bugün

Er olamamış, kek olmakla yetinen şahsiyet...

''olmaz'' deyişini arkadaş ortamında anlattığı vakit, hiçbir erkek arkadaşı kalmayacak olan kek birey...

bu salakça davranışından sonra muhtemelen;
becerixiz , mal , iktidarsız , kuşu kuşu kalkmaz kuşu kalkmaz , olm o kadar korkacak ne var? ısırmazdı leynnn şekillerinde kendisi ile dalga geçilecek kek tipi...

evlendikten sonra da vaatlerini yerine getiremeyecek üzümlü kek çeşidi...

Seneler sonra entrynin noktasını dahi değiştirmeden gelen edit:
anlaşılmamış entryleri listeme girmiş bu entry. ne saçmaladığımı anlamaya çalıştım ama ben de anlayamadım hacılar. Ne demişim lan ben? Amacım neymiş acaba? Yoksa!!! Allah allah...
(bkz: müslüman)
müstakbel eşine saygısı olan ve gelecekte başına gelebilecek kötü bir şey durumunda karşısındakini zor durumda bırakmak istemeyecek kadar ince düşünceli erkek çeşidi .
hobareyyyy denilesi erkektir. saygıda kusur etmemek gerekir.
(bkz: 0 km erkek)
bekarete onem veren, evlendigi kisinin bakire olmasını istedigi icin, kendi de aynı özveriyi gösteren takdir edilmesi gereken erkektir, ama dunya uzerindeki varlıgı tartısma konusudur
kadınlar tarafından '' ay ne kadar super biri, digerleri gibi abaza degil denilse de '' hicbir kadinin bu tarz biriyle cikmak istemeyecegi sadece sozlerle pof poflanan erkek modelidir.
kızın ilişkiden sonra evlenmek zorundayız diye tutturacağını anlayıp kıvıran erkek.
ehl-i namus, günümüzde türü tükenmek üzere olan erkek tipi. bu özverisine karşılık bakire bir kız istemesi muhtemel olan takdir edilesi şahsiyettir. ama bu devirde böylesi insanların hem arkadaş çevresi hem de potansiyel kız arkadaşları tarafından dışlanması kuvvetle muhtemeldir. genelde kızlar tarafından prim verilmeyen erkek tipidir..
(bkz: kendimden biliyorum) *
(bkz: yuh artık)
mal olması muhtemel zat.
Hiçbir kimsenin kendisiyle seks yapmayacağını anlamış, bu nedenle kendine bir kulp takmış erkek modelidir.
(bkz: her sevgilim versin karim bakire olsun)
(bkz: hayal dünyası)
henüz doğmamış olan erkektir.
yaşadığı varsayılan beyin ve pipi organı olamayan inek-insan karışımı
gerçek erkek..çöplük malı..foseptik çukuru değil..
neye olmaz dediği merak edilen erkektir. şayet olmaz dediği şey cinsellikse unutmaması gerekir ki veren el alan elden üstündür... şayet birisi bu nezaketi göstermişse olmazı molmazı kalmamıştır bu işin.
soylediine kendisi de inanmayan erkek cesididir.
bir zamanlar anadolu'da yaşadığı varsanılan,kocaman elli,uzun bacaklı,küçük pipili soyu tükenmiş erkek organizma...
doğum sırasında şuurunu kaybeden bir daha da kazanamayan erkektir
- hadi murat sevişelim
+ evlenmeden olmaz buse saçmalama
- hadi ama lütfen
+ hayır dedim evlenmeden olmaz
- hadi sex yapalım
+ bak o olur hemen soyun *
evlenmeden ne olmaz!ı merak ettıren durum ıcın acılan başlık türü. *
0-5 yaş grubudur...
tercihelere elbette saygı duymak gerektiği düşüncesini akla getirir. Ciddi ise helal olsun denilesi tiptir.
anasının dizinin dibinden ayrılmış,yanlışlıkla kızın yanına düşmüş talihsiz yavrucaktır.sevilesi,okşanasıdır...