bugün

destan değil efsane gibi sanatçı mankenlerimizden.
çıktığı kanalı kanalı kacarcasına değiştirdiğim şarkıcımsı.
11 martta katıldıgı televizyon makinasi prgoramında okan bayülgenin "sesim .... oktavdir" sorusu üzerine oktavın ne oldugunu bilmeyen ama genede "ben sarkucuyum hemüde ötemkü mankenler gibim deel" diyebilen sahsiyet
11 mart televizyon makinasinde feridun düzağaçla ilginç bir diyaloga girmiş olan manken eskisi.
ebru= bak ben feridunun ilk albümü olan fd yi çok severim.*
feridun=o benim 5.albümüm *
kaseti ilk çıktığı zamanlarda , bir programda kendisinden canlı olarak şarkı söylemesi istenmişti. o da " aaaa orkestram yok söyleyemem " gibi zeka dolu bir cümle kurmuştu. işte o gün kendisine bir kez daha hayranlık duymuştum. **
orkestrası olmadan şarkı söyleyemeyengiller familyasından bir detonikus surtonesyen
barbie operasyonunda adı geçen, 15.000 $ deyince aklıma gelen manken.

(bkz: barbie operasyonu)
sevgilisi vedat'tan bir kez daha ayrılmış, ayrılığı da basın bülteniyle *belirtmiş olan şarkıcı-manken.
bır zamanlar tum ankaralı hatunların sac modelını örnek aldıgı, gırdıgınız her mekanda bırsuru ebru destan görmenıze neden olan manken kişi.
son saç rengi ve uyguladığı makyajla christina aguilera ya bir hayli benzeyen manken.
(bkz: ses bir kastir)
tokat, sözümü yemedim, bir sağa bir sola gibi muhteşem eller havaya şarkılarının solisti.güzeldir hoştur kendisi.
beşiktaşlı olmasına şaşırılmayan hatun.
dün geceki makina'da ses bir kastır derken neyi kastettiğini anlatamaması sonucu salak damgası yemiş olan kadındır.
sözümü yemedim * isimli bir adet kaseti vardır. zaga'da ''teenageler'' tarzında bir laf edip seyircilerden büyük bir ooooooooooooooo almıştır. ingilizce'de de iddialı olduğunu ele güne göstermiştir.
tanıştırayım boyfriendim gibi bir söze sahip parçayı seslendirdiği yetmediği gibi bir de klip çeken kızcağız. klipte de makinada giydiği elbiseyi giymiş.*
dagitiyor. [opucuk]
ucuyor. [boeing 747 ile]
siciyor. [ben onun agzina]

pe$in edit: $aka tabi.

(bkz: geronimo sizi sevmek)
tamamı türkçe olup sadece ismi ingilizce olan bir şarkıyı seslendirerek zeka ve ses kalitesini ortaya dökmüş eski mankendir.
kendisini sunucu, oyuncu , şarkıcı olarak tanımlayan aynı zamanda çoko adlı kopegiyle ekranlarda arzı endam eden guzelimiz.
sarı saçlarını kahverengi yapınca köpeği çoko'nun kendisini annesi sandığını beyan eden bağyan. *
bugün disko kralı'nda gördük ki bu kadın harbi malmış...
Bu akşam anladım ki ebru destan inatla sesin bir kas olduğuna inanıyor.. bu hatun tam bir illet sebebi olup çoğu bünyeye gaz yapmaktadır...
kendisiyle yapılan röportajda haftada bir yasin okuduğunu ve obama'nın gazze konusunda sessiz kalmasına obama tişörtünü atarak tepki gösterdiğini öğrendiğimiz trt'nin yeni spikeri.

http://zaman.com.tr/haber...imdi-turkce-sozluk-okuyor
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar