bugün

dlc işi olmasa çoktan satın almıştım. dlcler işi bozdu üstadım. ve çok pahalı.
9 dan 170 e... oha... bilsem bir çuval alır kordum bir kenara.
Geçen sene oğlum büyüyünce oynar diye 9 TL ye aldığım oyun. Şimdi 170 TL olmuş şaka gibi.
bu oyunu sadece radyosu için oynuyorum desem yalan olmaz. estonya radyosunda inanılmaz şarkılar keşfettim. bunlardan biri Mul Oli Üks Plika oldu.

https://youtu.be/do4wWoolxuc
Konvoy yapalım mı oytun abi?
tüm kamyon severlerin oynamaktan zevk aldığı oyun. evet.
aaah ah, az direksiyon sallamadık zamanında. yeniden kurup oynama isteği uyandırdı başlık.
nadiren oynadığım bir oyundur. bir direksiyon takımım olsa hep oynarım da, para yok.
arkada o anki ruh haline uygun tarzda şarkılardan oluşturulmuş bir liste dönerken oynandığında kilometrelerce yol yaptıran ve her kilometrede zihninizdeki yorgunluğu, stresi, siniri bir seviye daha azaltan, yolun sonuna vardığınızda insanda sinir stres bırakmayan bir tür terapidir. en azından benim üzerimde böyle bir etkisi var bu simülatörün.
Zevkler ve renkler tartışılmaz direksiyon seti ile ve iyi bir bilgisayarla mükemmel ötesi bir oyun.
Şimdiki yeni tasarımıyla daha da güzelleşen tır oyunudur. Dışarıdaki görüntü tırın içindeki ambiyans güncellendi. Birde direksiyon konsolunuz olursa yemede yanında yat.
Şunlara harcadığınız enerji ve paralar şaşırtıyor beni.
Yaklaşık 65 adet ek Mod kurduğum, Steam de 200 saatin üzerinde oynama süremin olduğu efsane kamyon simülatörü oyunu
Promods,TrExtented istanbul genişletme paketi, Güney Marmara Map,ve Gerçekci trafik modu kurup oynamanızı isterim.
Zira SCS nin bile üzerinde durmadığı detaylı ve kaliteli bir eklenti istiyorsanız bunları kurmanız şart.Ayrica Steam atölyede Oyunda bulunmayan Ford F-max Mercedes Benz Actros MP3 gibi çeşitli tirlarida oyuna ekleyebilirsiniz.
Promods Avrupa genişletme paketi ve Ortadoğu promods haritası ile çok geniş kapsamlı bir oyun olan izlandadan israil'e teslimat yapabileceğiniz kar modu ile Norveç kuzey ışıklarının altında huzur içinde seyahat edebileceğiniz bir oyundur.
Adamı uyuz eden bir tır oyunu. Arkadaş yanlış yola dalıyorum dışarısı zifiri karanlık arkadaki öküzde sıfırlama yanaşmış dibime ne ileri ne geri, kalıyorum yolda. işi bırakıyorum eksi 15 bin Euro ceza yiyorum. Ne bu be.
(bkz: #43901630) o zaman gerçekcilik bozuluyor. *
(bkz: #43901644) cebeli tarık afrika'da yer alıyor da haberim mi yok?
yolda gidiyorum, varış noktam hemen sağdaki küçük şehir.
fakat gel gör ki kaza olmuş, geçiş yok.
o şehide gitmek için şimdi 3 şehre daha uğramanız gereken sinir edici ama güzel bir oyun.*

türkiye'nin avrupa yakasını içeren road to the black sea'nin ardından iberya dlc'si gelecektir.
rahat 50 tl olur.

merak ettiğim şey, cebeli tarık dahil olacak mı...
daha iyisi yapılamıyor.
Gençler default olarak euro olan para birimini tl ye çevirsek oyun içi fiyatlar kurdaki artışla şey yani dalgalanmayla değişiyor mu. Bir kere çevirmiştim ama zaten euro olarak bile haftalık gelirim milyonları bulduğundan tl olunca okumakta zorlanıp tekrar euro yaptım. Evet. Teşekkürler.
hard truck vardı vakt-i evvel o fena sarardı bir de oyunu türkçeleştiren arkadaşlar ahmet kaya , ibrahim tatlıses falan koymuştu epey iyiydi. bu oyun da fena sarıyor. az önce denk geldim otobüs modu oynuyor biri adana antalya arası gidiyor mersin üstünden yollar falan aynı. o lanet rampalar uçurumlar birebir. adam eve travego ön konsolu koymuş amk. valla içim gitti izlerken.imrendim.

linki aha burda.

https://www.youtube.com/watch?v=zzeuG2Bv2lk
Kesinlikle promods eklentisiyle oynanması gereken simülasyon. oyunun hali hazırdaki haritası çok fazla memnun edici olmadığı için promods sayesinde hem haritanızı büyütebilir hem de hali hazırdaki şehirleri daha güzel bir şekilde deneyimleyebilirsiniz. özellikle kirkenes maden yolunun bir kere havasını tatmanız yetecektir fakat bunu multiplayer'da yapacaksanız önceden bir alıştırmasını yapın ve kurallara göre hareket edin. sonuçta bütün harita dlc lerini isteyen bir mod ve banlanmanız durumunda sizi sıkıntıya sokması kuvvetle muhtemeldir.
tırdan inip yürüyemedim kapalı betada olabilir.
yolda son ses arabesk müzik dinlemesi şarttır.
Directx 10 a geçmesiyle sistemi daha bi zorlayan oyun.
3-4 sene önce oynadığım oyun.