bugün

entry'ler (498)

kadınları sinir eden erkek davranışları

araya kaçan donu düzeltme hareket.

neden sevgilin yok

çok sevdiğimden degil zor sevdiğimden (bkz: sıla)

evlenilen erkeğin bamya çüklü çıkması

boş ol boş ol boş ol. tez zamanda kıçına tekmeyi basmaniz gereken erkektir. mutlu bir cinsel hayat için penis uzunluğu önemlidir ve eklemek isterim ki boyu değil işlevi diyerek siz ancak bamya pipilerinizi avutursunuz zevzevkler.

feminizm dediğin

sanıldığı gibi erkekleri yerden yere vurup, kadınlara övgüler yagdirmak değildir feminizm. kısaca özetlemem gerekirse, kadının siyasal ve toplumsal haklar bakımından erkekle eşitliğini savunan 18.yy'da ortaya çıkmış akımdır.

its now or never

başlığı görür görmez kafamda çalmaya başlayan en en en sevdiğim Elvis şarkılarından biridir. devamı ise; come hold me tight. kiss me my darling, be mine tonight. tomorrow will be too late... it's now or never my love won't wait!

naber canım diye mesaj atan evli eski sevgili

belki arkadaş kalabilmeyi başarmış eski sevgililerdir. takdir edilesidir.

kilo vermek isteyenlere verilebilecek tavsiyeler

kilo vermek çok basit. almak ise çok zor... 44 kilo biri olarak size tavsiye edebileceğim şey (söyleyeceklerim kesinlikle sağlıklı değildir) sabah uyandığınızda türk kahvesi ve sigara için. iştahınızı kesinlikle ve kesinlikle kapatacaktir. acıkınca tekrar kahve ve sigara için. böylece öğle yemeğinizi de yemis oldunuz. aksam yemeği için de aynısını tekrarlarsaniz göreceksiniz ki bir haftada sonuç verecektir. net bilgidir, yayalım.

tinder dan tanışılan erkekle sevişmek

iyi sevişen, fuckboy türü erkekleri becermeyi seven kadınlar için güzel seks pardon tanışma platformudur.

kızların top erkekleri çok sevmesi

"gerçek bir erkek, heteroseksüel olan bir erkektir" diye düşünen aptal eril zihniyetin insan cinselligini aşağılamak icin açtığı entry sıçması. eminim bu eril kişinin pipisi hayli küçük, (bkz: erken boşalma) sorunu olan ve sırf kendini tatmin etmek için "top, ibne" gibi düşük iq lu sözcüklerle yalnızca orgazma ulaşabilen düşük profilli yaratiktir. gördüğünüz yerde kaçın

21 yy da ırkçılık yapan mal

beyinden yoksun insandır.

eski sevgilinin jigolo olduğunu öğrenmek

başlık "sevgilinin geçmişte jigolo olduğunu öğrenmek" değildir. birlikte olduğunuz dönemde aldatma ve yalana asla tahammülü olmadığını, kısacası kendini tam bir dürüstlük abidesi olarak gösteren bu beyin sizi yalnızca sushi yemek, bmw'ye binmek, iyi bir iş bulmak amacı ile aldattığını öğrenince yakıştırdığınız muhteşem sıfat. (bkz: jigolo)

eski sevgilinin jigolo olduğunu öğrenmek

sevgiliden ayrıldıktan ıki hafta sonra en yakın arkadaşı tarafından öğrendiğiniz mide bulandırıcı durum. jigololuk ya da fahiselik yalnızca para karşılığı biriyle seks yapmak değildir. Örneğin bu basliktaki sevgilinin yaptığı, kendisine iş sağlayacağını düşündüğü çirkin mi çirkin bir kadınla aylarca yatmak olmuştur. Bana en çok da koyan bunun hesabını ondan soramamak. gerçi düşünüyorum da öylesine midesiz bir adam icin "hâlâ hesap sormayı" istemek benim acizliğim mi? buradan değmezsin ağlamaya diyip sizi kocaman öpüyorum sevgili jigolo sevgilim ve müşterisi poşet hanim.

eski sevgilinin kaşar olduğunu anlamak

günlerce uykusuz bırakır. "Nasıl anlayamadım nasıl?" sorusu beyninizin içini yer. çare yoktur, karşınızdaki iyi bir oyuncudur. Oscar'da Leonardo Di Caprio'yu bile sollar. ayrıca başlığı (bkz: eski sevgilinin jigolo olduğunu öğrenmek) şeklinde düzeltmek istiyorum.

efsane şarkı sözleri

Yes, I'm in need of something but it's something you ain't got. but I used to love you a lot... (bkz: Johnny Cash)

sevilmeme nedenleri

sevmektir arkadaşlar.

etek yerine pantolon giyen kız

söylenenlerin aksine sütun gibi bacakları da olabilir bu kızın.üstelik pantolonla da oldukça çekici göründüğünü anlamış olabilir.

facebook

gereksiz.

ceyda düvenci

o kadar kiloyu nasıl verdiği merak edilen.

yaran sınav cevapları

bilmiyorum hocam. *

ve da ayrı yazılır bazen

insanın içine işleyen bir veda cümlesi.