bugün

Sevdiğim bir yazar.
bu gece seri artı yağmuruna yakalandım. dün sari uggli mehmet aga idi. vardiyalı çalışıyor olabilirler. eksik olmasın, entry'leri de fena değil. hörmetler.

aslında bende baya artılıyorum ama dikkat çekecek kadar seri değilim demek ki..
nickini esamesiz pic diye okuduğum yazar. birileri bu çocuğa değer vermiyor mu acaba ki böyle bir nick almış diyordum.
Herkese iyi geceler dikkat çekmek istediğim bir konu var öncelikle seri artılama ile açık oylama olayını karıştırmamak lazım. Kendi adıma konuşmak gerekirse birçok kişinin entrysini tek tek okuyarak açık oyluyorum. Bazı sevdiğimiz kişileri de trolleme amacı ile seri oyluyorum birkaç kişi aynı anda yapıyoruz bunu onun dışında artı verdiğim entrylerin çok büyük bir kısmını okuyorum içimden gelerek basıyorum artıyı. Bu arada eleştiren arkadaşlara da çok teşekkür ediyorum düşüncelerini güzel bir şekilde dile getirdikleri için, tekrardan iyi geceler dilerim efenim*
kankası sari uggli mehmet aga ile ikisinden şüphe ediyorum. Bot mu lan bunlar? Sabah akşam açıktan yardırıyorlar.

Bot değillerse çok çalışkan adamlar helal olsun.
Sen kim köpegg benim girdilerimi beğeniyorsun dediğim yazar tanesi şaka maka iyi insanda olabilir.
bugün beni artılayan yazar.beğendiyse ne ala.
(bkz: okuyom ben yaa)

okuyan yazar. hem okuyor hem açık oyluyor yeme yanında yat. her sözlüğe lazım.
(#28338509) tarihi bir tespitte bulunmuş yazar... ankara-çiftlikte gece 2'de kulaklarımı çınlatan ritmi hatırlattı... memleketim ve kokoreç... bu tatlı hatırlatma için teşekkürler efem...
Iyi yazardır.
adam herkese yürüyormuş. ben de kendimi özel sanıyordum pehhhh!

ek: tamam lan yeter yeter!
bir yazar ve
beni de açık oyluyor.
korkuyorum patron.

edit:bunu da.
(bkz: let the linç begin)
yorulmadın mı lan tamam yeter.

uyuyan devi uyandırdık amk sakin sakin oyluyordur delirdi sıradan geçiriyor şimdi. tamam özür dilerim. *
çok severiz.
oğlum lan bana mı yürüyon?

yapma etme kardeşim saplarım bak 30luk boruyu.
tanımam iyi çocuktur.beni ara ara açık oylar.zaman içinde hakkında fikir sahibi olacağım.
artı meleğidir. ne de güzel oylar öyle.
Panpa içinden geldiyse eyvallah da yok yürüyorsan giberim taallukatını.
sevgilim olur dağılın.*
(bkz: seri artı oy veren melek)
iyi bir yazardır.
Gece karanlığı dahi olsa ansızın bir bildirim düşebilir kendisinden.
Artı manyağı yapmış.sağ olsun.
Beşiktaşlı yazar.
Not: cansın.