bugün

entry'ler (231)

islam kılıfı altında emevi geleneklerine tapmak

sunni mezhebinin gunun 24 saati uyguladiklari bilimum 30 gun oruc olsun, teravih olsun gibi geleneklerdir .

emo sözlük

kodları bana ait olmasına rağmen incisözlük isimli ciddi sorunlu oluşumda ismail aydoğan isimli biri tarafından kodların çalınmasıyla tekrar oluşturulmuş bir sözlüktür .

gitarla çalınan en güzel şarkılar

john petrucci - glasgow kiss

emo sözlük

http://yngwieofadmins.yn.funpic.de/emo adresinde tekrar aktive edilmiş sözlüktür .

tavadaki son sucuk

isviçreli bilim adamları tarafından , sucuğun toplam adam sayısına bölünmesi ile problemin çözüleceğini kanıtladığı ,malum , son sucuktur.

çocukluk döneminin çizgi filmleri

(bkz: o değilde bir beyblade vardı ne oldu ona)

japon bunu evinde yapıyor

playstation 2 çıktığında japonyada playstation 5 çıkmış olduğu geyiğinin revize edilmiş halidir.

ateistleri müslüman yapan video

başlığına yazanların herkesin inceden ateistim mesajı verdiği videodur ayrıca.

jack bauer in şimdi siktim ananı bakışı

"where is the override !" olayında geçmektedir ayrıca bu bakış.

günümüz metalcilerinin eski metalcileri aratması

günümüzdeki ergenlik gençlerinin metal diye korn dinlemesi sonucu oluşan durumdur.bu durum , aynı yaş grubundaki judas priest dinleyen çalan söyleyen metalci gençleri derinden üzmektedir.

shantel deki yavsak dayi oglu tipi

shantel'in arabasında CD çalar olmasına rağmen kaset yerine aparat ile mp3 çalar bağlayan dayı oğlu tipine sahip olması durumudur.

serdar ortaç vs ahmet kaya

serdar ortaç'ın beyninde toplam 7 nota vardır , ahmet kaya'nın beyni toprak olup gitmiştir.

jay jay justified

kuantum da fizik mi be isimli kullanıcıyla msn modunda sözlükte tartışan yazar.

bir stres topu olarak sabri

geçtiğimiz gün berberden çıkarken gördüğüm gelmiş geçmiş en iyi türk futbolcunun ,sözlük içinde bilimum şakaya malzeme olması durumudur.

buralarda müslüm diye bir hıyar varmış

kanımca son yıllardaki en komik sahnelerden biridir.

theremin

guitar center da 350 dolar fiyatla gördüğüm ve almayı düşündüğüm , sonra vazgeçtiğim mükemmel müzik aleti.

shawn lane

dünyanın en hızlı gitaristlerinden biriydi , toprağı bol olsun

day after day

yakında üreteceğimiz albümün ismini nick olarak seçmiştir .

fb nin ali samiyen de sampiyonlar ligini kazanmasi

(bkz: galatasarayın şükrü saracoğlunda uefa kupasını kazanması)

değil mi yani ?

gay ocağı

okey tavla kağıt oyunları yerine tabu , monopoly ,hatta twister oynanan ocaklardır.