bugün

okuma lan ayı. net
Demek ki okuma yazma biliyo...bi de anket başlığı açabiliyosa, gönder gelsin, uludağsözlük'te yazar olsun !!
Sadece bunu bilse yeter...

https://youtu.be/3sF4Aqbi0Lw?si=UYk8rtpzERMdILhP
rüyama gelmeye devam et olur mu, en azından orda göreyim duyayım seni
Senin o sorgu odana lambayı ben alıcam tepemden yansıt tam olsun diye.
inatla da sorgu odası diyecem oraya oh!
Anama babama bu kadar hesap vermedim lan ben?
Hiç fark etmez. Okusa da okumasa da umrumda değildir.
Yazamam, okuyamaz.
ince ruhlu insanlara zaafım var, Bu zaten çok aşikar. Ve Bayılıyorum kendini yetiştirmiş insanlara...Öyle bi döküleyim istedim..
Senin kafanı duvara sürterek ateş çıkarmak istiyorum, biliyorsun değil mi?
okumayacak amk boşuna yazmayın. daşşak konusu olmayın.
görsel
okur mu acaba?
nerede olursam olayım ben buyum, hislerimi belli ederim. Sevincimi de, üzüntümü de, sinirimi de, sakinliğimi de…
bana yaşatılanları sen yaşamadın. Oradan oturup ahkam kesmesi ne kolay, ne rahat, ne keyifli.
Boş konuşup kafa dağıttığın günleri özlüyor musun acaba merak ediyorum. Saçma şeylerden bahsettiğimizi ve fıkraları. Durduk yere bu soru aklıma geldi. Neyse geçmiş gitmiş.
Kendini beğenmiş, her zaman kendi istediği olsun diye düşünen zavallı et parçasının tekisin. O kadar ki hayatını sahte gülümseler, sahte insan ilişkileri üzerine kurmuşsun. Hiçbir zaman içten değilsin ama insanlara yakın görünmek için yapmayacağın rol yok. Seni et parçası gibi kullanıp atmaları bile umrunda değil.
Ama en çok kendime kızıyorum. o gün bana tüm hayatını anlattığında gerçekten içten biri olduğunu sanıp ağlamıştım. Sikilip atılacak bir orospudan başka bir şey değilmişsin. gerçi buna bile aldırmazsın sadece ilgiyi eksik etmesinler yeter ki. ilgi için her şeyi yaparsın.
Bence kendini kandıran herkesi kandırır, öncelikle herkes kendine dürüst olmalıdır. Sonra da ilgili kişinin bizzat karşısına geçip, derdi neyse söyleme; yüreğini ve karakterini ortaya koymalıdır. Buradan dedikodu, arkadan çemkirme vs nereye kadar? Arkasından bunca kötü şey düşünüp, onca kötü laf yazıp sonra da tekrar aynı kişiyle görüşebilecek olanlar da çok ağır rahatsız kişiler olabilir.

(bkz: Herkesin mutlu olduğu dürüst bir dünya)
(bkz: Sosyopati)
(bkz: Narsizm)
(bkz: Çok geçmiş olsun)
“ iyi ki yok ettim seni hayatımdan, artık bir nokta bile değilsin, ağla, belki başkaları duyar haykırışını “.
Seni sevmiyorum diyişin değil; kollarımdayken, cano dur yapma diyişin var aklımda. Muahhh..
bahçemdeki kedi saygıyı hak ediyor çünkü sessizliğin ve farkında olmanın değerini biliyor. ama sen en ufak iyi niyeti bile hak etmiyorsun. benim için yoksun.
Seni en çok da Nisan ayındayken özlüyorum bebek.
Sadece yakışıklı olduğun için değildi. Konuştuğum her yeni kişide bunu daha iyi anlıyorum. Başka bir şey.
Aramızda geçen bütün kötülükleri ise ... Bilemiyorum. Sanırım beynim sonraki kötü ve korkunç halini... Evet o sendin biliyorum, eminim ama yine de... O halini sevdiğim halinden ayrı tutuyor beynim.
Hem iki halini birleştirmek zor ve acı verici. Bunu reddediyorum.
düşün ki sen bunu yazarken, kim bilir o hangi pozisyonu uyguluyordur.
(#46955157)
Katılıyorum.

Ve aynısından istiyorum.

Öyle yazacaktım vazgeçtim.
görsel
Teşekkürler hayatımız boyunca bize bayramı farklı hissettirmeyen canım ailem ve artık dönüşü olmayan kırıklıklar, geçmiş, heveslerim ve umutlarım. Artık gözyaşım değil boğazımı acıtan tek bir yutkunmasınız.
Ölmek ve hiç var olmamış olmak istiyorum.
Teşekkürler bıraktığınız burukluklar için.
Zeki Müren de sizi görecek mi ?
Bunu da okumayı ver. Yaz yaz nereye kadar.

(bkz: Bir Otostopçunun Galaksi Rehberi)