bugün

Ubisoftun tasarlayacağı bir devam oyunu.

(bkz: Başlık parsellemek)
muhtemelen kovboy temalı olacak olan ve red dead 2 ile yarışacak oyun. merakla bekliyoruz efenim.

(bkz: başlık parsellemek)

edit: oyun kapağından bir fotoğraf.

görsel
Heyecanla bekliyorum gamer bir hatun olarak *
yine sadece makyaj olarak geleçek boktan bi oyundur. ubisoft 2010'dan sonra ölmüştür yaptıkları sadece makyaj.
3 çok güzeldi.
4 biraz bozdu ama oynanabilirdi.
Primal çok zevksiz lan silahsız fps mi olur.

Bakalım 5 nasıl olacak.
4 üne daha başlayamadan 5 mi çıktı birde. Bu sistemler bayağı aldı başını gitti. Ben daha 32 bit teyim...
Muhteşem oyun serisinin muazzam trailerı yayınlanmıştır. Şubata kadar ölmesek bari

https://youtu.be/PI-1KTy0pOA
geliyor gönlümün efendisi... 10 dakikalık gameplay atılmamış buraya.. meraklısına..

https://www.youtube.com/watch?v=FqFNKG-z1AA
görünüşe göre en iyi senaryoya sahip olan far cry oyunu olacak.
far cry 4 rezalet olduğu için seriden ümidimi kestim.
Vakti zamanında, Almanya'da yaşayan Faruk Cevat Rasim Yerli kardeşler tarafından yaratılan hatta adını da onların baş harflerinden alan Far cry, ilk bölümüyle Avrupa'nın en iyi oyunu seçilmişti. Yanılmıyorsam 2004 yılıydı. Bir dergide tanıtımını okuyup hemen korsan cd'ciye gidip kopyasını yaptırmıştım, ardından da orijinalini bulup almıştım. ikiyi ve üçü de aldım sonra. ilk çıktığında Özellikle yapay zeka konusunda o dönemin oyun dünyasına damgasını vurmuştu. Far CRY engine ile de bütün oyun motorlarını derinden sarsmıştı. Kurgusundan falan hiç bahsetmiyorum zaten.

Ancak ardından gelen sürümlerle bir ilişki kuramadım. Yine herşey on numaraydı ama ruh eksikti. O sıcaklık yoktu. Trailerlara bakıyorsunuz herşey harika görünüyor ama oynayınca ilkinde yaşanan his olmuyor. Mesela MAx PAyne de ciddi değişiklilerle devam oyunları yarattı ama böyle olmadı hiçbirinde. Fry CRY ruhunu ilkinde bıraktı. Yanlış hatırlamıyorsam eğer EA Games, Ubisoft ve Yerli kardeşler arasında bir dönem ciddi sorunlar çıkmıştı. Sanıyorum ki o dönem ekipte ciddi ayrılıklar doğdu ve efsane son buldu. Yapımcıların yerinde olsam, buna devam etmek yerine yeni bir efsana yaratırdım.
fetöcü hainlerin montana'daki paralel yapılanmasıyla savaştığımız far cry serisinin beşinci oyunu.

(bkz: gerçek hristiyanlık bu değil)
umarım downgrade yemez dediğim oyundur. grafikler süper gözüküyor.
downgrade yeme ihtimalinin yüksek oluşunun endişe verdirdiği oyun.

oyun sektöründe problemler çok büyük. pek çok teknolojinin gerçek hayatta fazla kullanılması insanın içini acıtıyor.
beklenen oyun. aynen.
Buglara ragmen cok guzel bir oyun. Gerceklik mukemmel.
19 gün bekleyişin ardından bugun cracklenmiştir, bütün cimri asosyal arkadaşlara hayırlı olsun.
Far cry 5i kaldırcak sistemi kuracak parası olup hala kaçak oyun oynamaya çalışanlar hangi akıl mk.
Türkçe alt yazı resmi olarak çıkmayacak olan oyun. Bu yüzden crackli şekilde oynanmayı hak ediyor. Gerçi ben hayatımda oyuna para vermemiş biri olarak, sadece türkçe çıksa da yine para verip almayacağım oyundur. Torrent candır. Tr alt yazı çıktından sonra craklenip oynanabilir.
3'ü hatırladım da ağzım acık oynuyordum. daha sonrasına yetişemedik 4 çıkmıs eskimiş 5 çıkıyo vay aluminyum yaşlanmışısz be üstad.

üstad diyen ağzını sikim askldşasd.
Özellikle tüfek kullanmanın çok zevkli olduğu oyun.
Otomatik silahlar çok tepiyor, ağır makinalılar çok kuvvetli ve her atışta bu kendini hissettiriyor, kullanması inanılmaz zevkli .
Sniper tüfekleri henüz tam deneyemedim ama kullandığım 2 silahın sesleri muhteşemdi.
Tabanca kullanırken de atış hissi çok güzel.
Kısacası özellikle silah sesleri muhteşem bir gerçekçilik katmış oyuna.
He bf kadar iyi mi değil mi karar veremedim ama üst düzey olduğu tartışılmaz.
birbirinden kötü 3 dlc'si ile benim gibi gold edition alanları hayal kırıklığına uğratmış ubisoft iterasyonu. tam anlamıyla bir iterasyon, zira 4 oyundur aynı mekaniklerle hatta aynı haritalarda (4 ve primal) koşturuyoruz açık dünyada.

içini dolduramadıktan sonra açık dünya olmuş olmamış sadece teferruat.

ama sonuyla şaşırtmıştır, o ayrı.
Harita manzaraları güzel lakin koca haritada hep tek tük evler filan mevcut bir kasaba yada köy olmaması mantıksızlık. Araçlar ve kişiler hep ayni birbirinin kopyası. Bir süre sonra sıkıyor.
amerikada geçip amerikan propagandası yapmayan oyun fc 3 den kötü fc 4 den güzel.

koro harika söylüyor.
an itibari Türk Telekom'un playstore mağazasında 20 tl olan video oyunu.