bugün

9 nisan 2010 tarihi'nde vizyona girecek Kağan Erturan filmi; başrollerde ise Ezgi Asaroğlu ve Nihat Altınkaya var.
(bkz: tuvalet)
sitesinde nerede mutlusun butonuna tıklanınca herkes en mutlu olduğu yeri yazmış. samimi bir filme benziyor*.

fragmana buradan ulaşılabilir: `http://www.enmutluoldugumyer.com`
tel tel dökülen senaryoya, kırık dökük oyunculuğa ve dramaturjinin en temel ilkelerini bile bilmeyen yönetime sahip talihsiz film. vakit ve zaman israfı.
fragmanına bakılınca anlatacakları varmış gibi duran ama mükemmel oyunculuk beklemediğimiz bir film. keşke "iyiydi" diyebilsek...
kötü sayılacak bir film değildi.
o an olduğum yer.
iyi bir Sınav verdikten sonra Kapıdaki görevliye pis pis sırıtıp derslikten çıktığım yer.
annemin kollarında uyuduğum her hangi bir yer.
(bkz: anneyi özlemek)
*
(bkz: berlin)
(bkz: tribün)
ve karşıyakalıları dövdüğümüz sokaklar...
üzerinden yıl geçmiş olmasına rağmen dvd'si piyasaya sürülmemiş filmdir. dolayısıyla internet ortamında da indirme veya izleme imkanı bulamazsınız. bekleyeni çokmuş duyumlara göre.
hiç gitmedğim izmir' i deli gibi özlememe sebebiyet vermiş filmdir. ortalarına doğru durgunlaşsa da ideal süprizli- mutlu sona sahiptir.
En özgür olduğum yerdir. vay efendim nereye gidiyorsun, vay efendim kaçta gelirsin yada beni konsere götür gibi cümlelerin olmadığı yer.
cehennemin dibidir.
vasatın biraz üstünde olan film. oyunculuklar iyi.
amerikanvari bir romantik yol hikayesi yapmaya çalışmışlar. olmamış. lakin ezgi asaroglu gerçekten güzel kız. onun hatrına izlenebilir.
pembe delik. acayip mutlu ediyor beni.
sahne.
sahne.
Evimdir. Ailemin yani.
Sevmediğimin kolları, koynu.. Evet, tersim ben.
çok eğlenerek izledim... tabi filmi bayıla bayıla izleten bir nihat altındağ gerçeği var. *
Ring.
Ne dert kalıyor ne tasa. Günlük hayatın stresi, ailevi problemler, sevgilinin kaprisleri, hersey ama hersey dışarda kalıyor.
yatağım.
Evimdir..