bugün

adem ve havvanın tanrı katından düşmesiyle düştü insanlık.
selamlar ve saygılar, sayın hocam porf. dr. ayhan aydın.
işler o aşamada ilginçleşmeye başladı.
Empati, adam fawer.
Ancak durum şu ki ben yalnızca bir "psikolog" değilim. Ben aynı zamanda bir kadın, bir evlat, şimdi de bir eş ve duyguları olan bir bireyim.
KOP bölgesi, Aksaray, Karaman, Konya, Niğde, Nevşehir, Kırıkkale, Kırşehir ve Yozgat illerinden oluşmaktadır.
Ne hep 50 sayfalık okuduğum için beni bağlamayan cümledir.
sergileyeceği vazifesini başka türlü yani sıradan bir beden içinde gerçekleştirilebilmesi mümkün değildi.
"Cesedin dış muayenesinden anlaşıldığına göre,Feraponte Smelkov bir doksan sekiz boyundaydı."

TOLSTOY/Diriliş
ahh o kandilli kız lisesinde geçirdiğimiz yedi eşsiz yıl.
uluslararasi kizil hac orgutu’nun cerrahi sefi de aramizdaydi ki kendisi, mogadisu’dan endonezya’ya varana dek dunyanin her yerine, hasta ve yarali multecilerin tedavisi icin ekipler gondermis biriydi.

baya da uzun cumleymis.
Klinefeller sendromu adı verilen durumda 23. Çift xxy yapısını gösterir.
Beralde

- yeğenimin arzusunu yerine getirebilmek için her yolu deneyeceğim.
Hareket edemiyordum.
it has a voracius appetite and causes collapses in the food chain by feeding on shrimps mussels and fish larvae.
''Şüphesiz ki biz onları ibret alasınız diye yarattık.''
"Evet. Sanırım biz beş yılı eksik yaşamışız."
Duygunun bilince ulaştığı an, onun aynı zamanda frontal kortekse bir duygu olarak kaydedildiği andır.
Ve bilhassa bütün bunları anlatacak bir insanın mevcut olduğunu düşünerek, onu bekleyerek yaşamak...

Kürk mantolu madonna
Çalıştığım atölyede o kadar sayfaya sahip bi kitap yok.
vay mk .s
Sapiens. Tarım devrimi konu başlığı.
'Rüzgar da sanki duvarlar aralamış gibi, dört bir yanda pervasızca esiyor, lambaları sallıyor, kağıtları, gazeteleri savuruyor, çiçekleri deviriyordu.'
"gerekli durumlarda, başvuru sahibi aşağıdaki belgeleri sunar:" şeklinde.
Ciddi ciddi 333 kişinin yazmış olduğu başlık.

Neden?
Efendiler , 10 Eylül günü geç vakit şu telgrafı aldık :
Nutuk - Mustafa Kemal Atatürk .
Kitaplığıma 10 dakika baktım fakat özel bir anlamı olan bir cümle bulamadım. Güzel veya özel bir anlamı olmayan cümleyi bu başlığa yazmayı istemedim yinede iyi geceler.
Yok ebesinin nikahı. Şimdi yataktan kalkıcam, ışığı açıcam, kamaşan gözlerle kitaptan sayfayı bulmaya çalışcam ölme eşeğim ölme.