bugün

safiye soyman sezen aksuya öpücük yolladığında 'ulan ne yalakasın herkese öpücük yolluyosun' diyen ayarcı kişilik.**
ankara, atakule nin çaprazında, çorbacım adında bir çorbacısı vardır.aynı yerin kokoreçi de harikadır.
(bkz: faik öztrak)
mastercard'ın maç temalı reklamında sevinenlerden mavi takımlı olan elemana çok benzeyen adam.
an itibari ile show tv'de yayınlanan yemekteyiz programında terbiyesizliğin alasını yapan şahsiyettir.

bugünkü yarışmacı ördekli yemek yapınca yarışmacıya demediğini bırakmamıştır. vay efendim halk ördeği yiyor mu, ördek yiyerek mi büyüdün, ben maddi olarak senin seviyende değilim *, falan filan. göya halkı, sıradan vatandaşı oynuyor bu konsepte. ulan boş şahsiyet, tamam ördek yemedin hayatın boyunca ama senin yediğin parayı sokakta geçen kaç adam yemiştir? delikanlıysan buna cevap ver.

ayrıca diğer yarışmacılar da fostur. benim favorim bugünkü yarışmacı bayandır. diğer yarışmacılar da faik şahsiyetinin ekmeğine yağ sürmüştür. hepsi oportünisttir ve hepsini kınıyorum. safiye soyman'ın da allah belasını versin, nerden buldun bu aygırı da başımıza musallat ettin.
saygısızlık ve terbiyesizlikte tavan yapmış görgüsüzdür şu an itibarıyla.
yarışmacılardan suratı boyadan seçilemeyen, at burunlu, nerdeyse tek kaşlı, çirkin suratlı, adananın varoşlarından geldiği açık seçik belli ama tikky takılma çabasında olan, sadece göğüs uçlarını ve kaba etinin zirvesini kapatmış fide ismindeki uvertür bozuntusunun yemek yapmayı becerememesine, bir yemek daveti masası nasıl hazırlanır bilmemesine buna rağmen sırf götünü memesini gösterdiğinden, faik kişisinin,fide'ye yalakalıkta sınır tanımamasıyla, milletin götü açıklara nasıl tapındıklarını da bir güzel tasdik etmiştir.

(bkz: terbiyesiz)
show tv yemekteyiz programına katılan adam.
bu gece rezilliğin dibine vurmuştur, öyle ki daha menüyü okurken ördeğe taktı..vay ördek nedir , herkes ördek yiyebiliyormuymuş da ..eeee herkes pirzola yiyebiliymuymuş faik efendi. daha oturur oturmaz hepsini örgütlemeye başladı, ördeği yemeyelim diye.
ha bire kadının ekonomik durumunu ortaya , lan angut kanal herkese harcamak için aynı parayı veriyor. çok sinirlendim sözlük çokkk.
ve seni oturaklı bir adam sanıyordum pehhhhhh.
saygısızlıkta sınır tanımayan yemekteyiz yarışmacısı.

kızım senin dilin yok mu? yemezsen yeme defol git lan sofradan diyeceksin. yemişim yarışmanızı, biri size bağıracak sofra başında siz de susacaksınız hadi lan ordan...
sonradan görmedir. üstüne üstlük belki de hiç ihtiyacı olmadığı halde 10.000 lira için maymun etmiştir kendini.

yemekteyiz programından önce kendisine karşı nötrdüm. pek bilgim yoktu. lakin bu geceki ördek de ördek diye tutturmasından sonra kendisine çok büyük nefret besliyorum artık.

edit: ödül 20.000'miş. bu adam o parayı ayda kazanıyordur zaten. maymun ettiğine yazık kendini *
başımıza safiye soyman bela etmiştir. öküzdür..
(bkz: allah seni bildiği gibi yapsın safiye)
(bkz: anasının ayısı)
olaylara bakış açısı,fiziği ve bıyığıyla bir çeşit Şahin k'dır kendileri. Fakat mr.K kadar karizmatik şahsiyetli ilim irfan sahibi değildir
elazığlıdır. bir şekilde parayı bulmuştur. safiye soyman a olan hitap şekilleri bile yeterince güldürür. yemekteyiz programında görüyoruz bu aralar.
safiye soyman'ın bıdı bıdı ettin kuruttun beni isimli şarkısına ilham perisi olması kuvvetle muhtemel şahıs.
bu faik'in sofradaki veryansınını duyan da sanır ki, ev sahibi ördek değil de duffy duck'ı kesti pişirdi!!!!
ilahi faik efendi anadolu'da hiç mi ördek görmedin? ördekde tavuk, hindi gibi bir kümes hayvanı değil mi???
sevimli ördek, sevimsiz Faik.
televizyonda görünme sebebi; ne olduğu belli olmayan adam.

