bugün

Vurdurmuyordur ama ahmaktır.
evlenmeden önce oturup düşünmesi lazım, ne tür teklif aldı da bunu söyleme gereği duydu, eğer duruşunda samimiyse teklifi eden kızı tartidan gecirmelidir.
Olmayan erkektir net.
anasının kuzusudur. varmayın üstüne.
Kızların ortalıkta günaha sokmak için her türlü oyununa karşı duran Allah'a sığınan erkektir. Hamdolsun böyle zamanda farklı olmak güzel duygu.

Swh.
Iffetini muhafaza eden, canını yidiğim yiğittir. Ahlaksız tekliflerle yanaşmaya çalışmayınız ona reca ediyorum. Onun karnı öyle düzenbazlıklara toktur. Yarın evimin direği, ciğerimin köşesi, helalim olacak o benim. Beni, yani geleceğini düşünür de Yapmaz öyle şey.

Yapmazsın dimi gönlümün asili? Bak valla bozuşuruz ona göre. çirkefe bağlatıp çirkinleştirme beni.
inançlı erkektir. Allah'tan korkar. Zinadan kaçınır.
Adamdır, erkektir, irade sahibidir, gerçekten seviyordur, samimi müslümandır...
müslümandır.
Aslan parçasıdır. dinî hassasiyetleri gereği davranıyordur.
Bir dakika bunu kadınlar söylemesi gerekmiyor muydu? Demek ki güncelleme gelmiş. Neyse kendimden bahsetmek istemiyorum. lütfen Bu bahsi kapatalım.
Size değer veren adamdır, yarını sizinle düşünen adamdır, yarına sizinle özel an bırakmak isteyen adamdır sevin öyle adamları.
Umarım kadında bekareti takan bi tip değildir..yaptığı çok saçma bisey o durumda çünkü..ha bekaret konusunda anlayisliysa gram sorun yok..
değişiktir.
Bir kadını gerçekten seven adamdır.
inançlı ve ahlaklı bir yapıya sahip olduğu aşikar olsa gerek.
....evlenmeden....

- bulaşık yıkamam.

- ütü yapmam.

- çamaşır yıkamam ve asmam.

- sofrayı toplamam.

- süpürge yapmam.

- cam silmem.

- toz almam.

- yemek yapmam.

- sana gebe kalmana yardımcı olamam.
........olmazz......
iffetini korumaya çalışan, annesinin uzun nasihatlerini dinlemiş, namnamuslu erkektir.

Parkların kuytu köşelerinde kız arkadaşının kendisini yemesine izin verse de mahmutlara* gitmemek konusunda ısrarcıdır.
kaliteli adamdır.
görsel
Nikah önemli millet. Kesinlikle.
penisi muhtemelen küçüktür. kızı kaçırmak istemiyordur. evlilikle garantiye almak istiyordur.
Bunca yıllık hayatımda ilk defa dün karşılaştığım erkektir...

Kendisi mühendis, bir arkadaş ortamında denk geldik, meslekler aynı olunca baya muhabbet ettik iş güç her şeyi konuştuk. Muhabbet esnasında konu kadınlara da geldi tabi. Ortak arkadaşımızın da şahit olduğu en az 3-4 mevzusu var çocuğun. Bildiğin kadınlar istemiş ama çocuk parmağımda yüzük olmadan yapmam diyor. Böyle istemediği için de bir sürü olay denk geliyormuş kendisine...

Bana çok cool geldi ya, ne bilim ben bir kere birisiyle sevişmedim diye bana gay misin dediğini bilirim kadının ajdjfjf
evet, bu benim.
hiç yakınlaşma olmasın, el ele tutulmasın, öpmeyelim demiyorum.

zaten ''sevilen insana zerre bedensel bir çekim hissetmiyorum'' diyen yalan söylüyordur.

ama evlenmeden her şeyi yaşamak yanlış geliyor.

özel bir an yaşıyorsun. sonra?
o kadın hayatından çıkıyor gidiyor. hayatımda olmayacak bir kadınla neden en en özel anlarımı paylaşayım ki?

aynı şekilde hayatında bulunmayacağım bir kadının neden böyle bir anını işgal edeyim?
anlık bir zevk uğruna hayvanlaşıp, mantığı bir kenara bırakmanın anlamı nedir?

neden en özel anlarımızı ömrümüzü adayacağımız insana değil de, hayatımızdan çıkıp gidecek, sileceğimiz bir insanla yaşayalım?

umarım evleneceğim kadın da bu düşüncede olur.

ki zaten bugüne dek ne '' her zaman anı yaşamak lazımcı'' kızlarla iyi anlaşabildim, ne de çok kapalı kızlarla.
benim kafamdaki bu her şeyi tadında bırakan, normal, orta çizgide aşırıya kaçmayan tiplerdi, en kafama yatkın, anlaşabildiğim tipler.
bunu söylediği kadın tarafından aldatılacak ya da terk edilecektir.

(bkz: 4s kuralı)
izzetli erkektir. abazan değildir hiç olmazsa. iradesi sağlam, manevi duyguları güçlüdür.