bugün

-300 karma sıfatı olan \"emekli dul yetim\" oldukça utandırıcıdır. Özellikle dul (eşini kaybetmiş) veya yetim ( annesi babası vefat etmiş) insanları eksi seviyedeki karma sıfatlarına lâyık görmek, evet seviyesizliktir zall.

Aramızda bu insanlardan var ve derinden rahatsız olarak kırılıyorlar. Böyle bir platformda bu sıfatların aşağılayıcı olarak kullanılması \"uludagsozluk\" için yüz kızartıcıdır.

Not: zall a defalarca \"bir derdim var\" butonu ile bu konunun ciddiyeti bildirilmesine rağmen, özel mesaj ilede kendisine ulaşmamıza rağmen bu konu üzerinde en ufak bir düzenleme yapma gereği duymamıştır.

Sizinde başınıza gelebilir mi? Elbette gelebilir.

Zall a bir sitem cümlesidir.

Edit: Gereği yapılmış ve Haklara gösterilmesi gereken saygı yerini bulmuştur. Hepinize Teşekkürlerimi sunuyorum.
Vazgeçilmez gerçektir.
haklı önerme.

zall da bir insan.

zall da birgün gider sitesi kalır. hor görmemek lazım.
[kat: <a href="//www.uludagsozluk.com/c/adam-haklı-beyler/" title="adam haklı beyler" >adam haklı beyler</a>]

bu kat sistemini sevdim lan. şimdi bunu bkz amacı dışında kullanmak diye silemeyecekler.
sendikalı işçi karması için de geçerli olan haklı tespittir.
O nasıl bir tabirdir ya resmen saygısızlık aşağılayıcı bir ifade zall bu ve buna benzer işte günah keçisi gibi daha niceleri kaldırmali.
[kat: zall bak bi]

bana da çalışkan gelmiş, benim yapımda çalışmak yok. lütfen.
+1 imle destek verdiğim kampanyadır.
zall ın yaratıcılık seviyesini gösterir.
katılmamanın imkansız olduğu önerme. bu ülkede emekliler, dullar ve yetimler ne zorluklarla geçiniyor a zall efendi. herkesin sözlüğü yok senin gibi ayda 20 milyon ciro yapsınlar. bak bu dikkatimi çekmemişti başlığı görene kadar. yazarı kutlarım gerçekten. dikkatsizliğim yüzünden de kendimi tokatlarım.

şimdi burada hiçbir değere saygı göstermeden yazan kifayetsizlerin karma sıfatı "emekli" olunca sen bundan rahatsız olmuyorsun ama emekliler 3 kuruş paraya geçiniyor zall efendi. öyle kat gibi ne olduğunu muhtemelen anlamakta zorlanacağım sözlük hedeleri yerine önce bu karma sıfatlarına el at.

hem memleketteki 3 kişiden biri okurken bu karma sorununu hallet zall. yavrum bu ne nefret böyle. * bunu bile eksileyecek kadar sevmiyorsan beni, mesaj at da iki lafın belini kırak asssffdjjkk.
doğrudur.

mevzuyla ilgili olarak yazarı destekliyor , hepimizin aksine bu konuyu gözden kaçırmadığı için saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum.
Ben zall başkanın konuyla ilgileneceğini düşünüyorum. Yakın zamanda gereği yapılacaktır.
Adam haklı.
Bu gun gordugum en faideli baslik bu olsa gerek, konuya bi parmak basmanin zamani gelmedi mi zall ?
hak yol zallizm, troller için yaşasın zall.
Sen en iyisini bilirsin zallcığım.
(bkz: Dalkavukluk)
kesinlikle destekçisi olduğum önerme. insanın eşinin ölmesi, artık çalışamayacak yaşta veya tam sağlıklı olmadığı olduğu için evde oturması ve ebeveynlerinden birini kaybetmesi kesinlikle ayıplanacak birşey değildir zall bey. uzun zamandır bu durumu bende farkediyorum ancak, nickaltıma dadanan harun abiler, özel mesajdan hakaret eden troller derken iyice uçmuş gitmiş kafamdan.
tüm entryleri mobil olan yazar adlı şahsada çok teşekkürler duyarlılık gösterdiği için.
ve bu arada sözlüğe geldiğimden bu yana açılan en düzgün ve insancıl başlık bu.
unutmayın ki, hepimiz birer engelli/yetim/dul/yaşlı/kanser hastası vs. yüz milyonlarca şeyin adayıyız.
allah başa vermesin.
35 dk sonra gelen edit: teşekkürler zall bey. gerçekten iyi bir insansınız. yalnız kimseler kalkıp daha fazla konuyu uzatmasın, malum, hatasız kul olmaz.
bir yetim olarak katıldığım düşünce.
emekli dul yetim karması çakma adidas olarak değiştirilmiştir.
haklı ve tebrik edilesi düşüncedir.
zall yine göstermiş kendini ve bu durumu düzeltmiş.
Anılarımın gözümde tekrar canlanmasını, birşeyler başarabilmenin verdiği tatlı duyguları tekrar yaşamamı sağlayan, eski bir günlük sayfasının tozlu yapraklarıdır.

Herkese Tekrar sonsuz teşekkürler!

sayın zall'a içtenlik ile sevgiler...