bugün

Genellikle bayanların yaptığı harekettir.
Özellikle sevgilisi olanların yaptığı eylem.

Anladık amk tamam sevgilin var, tamam mutlusun tamam ulan.
sadece facebook değil ki! instagram ve twitter bağlantılı çünkü hesap. Lanet girsin.
Ilgi eksiklikginden kaynaklanir. Sadece facebookla sinirlandirmamak lazim.
(bkz: her yaptığını duyurma merakı)

Anlayisla karsilamak gerek. Yanlis ama bu nedenden kisiyi yargilarsak cevremizde kisi kalmaz zira yapilma orani cok yuksektir.
ilgileri Üzerine çekme çabalarıdır . Zira boşuna sizi s*klemeyenler bile var
Yalnızlığın dışavurumu gibi bir durum. insanlar kendilerini yalnız ve çaresiz hissedip böyle bir merak duyuyor olsa gerek ki özel hayatlarını facebook üzerinden yaşayacak noktaya gelip bunu abartanlar oldukça fazla.
Kesinlikle "yalnız" olduğunu düşündüğüm ve bu yalnızlık açlığını sanaldan bastırma eyleminde bulunan insan tipidir.
Daha çok kızların yaptığı şeydir.

-midemden çıkan seslere bayıldım!
+uyumayan varsa textleşebiliriiz
(bkz: textleşmek)
(bkz: sıçtık sıvıyoruz)
tam anlamıyla görgüsüzlüktür.*
paparazi programları ile ünlü yaşamlarından başlayan , bbg evleri, izdivaçlar, aile dramları ile halka inan özel hayatı yok etme çalışmasının net boyutu.
- az önce sıçtım nah böyle kolum kadar.*
çok saçma. elaleme ne ki senin nereye gittiğinden, kimlerle gezdiğinden, son çekildiğin fotoğraflardan. ne kadar paylaşımcı (!) bir toplum olduk değil mi? facebook sayesinde sosyallikte diz boyu. zaten herkeste de facebookluk bir poz çektirme gayreti. gerçekten çok güzel hareketler bunlar çoooookkk.
facebook'un sosyal bir şekilde kaynaşma aracı olarak kullanılma amacından çıkılıp gösteriş vitrini olmasından kaynaklanan içler acısı durumdur.

bir kişinin ne kadar arkadaş canlısı olduğunu anlamak için facebook arkadaş sayısına, kültür seviyesi için yabancı arkadaş sayısına, yetenek seviyesini ölçmek içinde farmvilleden alınan puanlara bakılıyor. nedir tüm bu zırvalar.

oyna canım kardeşim fakat gelip bana bunu duyurma. sözüm sadece bu duyurma eylemini yüzsüzlük seviyesine getirenedir. tabi ki arkadaşlarınla farmville konuşacaksın, tanıştığın insanı anlatacaksın ama 'biz facebooktan evlendik gelin like yapın' diyen kızın yakarışı gibi olmasın.
facebooktan da beteri vardır;
(bkz: twitter)

olayı zaten bu. yaptıklarını duyurma merakı.
zaten insanlar feysbuka arkadaşları hakkında bilgi sahibi olmak,gerektiği yerde sıçtığını bile görmek için girerler. bu bağlamda yaptırımları eleştirel akışla yansıtmak yeni nesilin tenkiti bir vatandaşlık görevi olarak benimsemesinin ürünüdür. asdasvs is 'sözlük de zaten bunun için vardır' olayına katılmamak.
tamamen dikkat çekmek ve ilgi toplamak için yapılan eylemdir.
insanın gördügü zaman reklamlar dedigi inasanın reklam yapma merakıdır..
(bkz: topluma mal olmuş insan)

mal'ın a harfinin üstünde şapka falan yok lakin, direk mal, bildiğin.
bu merak içinde olan norveçli bilim adamlarının, facebook ta her yaptığını duyurma merakı adlı projeleri sonucu twitteri yarattıkları bilinen bir şehir efsanesidir.
garip bir olaydır. hiç yazmazdım ben de. şimdi sevgilimden ayrıldım. onun sevdiği şarkıları yazar oldum duvarıma ya! inanamıyorum.
kişilerin özellikle sosyal ilişkilerinde kendilerine artılar ekleyeceğini düşündükleri şeyleri paylaşım sitesinde paylaşmalarıdır.
(bkz: facebook a fotosunu koyabilmek için çocuk yapmak)
twitter denen oluşumun ne olduğunu öğrendikten sonra facebook kullanıcılarına haksızlık yapıldığını düşündüren başlık . facebook kovalakları resman mütevazi kalıyor . *
Son derece görgüsüzce yapılan davranışlar serisi. Hava atmaya çalışmanın internet vasıtasıyla çalışılmasıdır. Tatilde gidilen yerlerde çekilen resimleri insanların gözüne sokarcasına paylaşılması, türlü arkadaşlarla yapılan eğlence vs. gibi aktiviteler sırasında çekilen saçmasapan videolar gibi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar