bugün

türk popstar.
estetik sanatçısı.
yüzüne bakıldığında 30-35

boyundan aşağısına ve ellerine bakıldığında 60-65 yaşında gösteren sanatçımız.
12 Şubat 1946 doğumlu şarkıcımız.
süperstarımız.
60'ı devirmiş.. niye yurt çapında coşkuyla kutlamadık..
annemden 15 yaş büyük olmasına rağmen annemin kızıymış gibi görünen teyze veya nine.
estetik ve gerdirmeden dolayı, göbek deliğinin, şimdi yanağında gamze olduğu söylenen süper star...
"buruşuk olsun ama insan gibi görünsün" tezini onu her gördüğümde yinelememe mazhar olan kadıncağız.
Yüzündeki çizgilerinle saçındaki beyazlarla
Benim için eskisinden daha güzelsin
Bırak varsın geçsin yıllar
Bitsin artık bu korkular
Her yaşın ayrı bir güzelliği var

diye devam eden şarkıyı seslendirerek abesle iştigal eden estetik mucizesi *
gerdirecek derisi kalmadığında, müziği de bırakacağı düşünülen şarkıcı abla, teyze ve hatta ninemiz. severiz ayrı.
orasını burasını gerdire gerdire, sonunda, akıllanmadan, yerin dibini boylayacak olan, senelerin eskitmeye çalışmasına rağmen, estetiğin vermiş olduğu mucizeye yenik düştüğü, estetikli teyze..
bugün okudgum bir habere göre estetik ameliyatları yüzünden artık dudak sinirlerinin tamamen işlevini kaybetmesi nedeniyle agzından akan salyalara hakim olamayan ve surati iyice turnusol kagıdına dönmüş insan posası.
ajda pekkan

40 yıllık mükemmel yorumculuğuyla Pop müziğimizin köşe taşlarından
biri olmayı haketmiştir Ajda Pekkan

Doğal değişimiyle yaş alan ve yine mükemmel yorumcu olan birçok sanatçının adını bile hatırlamıyoruz.Aslında buda bizim büyük ayıbımız.

Oyunu kurallarına göre oynamış ve sürekli değişimiyle gündemde kalmayı başarmıştır, ama yine mükemmel yorumu ile birlikte

Son olarak efendim birçok isimleri değişik fakat cisimleri aynı sanatçıların içinde farkındalık yaratanlardandır.
yok böyle bır sanatcı daha turkıye de dedırten gercek bir diva.. gercek bır tanrıca.
ninemin ninesinin de gençliğinde dinlediği ninelerin efendisi sanatçı. insana çok benzeyen tıp mucizesi yaratık.
* yıllanmış şarap tadındaki sesiyle ve yıllara meydan okuyan yorumlarıyla kulağımızı okşayan yegane divamız.
bugün gazetedeki resmini görünce "hadi beaa... ee yuhh artık 18 yaşına geri dönmüş" tepkisini verdiğim estetik pardon ses sanatçısı.
elem, acı ve keder
bir günde hepsi geçer
hayat dudaklarda mey
yaşamak ne güzel şey..
hastası olduğum sanatçılardan biri.. farklılığı, tarzı,sesi ve yorum gücüyle milyonların kalbinde önemli bir yer tutmaktadır. üstüne bir daha gelmeyecek olandır.
ne olursa olsun estetik yaptırıp yaptırmaması kendisini ilgilendirmektedir. şu anda hangi manken, hangi şarkıcı yaptırmamaktadır!!!
önemli olan sesidir ve iyiki vardır...

-en güzeli senin kadar sevilmedi
kimler geldi, kimler geçti.
yaptığı şarkılarla güçlü kadının simgesi olmuş coverların efendisi divamız.
yeni albümündeki şarkıları http://www.powerturk.com/ sitesinde birer kuple dinleyebildiğimiz,
ayrıca bana kaderimin bir oyunu mu bu... şarkısını da söyleyerek çok iyi etmiş cool kadın şarkıcımız, süper starımız...
-anneanne ajda pekkan kaç yaşında biliyo musun? senin onla yaşıt olduğunu sölemişti dedem.
-valla oğlum 30 yıl evvel aynı yaştaydık, şimdi ben yaşlandım onu bilmiyorum.
uzaktan uzağa pek sevilmemesine rağmen nedense yakından görme fırsatı bulunca şaşılası derecede kanınızın kaynamasına sebebiyet veren insan. ingilizce, fransızca kelimeler serpiştirmekten vazgectigi konuşması gayet samimi ve hatta etkileyiciyi. son olarak hiç de dendigi/sanıldıgı gibi estetikten acınası bir durumda degil.
ne yapsa kendine yakıştıran, sesi de gayet güçlü olan sanatçımız.
hala sesindeki gençlik kaybolmayan gerçek süperstar. fizik konusuna gelince zaten görsel bir yanılsama olan tv de gayet iyi görünmektedir.
http://www.ajda.net
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar