bugün

Secmesine seçelim de, elimize ne geçicek? Biz o ayağı opüp okşayamadıktan sonra. Boş iş.
ben degilim.

ayagimin resmini atsam, ayak fantazisi olan ömür billah tövbe eder.
ayak fetişti filan değilim ama çok güzel değiller mi lan şunlara bak;

görsel
Şimdi biri yüzüklerin efendisinde ki frodo nun ayağını atacak göreceksiniz hee. Karıştırmayın.*
2017 yılının bitmesiyle artık yapılması gereken yarışma.
Bir etkinlik duyurusu.
görsel
bırakın oğlum bu ayakları. bu ayaklar koktu.
(bkz: sözlük kızlarını ifşa etme çabaları) düşmeyin.
güzel ayaklı sözlük kadınlarından katılım beklenen bir yarışma.
saygılar..

yüz güzelliğini beğenen insanların olması kadar, ayak güzelliğini cezbedici bulanlarda pek tabi vardır efenim. bende bunlardan biriyim. yüz güzelliği için yarışma yapılıyor da, ayak güzelliği için yapılamıyor mu? ağır mağır bilmem gayet açık şekilde ayak fetişistiyim evet. öperim onları koklarım bile. oh mis. :p
neyse 1. güzelimize bu seneye özel kırmızı babet hediye edicez. sponsored by; Zall
çorap giysinler ayak fetişisti kadar nefret eden de var.
saygılar..

yoğun talep üzerine yeniden vuku bulma ihtimali olan kampanya. eski kampanyada çok seksi ayaklarla tanışmıştım evet.

Edit: Ön kayıt için tarafıma ulaşabilirsiniz kızçeler.
yıllardır teşebbüs edilip edilip elde patlayan yarışma. yine de güzel ayaklı sözlük kadınları beklenmektedir yarışmaya. *
saygılar..

Yarışmamız neticelenmiş bulunmakta sayın ahali. gizlilik ilkelerine sadık kalmam gerektiği için içerikleri yalnızca ben analiz edebildim. siz de benim görüşlerime saygı gösterip önümde ''Saygı'' ile eğilmelisiniz.

Veeee kazanannnnn

nannnn
nan

(bkz: lora blood)

Kendisine vaat ettiğim çorabı göndermiyor, ayaklarını kokulu kokulu öpüyorum. **
Bir abazanın son çırpınışı.
Kız yok lan yatın.
saygılar..

çekinmeden mesaj kutumu renklendiren her sözlük dişisine teşekkürler. yarışmayı kazananı buradan açıklayacak, kendisine ten rengi babet çorabı armağan edeceğim.
buradan devam edelim;

(bkz: uludağ sözlük miss feet 2015)
saygılar..

tarafımca organize edilen bu aktiviteye genç-yaşlı ayırt etmeksizin her sözlük dişisi katılabilir. pm yoluyla fotoğraflarınızı bana gönderebilir, yarışmaya katılabilirsiniz. rica edicem ojeli olsun, narin olsun güzel olsun.