bugün

Kendimi daha iyi hissedip beğendiğim için.
Yani insan kendisini beğenince özgüveni de artıyor.
Özgüven olunca da karşı cins etkileniyor olabilir. Napalım etkilenmesinler diye saklanalım mı?
spor yaparken oluyorsa sorun yok da başka amaçlar için çok da kullanılmamalı.
fit bir görüntü ve sağlıklı bir vücut için.
Daha güçlü ve çekici görünmek ister. Sırf karşı cins etkilenmez. Erkeklerde etkilenir ama öyle tavlamak amacıyla değil. Biri trafikte arabadan laf atar arabadan inersin, inen şey öküz gibi bir şey. Laf atan kişi ister istemez etkilenir ve korkar.

Ayrıca bu kas yapmak hobi gibi bir şeydir. Oyun oynamak gibi.

Her boku karşı cinsle eşleştirmek üzere bok atmayın.
üç buçuk aydır gidiyorum tek amacım vardı o da kilo almak 66 kiloyla başladım ve şu an 75 kiloyum. spor özgüven artışına neden olur bu da bazı insanlar için itici gelebilir asıl sorun egonun artmasıdır böylelerinden kaçının.
kendini adam yerine koymak içindir. çünkü başka türlü adam olamamıştır.
Populer olabilmek için.
fit ve sağlıklı olmak, özgüven edinmek için olabilir mesela.
kızlarla alakası olduğunu pek düşünmüyorum, en azından amaçlarının bu olmadığını umuyorum.

spor yapmanın amacı sağlıklı kalmak ve vücuduna bakmaktır. kendini sevmeni kolaylaştırır.

çok kaslı erkekler de yığma gibi duruyor zaten yakışmıyor.
Tabiki de sağlıklı ve hos bir vücuda sahip olmak. Bunun sonucunda da dikkat çekici olmak.
zamanları vardır.
(bkz: kadinlar neden zayiflamak ister) gibi bir soru.
Özgüven patlatması olması için.
Kadınlar kaslı sevdiği için.

Bu ne biçim soru mk *
Daha saglikli olursun her seyden once. Daha iyi de gozukursun. Dolayisiyla daha mutlu olursun.
Kaslı olmak için.
Mutfakta geçirilen dakikaları daha keyifli hale getirmek icin. Kas geliştirmenin en sevdigim yönü mutfakl çok fazla haşır neşir olmak. Beni çok motive ediyor. Geçenlerde bi lor köftesi yapmışım sorma gitsin.
medya kaslı olunması gerektiğini sürekli olarak pompaladığı için.
Kadının tırnakları sirtimizda iz birakmasin diye kas yapariz. Yağlı vücutta hemen yara yapıyor.
hasta olmuyorsun grip vs. gerçek.
Kadınların göz zevkini bozmamak için. Ama dozajı da önemli tabii.
kadınlarla uzaktan yakından alakası yoktur. ha bir ihtimal kız düşürürüm diye başlansa bile 2-3 kız düşsün diye o cefa çekilmez. insanın kendi bedenini geliştirmesi kadar güzel bir şey yoktur.
her canlının doğasında üreme vardır bu içgüdüseldir. bunun için karşı cins herşeyi yapacak kapasitededir, yani neslini devam ettirmek için herşeyi yapmak zorundadır. mesela tavuskuşları dans ederler yelpaze gibi kuyruklarını açarlar. insanlarda arz/talep meselesinden dolayı böyle yaparlar mesela bundan 20 sene önce balık etli olmak modaydı kızlar kilo vermeye çalışmıyordu, şimdi boku çıktı tabi. erkekde kas yaparak karşı cinsin ilgisini çekmeye çalışır, çünkü kas demek güven demektir, ilgi çekici ve yüksek bir hedef demektir, karşı cins kendisine baktığını düşünür(erkeğin, vücuduna) ve ilgi duyar.
Kızlara daha güzel görünmek için. Mesela bakın spor salonundakilere ya çoğunun sevgilisi yok ya da sevgilisi kaslı erkekleri beğeniyor ve erkek buna sinir olmuştur.
aynaya baktığında işte bu benim demek için.

hayatımda 5 kilo ağırlık çalışmadım ama saygım var.
güç ve fazla hareket isteyen bir işte çalışıyorsa isteği dışında kas yapar. (bkz: meslek hastalığı)