bugün

son entrysini 28 haziran 2017 tarihinde bir derdim var başlığı altına giren, toplamda 3528 başlık ve 13176 entry sahibi üçüncü nesil yazar.

(#37052430)
(#5626681)

çayı burnumdan çıkartmış yazar.
bazı yazılarını okurken, bana geçmişimi ve kaybettiklerimi hatırlatıyor.
anlamadığım şey, victor hugo'dan farkın ne? o yüzyılda yaşamıyor olmak mı?
sen sefiller'i yaz, ben okurum.
(#3778227) oha! okurken kör oldum. her kime yazıldıysa o kişi kesin intihar etmiştir. *
bir zamanların gözde sözlük yazarı, unutulmazlardandır.
uludağ sözlük birinci gazoz ligi'nin yeniden başlamasını isteyen hevesli gençler! işte taciz edeceğiniz adam bu! zamanında bu işi başlatan ünlü organizatör, uçuk menacer, yetenekli yetenek avcısı fatal! yaparsa o yapar, mesaj atın, ikna edin. bonservisi elinde bildiğim kadarıyla.
error verince arkalarını bir daha kimse toparlayamıyor.
Dotada bir terim ; Fatal vermek .
kendisi akla gelince, akla gelen ilk üç kelime: al pacino, karizma ve elbette ki beşiktaş' dır. dünya evine girmiş değerli yazarımıza mutluluklar diler, gözlerinden öperiz.
yeni yılında bütün güzellikler eksik olmasın mutluluklar sizin için vede bol paralı bir yılın olsun..

''sen çayı koy biz geliyoruz'' anlamışsındır. *
bu yazarin tek ozeligi zirvelere gitmek sozlukteki celebritylere hos sozler soylemekti.. eski bir yazardir.
(#13298790) bir dahaki zirvede yaka kartlarının okunaklı ve gıdığa yapıştırılan sticker cinsinden olmasını talep ettiğim yazar. böylece elle temastan kaçınılır belki de.
kişisel iletisinde sözlüğe düğün davetiyesini dağıtmış olan yazar.

(bkz: 17 eylülde evleniyorum lan)
ölümle sonuçalan, öldürücü.
doğum günüdür kendisinin. gözlerinden öper, yeni yaşının mutluluk getirmesini temenni ederim.
öldürücü anlamına gelen genelde prospektüslerde gödüğümüz kelime. ha bi de yazar.
doğum günün kutlu olsun demek istediğim yazar.
bi canciş, bi kankiş olabilir ama panpiş olması mümkün değildir. olsa olsa konkiş olabilir. o da sabah erken kalktığında. geç kalkarsa bildiğin bompiş olur ki o hali insanı derinden etkiler.
sevgililer günü kutlu olsun kişisi..
femme fatale
ana nasıl yani diye sükut-u hayale uğradığım yazar. senin buralara mod değil, yönetim kurulu başkan yardımcısı falan olman lazım değilmiydi la ? herneyse.
sevinen bebeler daha kumda oynarken biz buralardaydık sanırım bilmem hatırlatmaya gerek var mı? meydanı arkadan gelenlere açtık da, ger kapatsakmı aceğba ?
eski zamanlarda nick altıma girdiği bi entry gece gece beni hayrete düşürmüştür. acaba saat çok geç oldu da benim mi garipleştim anlamadım neyse yazayımda bi kenarda dursum. tarih ve entry numaralarına dikkat;

(#1353820)

(#1353826)

(#1734492)

linkte vereyim tam olsun editi;

görsel
(bkz: denyo paratoneri)
ing.ölümcül anlamına gelen söz öbekciği.
harbi adam yazar..