bugün

henüz doğmamıştır.
Namuslu, iffetli hayallerimin erkeğidir.
evlenmeden olmaz diyen erkek kendisi öyle istediği için olabilir şöyle ki, müslüman olduğu için dininin emirlerine uyabilir ya da başka bir sebepten olabilir. önemli olan ifade özgürlüğü ya da her neyse düşünce özgürlüğü diyelim.

evliliklerde orta yolu bulmak çok önemlidir. çiftler tamamen karşıt fikirlerde olsalar bile bununla ilgili uzun uzun konuşulmalı gerekirse tedbirler alımalıdır. çok resmi konuştum wkshdjsj.
Eskiden bendim. Üniversite hayatına kadar da böyleydi. Sonrasında ise insanların iç yüzünü görünce bunun da diğer şeyler gibi önemsiz bir şey olduğunu kavradım. Zira olaya sadece fiziksel aktivite olarak bakan iyi ter attık gözüyle bakan dünyada bi yerden sonra sen de dönüşüyorsun.
Kuşunun uçuş aksamında sorun olabilir.
o sikmeye kıyamadığınız nişanlınız başkalarına veriyor ve diyor ki: "yemeyenin malını yerler".
sakallı olduğuna bakmayın amı vardır onun.
Varmı gerçekten böyle bir erkek profili, varsa direk evlenin böyle adamlarla.
Bulsam nikahı basacağım ruh eşim.
domaltıp s*kerim bile aynı masum true ye yapmak istediğim gibi.

hani ne oldu o iş be oldu o iş diye soruyor ya sürekli evlenmekle ilgili uzan şuraya göstereyim diyesim geliyor.

Aslında pek şaka yapmıyorum...

(img:#2333712)

Basılır.

Onunda sırası gelirdi.
Götünü falan avuçlamak lazım.

kıvama gelince her şey olur.

Domaltıp s*kerim bile aynı masum True ye yapmak istediğim gibi.

Hani ne oldu o iş ne oldu o iş diye soruyor ya sürekli evlenmekle ilgili uzan şuraya göstereyim diyesim geliyor.

ama libidom düşük o yüzden silmek durumundayım.
Götünü siktirmek için nazlanan erkektir.
Bunu Bir kadına diyecek hali yok.
Paralel evrendeki türk erkekleridir.
Elindekinin kiymetini bilen erkektir.
Sizi istemiyordur, bakire olduğunuz için başına kalmanızı istemiyordur çünkü sizi istemiyordur, muhafazakardır günah diye istemez.
kendisiyle tanışmak isterim. belki fikri değişir.
Hayal gücüyle de mi olmaz?
eğilin bakın amı vardır onun.
Canımızdır bacımızdır.
Artık cebren ve hile ile yatağa atıcaz, başka çare bırakmadı.
salaktır. açık ve net. evlilik isteyen erkek net bir biçimde salaktır. bakınız evlenen değil evlilik isteyen dedim.
Düğün olmaz demiştir. Evlenmeden düğün mü olur sanki.
gidip kucağına otursak bile mi olmaz der böyle bi erkek? yoksa böyle erkekler hayal ürünü mü aşkolar? please yardım.
Sağ eli ile sol eli arasında fark yoksa saygı duyulur. Eğer fark var ise 3 vakte kadar bam bam bam.
Vurdurmuyordur.