bugün

- hayatım bizim eve...
+ hemen aşkım
- aşkım yok, diyorum ki bizim eve...
+ anladım olur gidelim aşkım
- aşkım bir saniye konuşturmuyorsun ki beni, bizim eve bugün misafir gelecek, erken gitmem lazım diyecektim…
bu ülkede bunun için taktik arayorsanız geberin.
beni çağırsa önce kızı bir araştırır sonra giderim zira eve abisi veya babası erken gelirse ziki tuttuk demektir.
Kıza ve erkeğe göre değişecek durumdur.
Yeter ki isteyin, isteyince yapamayacağınız şey yok. Istemek başarmanın yarısıdır, isteyin artık ulan isteyin.
bizim evde de bir anormallik var gelip bakmak ister misin ?

Hano nordoooo, gostor goostoorr.
açık oylayarak başlayın kızlar. eve atılmaya çok müsaitim.
herhangi bir taktiği yok. çağırsanız gelir.
balkona çıkılır gel denir gelir. bitti.
görsel
Kızlar çok uğraşmanız lazım.
balkon demirleri arasından bacakları dışarı uzatarak.

klasik olta.
bütün memlekette orospular yaşıyormuşta bizim haberimiz yok.
evinin adresini yaz ev bos de bitti. taktik budur. bu memlekette ördeğe esege hallenen varken ne kadar cirkin olursan ol birini bulursun. kolay gelsin ne diyeyim.
(bkz: ben senin bildiğin erkeklerden değilim)
Taktige gerek yok gel demeniz yeterli hayır ordan naz yapıcak haldemiyiz.
3 kez aynı kız tarafından başıma geldi. Hepsinde de farklı bir bahanesi oldu. ilkinde kahve içelim diye ikincisinde marketten birşey aldırdı çıkamam sen getir dedi ucuncusunde ise yemek yiyeceğim sende gel. Insanın aşık olduğu kişinin böyle yapması acı koyuyor.
beni eve atsaaaağa lan diyin atar.
barda sarhos olaba kadar icirin sonra taksiye bindirin bize gidelim diyin once karsi cikicak ama fazlada belli etmeyin hopp kucakta (:
iftara pilav üstü böbrek var deyip inceden mesaj verilebilir ya da nefes alıp verdiğinize dair emin olmasını sağlayın.
Vurup geçerimcilerin böbrek.avi kurbanı olması kuvvetle muteber konu şeysi.
Anahtarı kapının dışına bırakın. Memlekette abazadan cok ne var.
deplasman her zaman sakattır.
''bilgisayarım bozulmuş bi gel bak'' demek yeterli olur.* bir de bunların zorla eve davet ettirmek isteyenleri de mevcut ''senin bilgisayarın bozuktu değil mi, ev müsaitse geleyim.'' hey allahım.
(bkz: sen gelme ulan ayı)
Benim bilgisayara bi format atılması gerekmiş. Sen anlar mısın bize gelsen bi baksan ?

Diyiniz.