bugün

entry'ler (827)

aşurenin kusmuk gibi olması

etrafımdaki herkes aşure sever olduğu için gördüğümde aşırı mutlu olduğum başlık. düşüncelerimde yalnız değilim tam olarak kusmuk gibi.

aşk mı gurur mu

aşkı seçsek keşke gurur deriz, gururu seçsek keşke aşk deriz çünkü insanoğlu yani hep pişman olmaya mahkum gibi.

aylar sonra arayan eski sevgili

iyi niyetine inanıp cevap falan verdiğinizde götünüzde patlar arkadaşlar yapmayın cevap vermeyin engelleyin hatta direk direk.

burcu biricik

gerçekten güzel olan oyuncumuz. baya bildiğimiz güzel kadın özellikle kısa saçın çok yakıştığı kadınlardan biri.

aleyna tilki

sesi de şarkıları da gayet güzel olan minik şarkıcımız. bu kadar dalga geçilmesi anlamsızdır yaptığı şarkılar baya dinlenmeye ulaştı bildiğim kadarıyla o yüzden bok atıp durmayın kıza. ben dinlemem orası ayrı ama dinlemeseniz bile saygısızlık yapmayın.

yerli shameless

hala gerçekliğine inanmak istemediğim dizi. lütfen yapmayın ya olmaz zaten ama yine de yapmayın.

yakalanan teroristlere sütyen kilot giydirmek

etik olup olmadığı baya bi tartışma yaratan eylem.

karşısındakinin hoşlandığını sanmak

her attığınız adım risktir. ya sadece sanrıysa diye sordurtur sürekli.

sözlük yazarlarının ruh halleri

görsel

sevilen matematik konuları

integraldir integral.

metro turizm in en iyi otobüs firması olması

insan hayatını önemsememek konusundan bahsediyorsak doğrudur efendim.

kısa boylu kızların daha bi şirinimsi olması

yemeyin kendinizi beyler yalan dolan bunlar. kısa boyluysanız size öyle geliyordur lakin uzun boylu kızlar hem şirin hem seksi hem güzel olabilirler yerine göre.

15 yaşında piercing takmak

özentiyim diye bağırmanın başka bir yolu.

facebook ta ilişkisi var yapmak

hangi devirdeyiz diye sordurtur. facebook kullanan kaldı mı da ilişki durumu yapıyosunuz be?

sözlük yazarlarının kitap tavsiyeleri

wulf dorn un oyunbaz ya da psikiyatrist olabilir. ikiside muhteşem sonlanan kitaplar.

tipsiz ama sempatik erkek

genelde yakışıklı erkeklerden daha çok tercih edilir. en azından benim için öyle. sempatik olan insan her türlü alır. birlikte eğlenemiyosam napam yakışıklısını.

eski sevgili yüzünden yeniyi kabul edememek

sevmekle ilgilidir. yani birini çok sevip çok canı yanan insan ne yeni birine alışabilir ne güvenebilir.

2015 lys sonuçları

97li nesil oladak ağzımıza sıçan sonuçlardır. hangi bölümü yazacağım diye kara kara düşündürten sonuçlardır.

mezuna kalmak yada kalmamak

kararsız kalınan durumdur. bu matematikten sonra mezuna kalınmazsa ne olunur oda belirsiz tabi.

kedilerin gariplikleri

yemek verince sırnaşık sırnaşık miyavlarlarken yemek yoksa ilgi de yok dermişcesine suratınıza bakmazlar.