ay içindede altına son model araba çekerek dolaşıyor bizim vatansever halkımız ise her gün işe giderek ağır şartlarda çalışarak para kazanıyor Feto o.çocuğuna hiç bulaşmadım ne olursa olsun eğer olurda bulaştırırlarsa onların yurduymuş murduymuş dağıtır atarım aq imansız vatan haini dincileri.