bugün

nerde bu yazar?
her şey ol ama nankör olma. yediğin kaba gelip sıçarsan gün gelir el oğlu da sıçar. adam olmak önemli.

edit: şimdi de özelden küfür ediyor. ben sana ne diyeyim birader kendine iyi davran. engellendin.
ülkemizin kurucusu mustafa kemal atatürk'ü sevmiyormuş.

not: bir de aklınca dalga geçmeye çalışmıyor mu en kötüsüde bu. yazık tek kelimeyle yazık.
Elinde patlayan rover'ını sözlükte gizliden satmaya çalışan yazar.

Edit: satmıyormuş.
başlık sayısı entry sayısından yüksek olan yazar.

(bkz: nasıl yani)
hiç hazetmediğim yazar. başkalarının başlığına gidip ''memeli'' falan yazıyor öğlen öğlen. ayıp. ''eşeğin aklına karpuzkapuğu getirmesene kardeşim'' derler adama.
aynı dertten muzdarip olduğum yazar kişisi. kendisine şu entry armağan olunur ki anlasındır durumun vehametini.

(bkz: uludag sozluk/#3325394)
*ikeyim,

siz hiç bukowski, genet, burroughs, joyce okumamı$sınız. adamlar bu heriften kırk kat fazla küfrediyor.

evet *ikeyim ki spoiler sanın,

$u,

yılmaz özdil'liğimi. dilli ka$arlı.
gerçek hayatında milletin donunda taşıdığını dilinden düşürmeyenlerin küfürbaz olarak nitelendirdikleri yazar. yarak onun değil mi kardeşim? istediği yere koyar. karışmayın. yok başka yönde bi talebiniz varsa özelden ulaşın kendisine. geçen sordum "olm bu senin yarakla ilgili merakı olanlara ne yapıyorsun?" diye, abi dedi (gerçi hep der, umumiyetle çekinir benden) özelden gelenlere gerekeni yapıyorum, genelde takılanlara gösterip elletmiyorum. helal dedim garin. ne diyeyim amina koyyim?
sözlükte pek çok küfürlü başlık ve entry olduğunu düşünecek olursak artık yaptığı gayet normal olan sözlüğün kaliteli yazarlarından.
muhabbeti çok rahat yazardır. sevdik mi, sevdik. *
sonunda olan olmuştur. ama diyordu bana abi çok korkuyorum, takma paşam bir kereden birşey olmaz. *
kafasi calisan*, gozlem ekolunden gelen, guzel tespitleri bulunan delikanli sozluk yazari****.
tanımaktan,sohbet etmekten; yazdıklarını okumaktan, takip etmekten büyük keyif aldığım ancak bunun yanında yazma yeteneğini sonuna kadar kıskandığım, sinirden çatır çatır çatladığım, içten içe büyük bir kin beslediğim yazar. şaka lan şaka hiç sevmiyorum kendisini sadece kin besliyorum. *
korkma yumuşak yavrum, ben babanın arkadaşıyım gel benimle parka gidelim.

tanım: yumuşak olmaktan korkan kişi, komik ayrıca.
bildiğin pudra şekeri. lokumun üzerinde iyi gidenden.
bildigin kadinlar matinesi. pek te eglendirir adami.
bildiğim meme ucu. böle kıllı mıllı..öğğkkk..
bildiğin çöl makinasi. ondan çevreciler tarafından sevilmiyor. (bkz: türkiye çöl olmasın)
bildiğin gol makinası. zamanının ronaldo'su gibi bir şey. artı olarak saçları da var!.
#3114784 nolu entryle çok güzel bir tespit yapmış olan yazar.
tatilden dönmüş, sözlüğü umutlu etmiş yazar.
(bkz: lan oğlum koşun bizim elemana sarmışlar)

hani burası bir mahalle olsa ve ben mahallenin delikanlısı olsam bu elemana saran herkesin ayağını kırar, kafasını yarar, topuğuna kurşun sıkardım. çünkü hem efendi, hem komik, hemde çok içten bir arkadaş domaine.

ama burası bir mahalle değil. zaten mahalle olsada bana köşede oturup karı kızı kesen işsiz güçsüz rolü verilirdi. yada mahallenin aşuftesini oynardım. ama oynamazdım. ben hatun olsam çok namuslu olurdum. ama erkekim diye namussuz muyum mına koim. domaine de hatun olsa çok namuslu olurdu. ama vaudeville for vendetta hatun olsa oral seks tecrübeleriyle mahalleyi inletir, ağızları sulandırırdı. nikim yok benim devamlı evden kaçan bi kız, deep balkonlardan aşağıya laf atan teyze, pulp fiction her ortamı bilen abla, çağdaş dedikoducu kokoş *....

neyse, konu dağıldı. çok iyi bir insan ve aynı çoklukta iyi bir yazardır domaine.

(bkz: ben bu yazıyı cankana yazdım)
türban üzerinden prim yapan aptalları görmekten artık gına gelmiş kendisine. güzel.
peki tayyip erdoğandan da gına gelmiş mi kendisine?
madem türban üzerinden prim yapılmasından rahatsız, önce türbanı ağızlarına sakız eden siyasetçilere
iki çift laf etmesi gerekir. halkın dini inancını kendi çıkarları için kullanan şahısları eleştirenlere değil.
bana hiç hakaret etmemiş yazar. olsun. adettendir bu tür yazarlara söylenir; "fethullahçı seni, şeriatçı seni, terbiyesiz, ahlaksız" bir daha yapma emi!

antepli bile değil!