bugün

resmen beni artı oy yağmuruna tutan yazar.
Beşiktaşlı yazar.
Not: cansın.
Artı manyağı yapmış.sağ olsun.
Gece karanlığı dahi olsa ansızın bir bildirim düşebilir kendisinden.
iyi bir yazardır.
(bkz: seri artı oy veren melek)
sevgilim olur dağılın.*
Panpa içinden geldiyse eyvallah da yok yürüyorsan giberim taallukatını.
artı meleğidir. ne de güzel oylar öyle.
tanımam iyi çocuktur.beni ara ara açık oylar.zaman içinde hakkında fikir sahibi olacağım.
oğlum lan bana mı yürüyon?

yapma etme kardeşim saplarım bak 30luk boruyu.
çok severiz.
yorulmadın mı lan tamam yeter.

uyuyan devi uyandırdık amk sakin sakin oyluyordur delirdi sıradan geçiriyor şimdi. tamam özür dilerim. *
(bkz: let the linç begin)
bir yazar ve
beni de açık oyluyor.
korkuyorum patron.

edit:bunu da.
adam herkese yürüyormuş. ben de kendimi özel sanıyordum pehhhh!

ek: tamam lan yeter yeter!
Iyi yazardır.
(#28338509) tarihi bir tespitte bulunmuş yazar... ankara-çiftlikte gece 2'de kulaklarımı çınlatan ritmi hatırlattı... memleketim ve kokoreç... bu tatlı hatırlatma için teşekkürler efem...
(bkz: okuyom ben yaa)

okuyan yazar. hem okuyor hem açık oyluyor yeme yanında yat. her sözlüğe lazım.
bugün beni artılayan yazar.beğendiyse ne ala.
Sen kim köpegg benim girdilerimi beğeniyorsun dediğim yazar tanesi şaka maka iyi insanda olabilir.
kankası sari uggli mehmet aga ile ikisinden şüphe ediyorum. Bot mu lan bunlar? Sabah akşam açıktan yardırıyorlar.

Bot değillerse çok çalışkan adamlar helal olsun.
Herkese iyi geceler dikkat çekmek istediğim bir konu var öncelikle seri artılama ile açık oylama olayını karıştırmamak lazım. Kendi adıma konuşmak gerekirse birçok kişinin entrysini tek tek okuyarak açık oyluyorum. Bazı sevdiğimiz kişileri de trolleme amacı ile seri oyluyorum birkaç kişi aynı anda yapıyoruz bunu onun dışında artı verdiğim entrylerin çok büyük bir kısmını okuyorum içimden gelerek basıyorum artıyı. Bu arada eleştiren arkadaşlara da çok teşekkür ediyorum düşüncelerini güzel bir şekilde dile getirdikleri için, tekrardan iyi geceler dilerim efenim*
nickini esamesiz pic diye okuduğum yazar. birileri bu çocuğa değer vermiyor mu acaba ki böyle bir nick almış diyordum.
bu gece seri artı yağmuruna yakalandım. dün sari uggli mehmet aga idi. vardiyalı çalışıyor olabilirler. eksik olmasın, entry'leri de fena değil. hörmetler.

aslında bende baya artılıyorum ama dikkat çekecek kadar seri değilim demek ki..