bugün

MAH sivil otoriyeti askeri hareket konusunda uyardı veya uyarmadı; ancak ihtilali gerçekleştiren Milli Birlik Komitesi'nin teşkilat konusunda kafası karışıktı.
MAH sivil otoriyeti askeri hareket konusunda uyardı veya uyarmadı; ancak ihtilali gerçekleştiren Milli Birlik Komitesi'nin teşkilat konusunda kafası karışıktı.
kitap 87 sayfa.
"In particular, readers usually have very mixed feelings about Swami's father."
en yakınımdaki kitap ders kitabıydı.
X sonsuza gider iken hem x ve hemde kök x kare + 16 sonsuza yaklasir ancak limitlerdeki farkın ne olacagi belirsizdir (sonsuzu sonsuzdan cıkaramayız cunku bu sembol bir reel sayıyı temsil etmez).
Napicaksiniz be.
Hıaa.
Tramvayda, o vakit hasta olan şimdiki Viyana ateşemiliteri, sınıf arkadaşım kolağası hafız hakkı bey'i ziyarete gidiyorduk.
(bkz: enver) (bkz: murat bardakçı)
işi bittiğinde, Tversky'nin bu projeye ne isim verdiğine baktı ve adamın neden bu kadar garip bir isim seçtiğini merak etti.
Güneşin batışı çok güzel dedim ve sonra will'in çadırdan içeri girdiğini gördüm.
"hani yeni bir kombinezonu vardı ya?" (bkz: rıfat ılgaz) (bkz: nerede o eski usturalar)

bunların beşi cenova'dan, beşi venedik'ten, üçü girit'ten ve birer tanesi ancona, ispanya ve fransa'dan gelmeliydi. (bkz: franz babinger) (bkz: fatih sultan mehmed ve zamanı)

ikisi üst üsteydi.
Bir kısım hükümler toplumun menfaatini korumak amacı ile konulmuştur.
Medeni hukuk-oguzman/barlas.
"Beni durduramazsın, dediğimi yaparım." Cümlesidir.
Böyle bir çizgi satürn (zuhal) tepesinde (şekil 6: bir avuç var içinde çizgilerini falan göztermişler) bu mesleğin değişeceğine işaret olabilir.
Not: fal kitabı vardı gençler bu da avuç çizgisi falı tehlike işaretiymiş (bkz: hayat çizgisi)
Bu yorumu bana hiç okumadınız albayım, kim bu tarihçi?
Hepiniz çok kültürlüsünüz olum ya...

Çok da önemli olmayan cümledir.
Keloğlan:
- Gözlerinin yaşına yazık, sultanım, demiş, bir tilki için insan kendini böyle kahreder mi?
Ne yapacaktı şimdi?
Tescil -kural olarak- talep üzerine yapılır. Re'sen veya ilgili makamın talebi üzerine tescil, açık mevzuat hükmü gerektirir.
bu ne salakça bir başlıktır yahu.... Ne ifade ediyor yani. Yok bilmem kaçıncı sayfanın ilk cümlesi, yok efendim son cümlesi...

Küfür de ettim.
o çomarlar ki başlarındaki hare, yüzlerindeki sonsuz nur ile vodafone arena'da 180 projektörlük aydınlık sağlarlar. onlarla sohbeti kesmeyiniz, uzun yola çıkarken iki tanesini aracınıza alınız...
Kitap 80 sayfa çıktı iyi mi.
tortsov bugün sınıfa girince dudaklarından işte bu acayip sözler döküldü.
ölüm ve vergiler dışında kalıcı hiçbir şey yoktur.
dünyada bundan daha ferah verici bir şey olabilir miydi ?
...ceylan gibi üzüntülü, donuk, iri siyah gözlerini başkanın üzerine dikerek hıçkıra hıçkıra ağlamaya başlamıştı.