bugün

uludağ sözlükte nadir rastlanan, kaliteli ve güzel yazarlardan.
tanrı'ya göre embesildir.
ismiyle müsemma yazardır.
bu hızla başlık açarsa çaylak olacak yazardır.
(bkz: #9349037)
nickine bakarak insanın kendini bilmesinden güzel şey yoktur deyip entrymi noktalıyorum.
(bkz: #9400565)

trafiğe açık yollarda eziyet çekmeden teker altında kalmasını dilediğim yazar.
nickinin hakkını veren yazar.
okuyabildiğim kadarıyla bu sözlükte trollerden sonra nickinin hakkını en iyi veren yazardır. bu kalitesizliğini hiç bozmaması dileğiyle...
nicki kendini haykırıyor zaten.
birşeyler söylemek istedim, nickine baktım, kendini bilene ve anlatana başka söz söyleyemedim.
ne diyelim, kendini bilmek de güzel bir meziyet.
(bkz: nick karakter uyumu)
beğendiğim ve ilgiyle entrylerini takip ettiğim hoş yazar.
süper bir adam bu. tam bir can sıkıntısı kurbanı. o kadar güzel başlık sıçıyor ki hayran kaldım.
dikkatimi çekmiş yeni nesildaş yazar.

dikkatimi öyle bir çekti ki, gittim yüzümü yıkadım, ince ironiler aradım, hafif ayarlar, ama yoktu. tamamen yazmış olmak için yazılmış, büyük ihtimalle kendinden önce troll entryleri okunmuş ve aceleye gelmiş. yakında gidiş biletini alır.
fazlalık olan yazar.
selamlarını alıp verdiğim yazar.
akp ye göre başlıklarıyla gündemdedir. akp karşıtıdır.*
(bkz: akp ye göre kürtler)
(bkz: akp ye göre vatandaş)
(bkz: akp ye göre din)
yazarı olmasada iyi bir inci sözlük okuru olduğunu düşündüğüm, sırf entry girmiş olmak için bol bol entry sıçan, nickinin hakkını veren, nesildaşlarımın yüzkarası yazardır.
yazar...
kafatasında ne taşıdığı merak edilen yazar. beyin yok çünkü, onun yerinde mutlaka bişiler olmalı.
her ne olursan en iyi olacaksın felsefesine uymaya çalışan arkadaştır. (#9517961)
nikinin hakkını yazdıklarıyla veren yazar. küfür etsem çaylak yaparlar, hakaret etsem nikten kaynaklı anlamayacak yazardır, ben en iyisi bkz. yaparak moderatörüde kandırayım.

(bkz: anan seni doğurmamış sıçmış)

edit: bu tespitimi 3 entrysinden yola çıkarak yaptım, 10 tane okusam sözlük kapanırdı.
başlık ve entry sıçtıktan sonra, bir zahmet sifonu çeksin yazarı. kokudan duramıyoruz lan.
entry nick uyumu bkzlarının kralı.
(bkz: arı kovanı yakmak/#9574791)

adam kızmış beyler.

yaratıcılığı ile güldürüyor bu arkadaş, devam diyelim.
(#9580179)şakaysa çok komik, ciddiyse hiç komik değil.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar