bugün

inanın bir çift aşkla bakan göz bir de tatlı bir buse yetiyor, artıyor ve yıllar boyu unutulmuyor. inanın..
içi konyak dolu bir matara, her uzaklaştığımda ona rahat dönebilmem için pusula, yelken kancaları, zippolu kemer, 50mt halat.. 4 adet kelepçe bu güne kadar aldığım hediyelerdi. En son hediyem ise şimdi 18 aylık ve evin içinde koşturup duruyor...
Evet arkadaşlar selamlar..
kuzenim işe başladı.. ah doğduğu gün bile aklımda.. neyse duygusallığa yer yok Şuan. Ona hediye almam lazım. Erkeğe ne hediye alınır hep zorlanmışımdır bu konuda. Önerilerinizi bekliyorum.
Tişört alsam çok mu basit mesela?
Güzel ve şık bir kol saati alabilirsin 8-10 bin liraya. Bence çocuğun çok hoşuna gider.
Arkadaşlar çocuk evlenirken alacağım saati. Şuan saat olmaz. Düğün hediyesi olarak güzel bir hediye o. *
Empati yaparak Kendine ne layık görüyorsan aynısının eş değerinde birşey alabilirsin.
Motor ve deri ceket.
Saat almayın ayrılık getirir. Reracalarr
Cüzdan güzel bir tercih olacaktır.
parfum veya corap.
Kemer ya da cüzdan.
Ise yeni baslayan birisine ya saat alinir ya da kalem.
Her ikisini de kullanacak ne de olsa.
Atkı alın atkı.
Niye bu atkıya takık oldum lan ben?
Evet atkı alın.
öneri sunarken bazı detaylar almak gerekir.

-giyim tarzı nasıl ? çalıştığı ortam nasıl ? giyim kuşama önem veren biri mi yoksa teknolojiye mi ?

gerekli infolar gelir ise özel mesaj yoluyla yazara yardımcı olmak isterim.
görsel
En iyisi bu.
Saat veya kravat.
Traş kolonyası.
he traş kolanyası kravat.. hiç almayın amk.

ayfon15 istiyom ben.*
Gümüş kolye ya da bileklik.
Yapay pıtık olabilir. Ev yapımı daha makbule geçer
Almam, hediye veririm.

Müthiş olan şahsımı, varlığımı *
şişme şey .
Şimdi saat, düğünde bir ev eşyası tavsiye ederim. Esas o zaman masraf denizinde boğuluyor olacak.. hatta bence yeni tip evlilik hediyesi böyle olmalı..

Gelin bilezik takacak diye de ailece kendinizi heder etmemiş olursUnuz.
bana call of duty alın.
durumuna konumuna göre. mukabil ise (yani gelen hediyeye karşılıksa) asgari değerinde ve denginde bir şey. arkadaşımsa güzel bir tesbih yada doğal taşlı gümüş bir yüzük veya bileklik de olabilir. düğünse her iki tarafın durumlarına göre ya ev hediyesi veya altın. sadece para da takarsın düğün sonuçta masraflı, makbule geçer. imkan meselesi tabi. ürün ve çeşit çok neyi sevdiğini bilmek lazım. yakınlık derecesi de önemli. hiç aramızda bir hediyeleşme olmayan bir arkadaşıma düğününde türkçe mealli Kur'an da hediye etmişimdir çok defa. illaki bir karşılık beklememek adına..