bugün

iş bulma zorunluluğun olması. Evlenmek için iş şart. Ben de mandıra filozofu Mustafa Ali gibi istediğim zaman çalışıp istediğim zaman tatil yapmak istiyorum.
hatunlerin şeytanlıklarının yanında çok saf kalıyoruz her zaman.
çoktur. zaten tanrının bile kadınlara yaratım harikası olan memeyi bahşederken bize taşak gibi iğrenç bir şeyi monte etmesi, ileride nasıl acılar çekeceğimizi gösteriyormuş. biz çok geç anlamışız.

taşak nedir kardeşim ya.
erkek olmanin en kotu yani dunyaya erkek olarak gelmektir. Allah baska dert vermesin.
mesela bir kız çirkinse bi dekolte giyer, topuklu ayakkabı birde makyaj tamamdır. ama bir erkek çirkinse çirkindir geçmiş olsun. mesela kısa boylu kızlar erkekler tarafından beğenilip, arzulanırken kızlar genelde uzun boylu erkekleri tercih eder. bir kadın çocuğu olduğu zaman hatta hamile iken işi bırakıp sonsuza kadar yatabilir. ama erkek öyle değildir, çalışmak zorundadır. parası olmayan bir kız kolayca evlenebilirken, erkek evlenemez. kız istese bile ailesi pürüz çıkarır. okumayan kız evlenebilirken (bu devirde) okumayana pek kız vermezler. ilişkiye girse alemci, girmese tecrübesiz olur. kılları alsa ibne, almasa recep ivedik olur. babalar kız kardeşe daha narin davranırken, erkek çocuğa söver. birde sünnet olayı var büyük travma. bedelli yapsa vatan haini, yapmasa şehit olur. bir kızla buluşulduğunda para genelde erkeklerin cebinden çıkar. bir kıza iyi ve yakın davransa sapık, soğuk davransa egoist. kızla cinsel bir şeyler yaşadıktan sonra arayıp mesaj atarsa sülük aramazsa adi şerefsiz. iyiki kadınım ya.
Sürekli çalışmak dışında yoktur. Mesela istesiğin gibi dışarda gezip tozabiliyosun hesap vermiyosun cinsel ihtiyacın olsun karşılayabiliyosun ilerde sorun yaratmıyo bunca şeye rağmen kötü yanımız var demiyelim bi zahmet.
Nezaket kurallarını bilip uygulama zorunluluğudur.

Sıkıldık artık tek taraflı radikal, kadın beklentilerinden.
o an insanın aklından asla çıkmaz, kimisi korkmuyor taklidi yapar, kimisi ılık ılık bırakır. etinden et kopar (bkz: sünnet)
erkekliğini kullanamamaktır. güzel bir kadın olsaydım kadınlığını kullanarak istediğim şeyi elde etmenin nasıl bir his olduğunu bilmek isterdim. elde ediş sonrasındaki o ego, o göğe doğru yükseliş... yakışıklı bir erkek dahi erkekliğini kullanmaktan çok retorik kasar, güzel bir kadın ise kadınlığını kullanır. "erkekliğini kullanmak" diye bir tabi bile yok farkındaysanız. elinizde böyle bir güç varken neden kullanmak istemeyesiniz ki?
evde yatıyım diye bi şey yok. çalışmak zorundasın. paran olmazsa kız vermezler, paran olsa kız bakmazsa yine yalnızsın, kızı bulsan paran kalmıyor. evde kaldın mı sıkıntı. doktor mühendis bilimum fiyakalı meslek grubundan bi taliplin çıkmıyor.yani öyle götü kurtardım diye bi durum yok. sen avcı olarak doğmuşsun ama av az aq.
Saatlerdir düşünüyorum, hiç kötü yanı yok mk.
Erkek cinsel organınının ortalık yerde erekte olup utandırması.
kızla bir yerlere gidince hep paranın erkekten çıkmasıdır.
mastürbasyonda sabun yada şampuanın penisin içine kaçması ve daha sonra işeyince acı vermesi sızlatması.
(bkz: sünnet olmak)
hiç bir kötü yanı yoktur hele ki türkiye de. Erkek ol hayatına bak.
hergün hergün traş olmak. karı kız peşinde koşmak. kıl. tüy. vs. *
aldığı cisel hazzın karşı taraf tarafından farkedilmesidir.
sabah penisinizin sizden önce uyanması.
alfa erkeği olmak zorunda olmak. Alfa olamayaınca eline mahkum olmak. Alfa erkeği olmak zor iş amk.
(bkz: sabah ereksiyonu)
sap kalmak.
kızlara her şekilde bir talip çıkar. ama erkekler için aynı şey geçerli değil.
küçük adamı pantolonun fermuarına sıkıştırmak olsa gerek.
yaşadığınız dünyada iyi niyetli bir karaktere sahip olmanız. %99 yanlış anlaşılırsınız çünkü. ama buna sabretmek için de güzel bir yol var tabii ki.

(bkz: büyük olmak yanlış anlaşılmaktır)
dünya kadar malın olsa bile asla sahip olamayacağın şeyin, atalarımız tarafından ahlaksız bir vecizeyle betimlenmesiyle bu sorunun cevabının hoyratça gözler önüne serildiği sorunsal. uzun ve ilginç bir cümle oldu ama anlamaya çalışın...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar