bugün

entry'ler (2233)

maymunlar neden konuşamıyorlar

Maymunlara da sorsan biz konuşamıyoruz.

gelmiş geçmiş en iyi aşk filmi

My friend's hot mom.

her şey ölümsüzdür

Bokumun ruhunun olduğunu ve ölümsüz olduğunu öğrenerek bir yaşıma daha girdim. Daha da sifonu çekemem.

sivilceyi acil geçirmek için öneriler

iyice sıkıp patlattıktan sonra kolonya ile masaj yapmak. Sivilce hemen geçer ama izi rahat on sene kalır.

ingilizce öğrenmek isteyenlere tavsiyeler

Eğer internetten öğrenilecekse Hem YouTube kanalı hem de web sitesi olan eğitim platformları tercih edilebilir. Çünkü her zaman Video izleme durumu olmayabilir. Bu durumlarda çalışmaya farklı bir sitenin yazılı dersleri aracılığı ile devam etmektense takip edilen YouTube kanalının web sitesindeki yazı derslerden çalışılabilir. Bu sayede konu sıralaması ve bütünlüğü bozulmamış olur. Hem web sitesi hem YouTube kanalı olan bazı Siteler ise şunlar;

Youtube kanal adi; Nurullah Öktem-sitesinin adı; http://www.ingilizcevideo.com

YouTube kanal adı; konu anlatımı-Web sitesinin adı http://www.konuanlatimi.com

YouTube kanal adı; hayat ingilizce-Web sitesinin adı http://www.hayatingilizce.blogspot.com

aslında beynimizle düşünmüyoruz

Zaten biz düşünmüyoruz ki.

bir türkçe şarkıya çekilmiş en iyi klip

Nev-mühürlü kaderim'dir.

daha eski zamanların insanıymış gibi hissetmek

midnight in Paris izleyerek üstesinden gelinebilecek histir.

gelecekteki sevgiliye not

Nasıl bir yokluktan geldin lan sen. Neyse geç bakalım sen içeri.

sözlük yazarlarının yaşları

Ne güzel şeyim ben,
Yaşım hep 19.

Şaka lan şaka reşit olmadım daha. Zaten reşit olunca ehliyet alacam sonra da vınnn vınnn.

hayal et bekle zamanı gelsin cesaret edeme

Benim hayatımın özetidir. Yıllarca bit anın gelmesini beklerim. Sonra o an gelir, ama yapmam gereken şeyi yapmaya cesaret edemem. Sonra da pişman olup kafamı döverim.

Sonra da gel mutlu ol.

koklarken zevk veren şeyler

Kolonya.

türk erkeğinin sevişirken çorabını çıkarmaması

Ayağını sokmuyorsa sorun olmaz.

sözlükteki gaziantepliler

Gaziantepte mutlaka gezilmesi gereken yerler, tadılması gereken lezzetlerle ilgili verecekleri tavsiyeler beklenendir.

bir türlü çözemediğim matematik paradoksumsusu

Hala çözülemeyendir.

yeni nesil evlilikler

Genelde gelinin isteği üzerine pembe mobilyalar ve pembeli kahvaltı takımı alınır. ilk bir kaç ay kullanılır. Sonra da "aman kim uğraşacak şimdi onları çıkarmakla" denilip dolabın derinliklerine yollanır. Pembe koltuklara ise ilk çay döküldükten sonra koyu renk bir kılıf geçirilir.

milli arama motoruna slogan önerileri

Kaşar.

Enrty burda.

kadinlari tanimanin en iyi iki yolu

1- zengin görünün
2- daha sonra fakir görünün.

adında tanıdığın var mı

Eğlenceli Bir oyun Adı. Eskiden çok oynardık. Oynamak isteyen herkes dahil olabilir. Herkes bir üstteki entrye cevap verecek ve alttakine soru soracak. Şöyle ki;

1- hakan adında tanıdığın var mı?

2- hakan liseden arkadaşımdı. En evlendiğini duydum. iki senedir haberim yok. Sinem adında tanıdığın var mı?

3- aa ablamın adı. Uyuyor şu an vs. Gibi.

Şimdi ilk soruyu soruyorum. Kerem adında tanıdığın var mı?

ilk buluşmada hesabı ödemeye çalışan kız

Aklı başında kızdır. Hele de sadece kendi yediklerini öderse pek bi severim kendini.

Ne lan ilk günden birbirine hesap kitlemeler. Kim ne yediyse onu ödesin.