bugün

ayrılık sonrası, iki düşman gibi de olsa, eski sıkı fıkı arkadaşın ilişkisi gibi de olsa, insanın kalbini çok kötü yapabilecek haber.
bir nevi bitkisel hayata geçiş sebebi. belli bir süre için.
zamanında denilmiştir Allah'a yakın bana uzak olsun diye. Yakın olacağı yerdedir.
Anında anılar geçer gözün önünden.Sonra öldü kelimesi bir anda dank eder.Ağız burulur.Gözler salıverır kendini.Günlerce içinden cıkamayacagın acı dolu bunalım başlar.Sana bir iyi birde çok kotu haberim var cümlesinin,çok kotu haber kısmına denk gelen olaydır.
derin acı verir.
Nekrofili iseniz ve geç değilse iyi eğlenceler!
Sevgiliden ilk ayrılınca ölsün de onu kimse sevmesin ona kimse dokunmasın denir ama sanırım çok acı bir olaydır. Yaşamadım hiç * ama ağlasan ağlayamazsın, mutlu olamazsın lanet bir durum. Allah yaşatmasın yaşayana da sabır versin.
onu hayatınızdan atmaya çabalıyorsanız büyük bi travma sonucu atlatırsınız hem atlatmasanız ne olacak geri barışma ihtimalini bırakın görme ihtimaliniz bile yoktur. çaresizlik bu oluyor herhalde. o yüzden beddua ederken ölsün diye değil de çükü düşsün diye beddua ederim.
Bir insan öldüğü için üzüntü verir fazlası abartı olur.
Daha kötüsü bir araba kazasında sevgilinin gözlerinin içine bakarak can vermesidir ve sağ kalan kişinin hayatının bir amacı artık yoktur o da bedenen ölmese bile artık yaşamıyordur.
hangisi olduğuna bağlı. bir denyoların denyosu vardır mutlaka üzülmeyeceğiniz.
Allah rahmet eylesin. Denilen durumdur. Yapacak bir şey yoktur artık.
deneyimlediğim bir durumdur. çok üzücüdür, ağlatır. hele de bir gün eski sevgilinizin sizden sonraki bir başka sevgilisiyle karşılaşıp ölen sevgiliniz ile ilgili konuşur, artık gerek kalmadığından kıskançlıkları bir tarafa bırakarak salt o kişi ve geçirdiğiniz güzel günleri yad ederseniz birlikte, arada garip, başka hiçbir şekilde oluşamayacak bir bağ oluşturabilirsiniz.
Güncel hayatımıza yeni bir şeyler eklendikçe, ölen herhangi birinin ardından da düşünülebileceği gibi, ölen sevgilinizin ardından da yok facebook'u göremedi, yok twitter'dan habersiz gitti gibi dramatik anları sıklıkla yaşamaya devam edebilirsiniz.
Tüh ammına göremedim kahpenin can verişini. Acılı bir ölüm olmuştur umarım.
Edit: vurun lan biraz daha vurun. Onun da mınakoyim, sizin sözlük hümanistliğinizinde.
iyice baktınız, değil mi? Kesin ölmüş mü?

Bu şerefsiz iki güne bir ölüyorum falan diyordu da, insan guvenemiyor artık.
Ölen sevgilinin henüz ölmemiş arkadaşlarıyla tanışıp yeni ortam yapmak için ideal bir fırsattır.
Dünya fani
Ölüm ani
Bir kerecik versen
Ne olur yani

Dediysem de dinletemedim. Nese allah rahmet etsin.

Edit: Vereydi, iyiydi.
sadece düşünmesi bile içimi acıtmasına yetmiştir.
insana göre bazen mutluluk rahatlama gibi durumlarda söz konusu olabilir.
eski de olsa üzer.
tüh neden öldü ki. son bir kez daha görseydim keşke dediğim piçin gebermesi durumudur
sonunda beddualarım tutmuş denilir ve hayatta hiç olunmayan bi şekilde mutlu olunur.
ölü de olsa üzer.
(bkz: benden sonra tufan)
olsa da ölü üzse.