bugün

Her kuşu *iktik bir leylek kaldı. Moderatörlerin azimle çalıştığı konu.
Entry in hoşuma gitmedi, ama silmek içinde geçerli bir sebep bulamadığından götümden böyle bir bahane uydurdumun Uludağ sözlük diline tercümesi.
Aslında tek tutarlı entry silme sebebi.

Bilmem neyi Gördüğümüz başlık deyince bir tanım yapmış olunmuyor. Başlığa kulp takılmış oluyor.
Az önce "enerji ve inşaat sektörünün borcu " başligimdaki ilk entrymin silinme sebebi.

Bu ne anlama geliyor 4 kere okudum ve anlamadım. Ben enerji ve insaat sektorunun borcunu iceren bilgi girdim. Bunun nesi formata aykiri ? Basligin sözlük içindeki durumu ne demek ?
yönetime baş kaldırıyorum ulan; böyle saçma entry silme bahanesi mi olurmuş. bazen hakikaten öyle saçma başlıklar oluyor ki eleştirmekten başka seçeneği olmuyor. çünkü ey sevgili yönetim paragöz tavrınla kaldırdın çaylaklığı herkesi yazar yaptın. bokum gibi sözlük oldu her yer geri zekalı kaynar oldu. hayatında iki satır yazı yazmamış adamlar geldi sözlük yazarı oldu. herkes bir konuda uzman oldu bu lanet sözlüğünüzde. üzülüyorum ; evet o kadar da eski nesil bir yazar değilim ama içine edildi canım sözlüğün. evet tekrar tekrar söylemekte yarar var sözlük ahalisinin %90'a yakını gerizekalı. hepinizden iğreniyorum ama zall'dan nefret ediyorum . haydi selametle pislikler. hepiniz bok çukuruna düşersiniz umarım çünkü bok gibi yazıyorsunuz sizi gidi sanattan anlamayan aşağılık yaratıklar.
Mantıklı entry bahanesidir silme.
en silmenin en mantıklı bahanesidir.
entry girilirken "başlık" kelimesi kullanıldığında ortaya çıkan durum.

misal:

-"zengin olmak isteyen yazarlar." tarzı bir beyana;

-"beni benden alan başlık." şeklinde bir entry girilirse, "başlık" kelimesi yüzünden entry silinir.
Yani "başlık sahibine ayar vermekten vazgeç" demektir bir nevi.
gıcık olduğum entry silinme nedeni.
en sinir olduğum entry silinme sebebi. modlar kendi çıkarlarına uymayan, kankilerinin istekleri üzerine sildiği entryleri "entry başlığın sözlük içindeki durumu ile ilgili" diye kıçından uydurduğu bir sebeple siliyor.
ne oldugunu anlamadigim entry silinme sebebi.
ne yazacağını bulamayınca yetkililerin götten uydurduğu sebep.
sözlüğün entry silmek için götünden uydurduğu sikik bahane. ulan bu ne demek lan. başlığın sözlük içindeki durumunu sikeyim sana bişey olmasın diyesim geliyor.
anlamaya çalışıyorum, yok abi anlayamıyorum. tanım tanım diye sikiyorsunuz beynimizi, tanım giriyoruz, tanımı da beğenmiyorsunuz. ama gammazlayanın da amınakoyim. yeter ulan.
biz işimizi yaparız size ne demenin farklı bi varyasyonu kanımca. yeni gördüm. moderasyon çalışıyeee.
bu cümleyi kuranı, boş ifedeyle dolu bir cümle kurup kural koyabildiği için özelden kutlamak caizdir.

hangi aklın ürünü lan bu cümle? kuyruğunu kovalayan köpeğin cümle kurulmuş hali. hiç bir sonuca götürmüyor insanı.
anlamını çözenin beri gelmesi gereken entry silinme ve gammaz sebebi. 3 sayfada bi açıklama yok.

kimse de demiyor ki "aga bu ne"?
bu da mı gelecekti başımıza?
buda mı gelecekti başımıza?
budama gelecekti başımıza?
silerler arkadaş.
(bkz: ya ne olacağıdı yarraam)

- entrylerim bu gerekçeyle silindiğinde hemen yukarıdaki bkz. ı çakıyorum. saçmalığın daniskası. hem afedersin de, neye göre tanım? kime göre tanım? sosyal sözlük müsün TDK mı be emine kadının oğlu?

- başlık için teşekkür ediyorum bu arada.
Tanım: orjinali ''bu entry başlığın sözlük içindeki durumu ile ilgili'' olan moderatörlerin entry silme gerekçesi.

Yorum: Bu dahil bütün entry ve başlıklar sözlük içindeki durumla alakalı.

Kullanıldığında entry sahibini dumur edip''nasıl yani ?'' şeklinde söyleten gerekçe.
vay arkadaşım vay. vay benim başıma gelenler vay.

sözlüğün durumu ile ilgili entry yazıldığında bile bu entry'nin silinmesine sebep olan sebebe bakın hele.

esad'ın suriyesi'nde, kaddafi'nin libyası'nda, saddam'ın ırakı'nda, ahmedinejad'ın iranı'nda olabilecek bir yasağın sözlüğe taşınmış halidir bu yasak. ülke hakkında yorum yapamazsınız bu bahsi geçen ülkelerde, aynen sözlükte olduğu gibi.

sözlüğün durumu ile ilgili yorum yapmayın sözlükçüler. siktir edin bu sözlüğü.

moderasyon inci sözlüğe özeniyor çünkü. bırakın uğraşmayın.
beyin hücrelerimi yakan entry silme sebebidir. hala anlamadım.

başlık : (bkz: diş macunu ile etek tıraşı olmak)

silinen entry : "nasıl bir beyin bu tarz tespit yapar anlamış değilim.

(bkz: bu nasıl başlık lan)

tanım : fakir insandır."

ne demişim amk güya ben?! tepki koyunca silincekse entryler sikerim böyle işi bunu da silin o zaman.
beni öldüren silme sebebidir. bunu bulan arkadaşa kabak tatlısı ısmarlıycam. ama yapanın şekeri koymayı unutmuş olmasına özellikle dikkat ediciim.
şekersiz kabak tatlısı yiyesice.
yaran entry silme sebeplerindendir.

misal;

başlık: terazi burcu erkeği

entry: an itibariyle sözlüğü zikmektedir.

sözlük zikilmekten memnun sen sus diyor modum. peki sevgili modum sustum. *
başlık: patlayacak denen cari açığın düşüşe geçmesi
entry: ısıtılıp ısıtılıp önümüze koyulan başlık

evet entry gerçekten de başlığın sözlük içindeki durumunu en net şekilde belirtiyordu.* netice olarak silindi tabi. düzeltilip moderatörün onayına sunuldu, saatlerdir bekliyor.