oyunculuk, şarkıcılık, eşcinsellik gibi ünlü olma sebepleri bu adamda yok. sebep olarak safiye soyman derseniz; safiye kim la?
son katildigi programda "mallik beyani" yapan kirmizi ayakkabili kro.git atla bi yerden be , seninle insan klasmanindan ortaklasa oksijen tuketmek koyuyor valla.
(bkz: kıroyum ama para bende)
safiye soymanın resmi olmayan kocasıdır. bunların çok ilginç anıları vardır.

bir gün bu faik fenerbahçeli olduğu için biri sarı biri lacivert iki kanarya almış, kese kağıdı içine koymuş kanaryaları eve gelmiş kese kağıdını da masanın üzerine koymuş. safiye soyman bu kese kağıdının içinde yiyecek bir şeyler var sanmış buzdolabına koymuş. faik sormuş masanın üstündeki kese kağıdı nerede diye buz dolabına koydum demiş safiye. çıkarmışlar kanaryaları hayvanlar bayılcak haldelermiş. faik biraz benzin koklatmış hayvanlara, kanaryalar canlanır gibi olmuş, uçmuşlar biraz ama sonra yere düşmüşler. safiye demiştiki : - aha benznileri btti! *
türkiye nin son yıllarda gördüğü en piknik tipi barzo.
aman yarebbim o ne havalar, ne her şeyi ben bildim, ben yarattım havaları öyle! yemekteyiz "poğramında" "ben halktan birisiyim" geyikleri çevirerek elitizmin, seçkinciliğin dibine vurmuştur. kendi eşini/sevgilisini dere tepe ezdiği için çevresindeki bütün kadınları da ezebileceğine inanmıştır ve işin daha kötü yanı adanalı hatun gibiler bu algısını haklı çıkarmak için ellerinden geleni artlarına koymamışlardır.

evet, siz bu gibi zavallı erkeklerin incinmiş egosunu ovalayadurun, onlar siz kadınları paçavraya çevirip bir de ardınızdan dedikodunuzu yapmaktalar, haberiniz olsun kadınlar.
son yılların efsanesi , favorim , vazgeçilmezim olan "tipleme"
"zengin değilim" edasıyla dolaşan zat.
Hayatımızın bir yerine planjon yapmış yok yere ünlülerden biri. 2006 yılında, Safiye Soyman'ın sevgilisi olarak giriş yaptı. Gençliğinde lakabı "Süslü Faik"ti. Kendi aramızda ona "Hani safiye Soyman'ın sevgilisi var ya, faik" demeyi uygun gördük. "Safiye ile Faik Uludağ'da", "Safiye ile Faik denizde" altyazılarından, bu faaliyetlerin iş mi sipariş mi olduğu anlaşılmadı. Kafalar karıştı; Faik yan rolde mi, aslında başrolde mi? halk bir ara safiye'yi Faik'siz görmek istemedi. Safiye de komikti, sıcakkanlıydı ama olsundu... Safiye Soyman ona "pehlivanım", o safiye soyman'a "bu, şu, o" derken halk yerlere yattı. Faik öztürk bir Safiye Soyman prodüksiyonuydu. Faik'in modacısı da, akıl hocası da, yaşam koçu da o'ydu. Derken klasik rota belirlendi: sabah proramı, şarkı yarışması, yemek yarışması... Bu adamın işi gücü yok muydu? Yanılıyorsunuz, faik'in Ankara'da 24 saat açık, para basan restoranları vardı. Akıllarda, faik öztürk'ün gömleklerinde pembe bir kalp içinde Safiye - Faik diye yazıldığı kaldı. (Elif Key, habertürk)
katıldığı tv programlarında espiri malzemesi olarak beraber yaşadığı kadını kullanan,adeta ayaklarını o kadının kafasına basa basa tv piyasasında tutunmaya çalışıp her fırsatta anadolu çocuğu olduğunu belirten ama ne hikmetse evlenmek yerine dost yahut metres herneyse,hayatı yaşamayı kendine uygun gören,sevgili ülkemin dejenere olmuş ve karanlıkta kalmış,bütün ışıltılı gösterişli ha ha ha lı görünüşüne rağmen zavallılıktan ve acınma hissinden kurtulamayan insanlarından bir kesit.