bugün

bizden sonra gelecek yazar nesli. *
bu nesillendirme aşkı devam ederse bu yaz mevsimi içinde aramıza katılacak olan yazar.
"allah'tan o kadar dusmedik" diyerekten, derin bir oh çekilmesini sağlayan yazarlardır. *
(bkz: new generation)
(bkz: coming soon) !
5,6,7 gider bu...
sınıf ayrımcılıgının 3. kurbanı.
sözlüğün günden güne iyiye doğru gittiğini benimseten olgu.
ben, sen, o, bazilari, vebenzerleri falan...
bence buyumek hayattada buradada hic iyi degil
birgun 1. nesil yazar olunca hatirlarim belki.
(bkz: üçüncü nesil yazarların kaliteyi düşürmesi) başlığı açılması muhtemel durum.
''burada kimse sabun yapılmamaktadır,korkmalarına gerek yoktur'' dediğim nesil.
birinci ve ikinci nesillerde karşılaşıldığı gibi iyi yazarlar ve kötü yazarlar vardır. üçüncü, dördüncü...nesillerde de aynı durum yaşanacaktır. kimin kaçıncı nesil olduğunun hiçbir değeri yoktur. asıl olan kalitedir. bu sebeple geldiklerinden itibaren dikkatle izlenecek yazarlardır. *
uludağsözlük kast sisteminde yakında en alt tabaka olacak nesildir...

(bkz: alt devre)
bizden sonraki tertiptir..hem ne demişler allah'ın hakkı üçtür.tam tahmin edildiği gibi;

(bkz: başlık parsellemek)
sözlüğü geleceğe taşıyacak, entry girme ve başlık açma arzusuyla yanıp tutuşan, eleştirilselerde, sevgi ve saygı görecek yazarlardır.
sozlugun en goz alici yerindeki ismini bilmedigim o menünün en üstündeki caylaksiniz ibaresinin kalkmasindan sonra benim de dahil oldugumu fark ettigim grup..
uludağ sözlük üçüncü nesil yazarlar sendikasının kurulmasını gerektiren nesildir
(#205078)söylediğim gibi yaz mevsiminde aramıza katılan yazarlardır. nesilleme aşkı icraatlarına tam gaz devam edecektir. kafaları karıştıran nokta ise nesillerin neden yılda bir kez değilde 4 kez değiştiğidir. biri bana anlatsın.
gelmelerıyle ıkıncı nesıllerın ucuncu nesıl beklentılerını sonlandıran teker teker her bırıne basarı dıleyecegım yazar gurubudur gazamız mubarek olsun.
görüp şok olduğum yazar nesli şeysi. hala şoktayım. *
derhal alımları durdurup, bunlardan daha fazla olmaması gereken topluluktur. direk dördüncü nesil alımına geçilsin. *
üç nesilden bir tanesi
(bkz: üçün biri)
çoğu beğenilen yazılara imza atan yazar grubu.
benim inşallah olurum dediğim yazarlardandır.onemli olan 1. 2. nesil yazar olmak değil insan olmaktır..
onu bulamayanlarda var.. (bkz: ben)
(bkz: beni tanidilar sen kac)
(bkz: motorhead rulez)
(bkz: we love you prince)