bugün

Kızlar düştüğü için.
inkar edilse de karşı cinsi etkilemek içindir. bilinçli olarak "kız düşürmek" amacı güdülmese bile güçlü görünmek isteğinin altında hemcinslerine karşı üstünlük kurmak ve dolayısıyla karşı cinsi etkilemek yatar. bir geyiğin boynuzunun ya da bir aslan ın yelesinin büyük ve güzel olması gibi. Ha bir de değişik hareketler yaparak sözde tesadüfen kol kaslarını gösterme çabaları var bunu da çiftleşmek isteyen tavus kuşunun kuyruğunu açmasına benzetiyorum. * lakin dozunda olursa kas güzeldir yalarız da tırnaklarız da hatta ısırırız da. *
sağlıklı bir görünüm ve estetik bir duş için.
Spor yapmak sağlıktır anca kas yapma isteğiyle spor yapmak özgüveni kaybolmuş kişilerin kasları ile özgüven kazanmaktır.
güzel bir vücuda sahip olmak için.
güç ve fazla hareket isteyen bir işte çalışıyorsa isteği dışında kas yapar. (bkz: meslek hastalığı)
aynaya baktığında işte bu benim demek için.

hayatımda 5 kilo ağırlık çalışmadım ama saygım var.
Kızlara daha güzel görünmek için. Mesela bakın spor salonundakilere ya çoğunun sevgilisi yok ya da sevgilisi kaslı erkekleri beğeniyor ve erkek buna sinir olmuştur.
her canlının doğasında üreme vardır bu içgüdüseldir. bunun için karşı cins herşeyi yapacak kapasitededir, yani neslini devam ettirmek için herşeyi yapmak zorundadır. mesela tavuskuşları dans ederler yelpaze gibi kuyruklarını açarlar. insanlarda arz/talep meselesinden dolayı böyle yaparlar mesela bundan 20 sene önce balık etli olmak modaydı kızlar kilo vermeye çalışmıyordu, şimdi boku çıktı tabi. erkekde kas yaparak karşı cinsin ilgisini çekmeye çalışır, çünkü kas demek güven demektir, ilgi çekici ve yüksek bir hedef demektir, karşı cins kendisine baktığını düşünür(erkeğin, vücuduna) ve ilgi duyar.
kadınlarla uzaktan yakından alakası yoktur. ha bir ihtimal kız düşürürüm diye başlansa bile 2-3 kız düşsün diye o cefa çekilmez. insanın kendi bedenini geliştirmesi kadar güzel bir şey yoktur.
Kadınların göz zevkini bozmamak için. Ama dozajı da önemli tabii.
hasta olmuyorsun grip vs. gerçek.
Kadının tırnakları sirtimizda iz birakmasin diye kas yapariz. Yağlı vücutta hemen yara yapıyor.
medya kaslı olunması gerektiğini sürekli olarak pompaladığı için.
Mutfakta geçirilen dakikaları daha keyifli hale getirmek icin. Kas geliştirmenin en sevdigim yönü mutfakl çok fazla haşır neşir olmak. Beni çok motive ediyor. Geçenlerde bi lor köftesi yapmışım sorma gitsin.
Kaslı olmak için.
Daha saglikli olursun her seyden once. Daha iyi de gozukursun. Dolayisiyla daha mutlu olursun.
Kadınlar kaslı sevdiği için.

Bu ne biçim soru mk *
Özgüven patlatması olması için.
(bkz: kadinlar neden zayiflamak ister) gibi bir soru.
zamanları vardır.
Tabiki de sağlıklı ve hos bir vücuda sahip olmak. Bunun sonucunda da dikkat çekici olmak.
fit ve sağlıklı olmak, özgüven edinmek için olabilir mesela.
kızlarla alakası olduğunu pek düşünmüyorum, en azından amaçlarının bu olmadığını umuyorum.

spor yapmanın amacı sağlıklı kalmak ve vücuduna bakmaktır. kendini sevmeni kolaylaştırır.

çok kaslı erkekler de yığma gibi duruyor zaten yakışmıyor.
Populer olabilmek için.
kendini adam yerine koymak içindir. çünkü başka türlü adam olamamıştır.