bugün

kısa süreli evlilik.
(bkz: harf oyunlu cin entryler)
(bkz: erken boşalanı erken boşarlar)
britney spears ın damızlık olarak kullanıp iki oğul sahibi olduktan sonra kocasını kapının dış mandalı yapmasıdır.
(bkz: hande ataizi)
ekonomik özgürlükle doğru orantılı olan eylemdir. zira, iki tarafında çalıştığı durumlarda tahammül sınırı en alt seviyededir. "ben bunun kahrını çekmeye mi geldim dünyaya, boşarım gider" vurdumduymazlığı içinde gerçekleşen hadisedir.
eşinin sürekli erken boşalmasından sıkılan ve gerçek aşkı arıyan kimsenin yapması muhtemel durum. *
evlendikten çok kısa sure sonra bosanan insanların yaptıgı olay.
geç boşanma sebeplerinden farksızdır.
evlilik çift olduğun kişiyle birlikte hayata atılan zardır. ve bu attığınız zarlar bazen yek gelir bazen düşeş. devamlılık tamamen buna bağlıdır.
geciktirici spreyler kullanarak , evliliğin ömrü bi süre daha uzatılabilir.
Genelde erken evlenen çiftlerin başına gelen olaydir. Hiç kolay değildir bir çok kanuni gerekliliği bulunur. anlaşarak hadi ayrılalım demek yeterli olmaz. Evliliginin ilk haftasında ayrılmak isteyen kuzenim avukata sorunlarını anlatıp ne zamandır evli olduğunu soyleyince avukattan siktiri yemiştir.
görücü usulü evlenmiş ve birbirini tanıyamamış çiftlerin erken evlenmeleri sonucu meydana gelebilecek boşanma sürecidir.
genelde eğitim seviyesi yüksek kişiler arasında görülen boşanma türüdür.
müstakbel çiftimizin henüz çiçeği burnunda iken boşanma kararı vermesi, hakimin de bunu onaylaması durumudur.
Kısa suren evliligin sonucu.
(bkz: biz birbirimize çok aşığız)
sebepleri çok farklı parametrelere bağlı olmakla beraber genelde erkek partnerin kadın partnerini tatmin edememesi ( ruhen ) sonucu ortaya çıkan durumdur.
erken boşalmanın yan etkisi.
başlıktan prim yapmak için girilen, primin çoktan yapıldığını gören insanların sessizce terk ettiği başlıktır.
Evliliğin kısa sürmesidir. Günümüzde artmıştır.
kıyamet alametlerinden biridir, 1 ayda boşanır mı bir insan ya bizzatihi iş arkadaşım 1 ay lan 1 ay, kulağını tıkasan 3 sene geçer zaten.

1 ay ya şaka gibi.
sebepsiz güldüm.
günümüzde aile kavramının içinin boşaltılması sonucu ortaya çıkan sorun. insanların birbirlerine olan teamül sınırları iyice azalmış durumda.
Insanlar evlenmeden önce demo yapmalı bence. Bu da gelenekselleşmeli. 1 yıl gibi aynı evde yaşasınlar bir anlaşabiliyorlar mı? Ondan sonra evlensinler.
eşinin doğum gününü hatırlamayan erkeklerin başına gelmez değil mi ? :/