bugün

taktiğe gerek olmayan olaydır.çağırmak yeterlidir.
kastedilen, ''kızın eve erkeği atmasıysa'' pek tabii ki, ''erkek dünden razı'' pozisyonundadır. ama kız falan değilde kızın abileri, aşiret üyeleri gibi kişiler eve atmak isterlerse (kız seni evde bekliyor, garantiside verilse)erkek ''erkekliğin onda dokuzu kaçmaktır'' pozisyonundadır.
her zaman kolay olmayabilir

w: abi bizim eve gelsene bu akşam iki tek atarız
q: olur abi gelirim bi ara
w: abi bir de benim eski buzdolabını bodruma atarız di mi..
q: bi dakka aysel mesaj attı.. hımm eve çağırmış. ben ona gidicem yarın gelirim sana.*
w: ağzına sıçiim senin..
+kalk gidiyoruz
-tamam
+içses: ulan insan nereye diye bir sorar
-içses: cüzdanımda okey varmıydı lan
-babalar bu akşam bize gelsenize be. batak atarız, play station turnuvası yaparız, içeriz bi güzel. hem bende birsürü fhm, boxer, esquire dergileri var.
-bizi bu akşam motor ayşe ile motor dübürcan çağırmıştı ama s.ktret sendeki ortam daha güzelmiş.
(bkz: her daim tutan taktikler)
(bkz: gel sana pul koleksiyonumu göstereyim)
+şey diyorum, bize şey..
-ne?
+ev boş da.
-ee?
+gelebilirsin.
-hmm.
+lan n'olur gel!
-yok sağol.
+hadi gel ama hadi, seni istiyorum işte!
-yok yav salla.

bu klasik gay erkek repliğidir. ya da kızlara güveni yoktur, daha önce kazıklarını yemiştir. kızın ne yapacağından adı gibi emindir, iki dakika konuşacak sonra sızıp kalacaktır. güveni kalmamıştır ve inancını yitirmiştir.

+şş yakışıklı buraya bak.
-ne?
+(hafif sıyırıp gösterir)
-ohş geldim bebeem.

bu da en asil duygunun insanı. kapora almıştır zaten bir kere, sonsuz güven ve beklenti içinde gidebilir o eve.
Ev var demek yeterli olur.
amerikan filmlerindeki yöntem en ideali olabilir. (yukarı gelip birer kahve içmek ister misin ) adam mesajı hemen alacaktır zaten.
benim pek bi tırstığım durumdur, bir kızın evine gitme hadisesi.
hani gidersin kimse yok gel canım der. bi gidersin 1 saat sonra abisi gelir işin yoksa dolaba gir, hele dolap küçükse sığmazsın bi sürü iş.
annemler gitti gel der, gidersin annesi bişey unutur geri gelir sende fırınlı aygaza girersin yok o kadar da değil, ama bi yere girersin genelde yatak altı olur.
yani kızlar böyle ev olaylarını pek beceremez kısacası, illa sevişmek istiyorsa, danışsın bize bi yöntem buluruz. iki öpüşme içinde koca gün plan yapılmaz, sonu güzelse ev ayarlanır ayrıca.
(bkz: neden eve gelip benimle sevişmiyorsun jonathan)
hiçbir taktiğe gerek yoktur sevgili okuyucular. iki sözcük yeterlidir bu eylem için. (bkz: ev boş) *
niye komplike düşünüyorsunuz ki, nefes alma kabiliyeti varsa bir kadının "fuck me" demesi yeterli olur. çok da güzel olur.
Bi kız iÇin düşünürsek söylemesi yeterlidir.
evde yasadiginizi herhangi bi yontemle belli etmek yeterlidir. soz arasinda bile gecse eve senden once varirlar.
Gel sadece çay içecez söz.
taktiğe gerek yok, hatta konuşmanıza bile gerek yok, bakışlarla bile atılabilir.
Erol ben busra, aksam bize gelsene film izler kabak cekirdegi citlariz =))

47 kisa mesaj alindi.
72 cevapsiz cagriniz var. (busranin telefonu)
Türkiyede lazım olmayan taktiklerdir. ülkemizde her kıza toplam 5 abaza düştüğü için çağırmak yeterlidir.
(bkz: meme açmak)
-yürü gidiyoruz.
+nereye?
-sana ulan hayvan.
bize gelsene demeniz yeterlidir.
Bi kahve içer miyiz?
Not: filmlerden gördügüm kadariyla.
güzel bir kız için pek de zor olmayan taktiklerdir.

misal,

güzel kız: merhaba, evime gelip bana misafir olmak ister misiniz ?
erkek: neden olmasın.

not: deney nşa'da yapılmıştır.
Benim bilgisayara bi format atılması gerekmiş. Sen anlar mısın bize gelsen bi baksan ?

Diyiniz.