bugün

sevda demirel den okkalı bir tokat yiyerek hafızalarımızda yer etmiştir en son.. ondan önceleri de gala/ şamdan dergilerine verdiği çıplak pozlar ve ruhsar dizisiyle evlerimize girmişti. ayrıca kahpe bizansfilminden de hatırlayabiliriz.
(bkz: ne dedin ne dedin sen)
annesi bir üniversitede öğretim üyesi olan kişi.
eskiden sexi olan ve erkeklerin hayalini süsleyen şimdilerde hele ki davut güloğlu ile takıldığı öğrenildikten sonra erkeklerin pek de şeyinde olmayan dişican..
(bkz: at gibi kadin)
1973 bursa doğumlu tiyatro bölümü mezunu oyuncudur.. *
TUVALET PENCERELERiNE ŞIKIŞMAK GiBi HOBiSi VARDIR
ünlüler dünyasında en az süre evli kalarak rekor kırmış olan insan.
kahpe bizans filminde oyunculuğundan söz ettiren oyuncumsu..
yeryüzündeki en güzel gözlere sahip insan.
sanki (bkz: kleopatra)
her fırsatta sanat için soyunan sanatçı.
sadece işini yapacak olsa, oyunculuk bakımından hiç de fena olmayan, buna rağmen magazinel yönünü ön planda tutup da, milletin kendisinden iğrenmesini sağlamış, seks objesi olmaktan da ön plana gidemeyip, lise çağındaki elemanlara bol bol masturbasyon malzemesi olmuş, annesi uludağ üniversitesi tıp fakültesi psikoloji bölümünde profesör olan, zat-ı muhterem.
mum kokulu bir aktristimiz.
çılgın dersane filminde oynayıp filmden "çok kötü bir film" diye bahseden ve bu sebeple sinema progrmalarında filmin adıyla kendi adını yanyana telafuz ettirtmeyen kişi.*
hande yatakizi olarak da bilinen kisi.
bir dönem, at üstünde çırılçıplak bir vaziyette * "hala bakireyim" beyanatları veren çıplaklar kervanın baş çobanı.

hayır! bakire olup olmaması bizi ilgilendirmez ama sormadan cevap vermek gibi komik bi durum sözkonusu.
ben hiçbir gazetecinin üstünde sadece tanga olan bir ünlüye "bakire misiniz?" diye sorabileceğine inanmıyorum.

- ah! evet! siz bakmayın böle çırılçıplak bir vaziyette, atla şağparmış gibi, pozlar verdiğime. aslında hala bakireyim. *

kendisinin acilen çay koymasını diliyorum efendim.
yüz ifadesi devamlı seksi olan kadın. hep şuh bakıyor. ya da bana öyle geliyor.
Güzel, çekici,karizmatik bir kadınken itici, sevimsiz,çirkin, yapmacık bir kadına dönüştü.
eskiden de sevimsizdi. ama çekici idi.

yüzü eskidi şimdilerde. çekilmiyor o yüzden. ya süper bir proje bulacak ya da kıvrılıp ölecek...
ruhsar adlı dizide oynamış olan manken ve oyuncudur. şimdilerde kariyerini kendi elleriyle mahfetmekle meşgul.
sütunlardan ibaret kişi.
sevda demirel vs hande ataizi

+ne dedin sen ne dedin sen
-şey aslında ben bütün insanlığın el ele tutuşup şarkı söylemesini ve halay çekmesini düşlüyorum.birazdan yiyeceğim tokat yüzünden bütün türkiye ye yıllar boyu malzeme olacağım ve beni hep bu tokaat sayesinde kötü anacaklar..acaba bana vurmasan da bu tarz olaylarda adım gözükmese olmazmı
+eeeh kes beee
(tıııııışşşş)*
Tuvalet penceresinde ağlarken görüntülenen Türk sinemasının dahi oyuncusu. Tuvalet penceresinde de aslında prova yapmıştır. "Mum Kokulu Kadınlar" filmi olmasa oyuncu olabileceği tartışmalıdır.
bugüne kadar karşımıza ya yediği tokatla , ya tuvalet pencerisinde yada yaşadığı ilişkilerle çıkmış kişilik.
(bkz: ruhospu)*
Oyuncu olmak için,iki kelimeyi bir araya getirebilmenin bir kıstas olmamasının ispatı olan kişidir.