serinin önceki filmlerini izleyenlerden bazılarını hayal kırıklığına uğratan filmdir.

-spoiler içerebilir.-

Üç bina arasında fizik kurallarına aykırı olarak geçebilen arabayı,

yamaçtan aşağıya düşerken sağlam parçası kalmayan arabadan burnu bile kanamadan çıkan insanları,

jet ile çarpışan ambulansın bu çarpışmadan galip çıkmasını,

filmin sonuna kadar habire dayak yiyen insanların rahatlıkla yürüyebilmesini,

bu dayağın sonucunda yara izlerinin bile olmaması gibi bir sürü ayrıntıyı saymazsanız güzel film aslında.

Hatta abartıp bazı sahnelerde "yok ebesinin ..." bile diyebilirsiniz.

filmi soran arkadaşlarınıza anlatacak dişe dokunur bir şey bile bulamayabilirsiniz.

çünkü; çok güzel konuşup hiç bir şey anlatmayan insan gibi bu film.

ayrıca filmin vefa filmi olduğunu görünce hafiften duygulanıyorsunuz da.

"for paul" yazısı etkileyici mi? ona da siz karar verin.
film güzel fakat fazla abartılı diğer serilerinde olduğu gibi.
Paul ölmemiş olabilir tartışma
konusu açıyorum Carrera gt model araba
porschenin süper arabasıdır yere yakındır bu tip
arabalar kaza sırasında enerjiyi emmek için 2ye
bölünürler arabada 3 kişi var diyorlar ama araç 2
kişilik ve Bi araba o kadar kolay yanmaz ağaca
çarpıp yanması çok saçma arabanın motoru arkada
ama arka kısımın görüntüsü yok üstüne üstlük gece
yapıldı denilen kazanın görüntüleri gündüz var Bi
araba o kadar uzun sure yanmaz. Porsche gibi Bi
araba hele. Tofaş yanmıyor anasını sikeyim ve
Walker yabancı dilde zombi anlamına geliyor
yürüyen yani. Reklam amaçlıda olabilir. The Dark
Knight gibi Jokerin film bitmeden ölmesi ve Kaza
yerinde ceset bulunamaması
fast and furious 6 sinamalara düştükten 3 ay ara ile çekimlerine başlanılacak film.
2014'te vizyona girecek ve basrollerine ek olarak Jason Statham'inda eklenecegi film. muhtesemligine muhtesemlik katacaktir, tadindan yenmez.
Başından itibaren heyecanla izletip sonunda duygulandıran film. Serinin birinci filminden itibaren izleyen biri olarak söyleyebilirim ki sonunda herzamanki gibi bir hassiktir çekemedik. Bazı yerleri sıkıcı bazı yerleri fazla abartıydı ama yine de harika bir film olmuş demeden geçersem haksızlık etmiş olurum. Serinin takipçileri mutlaka izlemiştir ama izlemeyen varsa da hiç vakit kaybetmeden izlesin.
aksiyonu baya bol film.
o son sahne herkes gibi beni de bitirdi hacılar. Paul reis bitirdin bizi.
Jason Statham karizma adam bunu bir kez daha gördüm.

Arabanın uçup kazığa girme sahnesi ve hobbs'un pradatörü ambulansla yok etmesini söylemeden geçemicem gençler.ikisinde de kocaman bir hasiktir çektik salondakilerle.

Han sende kalbimizdesin reis.
-inceden spoiler içerir-

Onu bunu bırakta hersey güzel makarayla basladı film devam etti öyle ama en son o beyaz supra yı gördüm ben bittim. orda eski filmlerden karelere döndü o yol boyunca duygusallasmamak elde degil. bitişde o supra o viraja keşke girmeseydi diyesi geliyo insanın.

-inceden spoiler içerir-
aslında gitmek isteyip de gidemeyeceğim film. sırf gidecek kimse yok diye. belki eve gidince kardeşimi ayartırım.* her bölümünü izledim, buna da paul walker ın son filmi olduğu için gitmek istiyorum. bir yandan da gitmek istemiyorum çünkü sadece bu 7. film için 340 tane pahalı spor arabayı hurdaya çevirmişler... yazık değil mi lan o kadar paraya? gidin afrika ya, afganistan a, filistin e, suriye ye falan yardım edin amk. neyinize yetmedi 30 tane araba? biraz idareli kullanın olum. sonra gidelim filme o arabaların parası bizden çıksın, tutulsun ve serileri çekmeye, paraları çöpe atıp atıp kazanmaya devam etsinler. sevmiyorum bu düzeni.
filmi ilk izleyecek her filmde olduğu gibi nadir insanlardan biri olmama rağmen maalesef bunu izleyemedim, gişe hasılatının beni ilgilendirmesinden dolayı 3 gündür bilet satışı yapıp, insanlara yer kalmadı demekten iflahım kesildi. Nasıl bir film diye soracak olursanız, 3 günde aynı kişi ve kişiler tarafından 2 kez izlenildiğine şahit olduğum ender filmlerden.
Çok aksiyon sahnesi olan ancak bu sahnelerden burnu bile kanamadan çıkan kahramanları ile biraz daha fantastik tarzı olan filmdir.

Sonuç itibari ile izlenilesidir.
bir filmi, bir insan hayatının önüne koyan vicdansızları göstermiştir.
seyirlik bir film. ama sonu tabi ki koydu. ahh o viraja girmeyecektin be paul.
sadece paul'ün (brian karakteri değil la oynayanı) ölümü dolayısıyla son 5 dakika paul'e adanmış ve adamın amına koymuştur.
Hızlı ve öfkeli 7 yi henüz izlemeyen arkadaşlar film çok güzel kimse ölmüyor, Jason Statham tutuklanıyor. Paulun 2. çocuğu oluyor. Bilin istedim.
Filmi az önce izledim. Serinin bütün filmlerini en az bir kez izledigimden olsa gerek filmin sonu bana çok dokundu. Sinemada insanlardan utanmasam bildiğin hickira hickira ağlayacak gibi oldum. Finalini çok anlamlı bir anma ile baglamislar. For Paul ifadesini görünce insan bir yakınını kaybetmiş gibi hissediyor. Nur içinde yatsın.