bugün

'ulan bu nick deiştirmekte amma moda oldu ha' yazarı. selam ederim...
nickiyle gece gece güldüren yazar. hoşgelmiş.
özellikle siyasi konularda, at gözlü insanları yamultmasıyla dikkat çeken yazardır. entryleri okunasıdır.
#1823851 entrysi ile sozlukteki nadir mantikli insanlardan oldugunu ispatlamis kisi , kurum veya kurulus.
(bkz: ne dedim ben ya)
balon=beyin..bilgi+deneyim+v.b.=beyin..balonun uçması....neden?
beni yazar olarak sözlükte tanımlayan ilk ulusözlük yazarı. yazılarını şiddetle takip eden bir kitlesi olduğu bilinmektedir.
bakılır bakılmaz farkedilen ve nickine hayran bırakan yazar kişisi. yaratıcılığın sınırlarını zorlamakla kalmayıp adeta parçalayan insan.
(bkz: #1963692) yarılmama neden olan yazar. *
harf olanın kankileri için;

''ş ç ı ü ö'' acıların harfleri. *
(#2017486) entrysiyle beni güldürmüş yazar. tebrikler.
uzun entryleri bile, hiç sıkılmadan, zevkle okunan yazar. hocamız olarak kabul edilebilecek kadar nitelikli bir kişi.
kendisini #1896917 tarzı bir denklemle tanımama üzüldüğüm yazar..sanırım o denklemdeki soru işareti bendim o gece..gec tanıstık..güzel sohbetlere..
düşüncesini korkusuzca ifade eden, klavyesi kuvvetli yazar.
içinde bulunduğumuz anlarda " o bunu taciz etmiş, şu şeriat istiyor, darbe olmalı" vb. iç karartıcı entryler arasında yazdığı çocukluk yıllarına ait o masumluğu ve saflığı entrylerinde harika anlatan ve yüzümü aydınlatmış yazar.
abi bu 4. nesilden bi bok olmaz diyenlere direk örnek olarak gösterdiğim kaliteli yazardır. bu yazarı örnek gösterince ise o kişiler iyi de abi istisnalar kaideyi bozmaz diye biliyorlar. bence bu insan istisna değil. çok daha kaliteli yazar var ama daha yuvarlanan bir kartopu hepsi sonradan çığ olarak gelecekler. bu yazarsa çığ olarak başladı ne olarak geldiğini siz düşünün bakalım.
hayÂllerinde kırmızı bir tosbağa sÂhibi olmanın yattığı yazar. hani şu kaplumbağa cinsinden.*

edit : entry numarası da hiç şık olmadı ya...
yazılarındaki samimi üslup ve kuvvetli hafızasıyla takdire şayan bir yazar. takipteyim.
Ya çok güzel anlatıyor ya da çok güzel şeyler anlatıyor. Karar veremedim. belki ikisi birdendir. her neyse entryleri güzel işte...
bunaldığım zamanlarda entrylerini okuduğum yazar.
(bkz: #1860846)
yazılarını çok beğendiğim 4. nesil yazar. (bkz: ailecek izliyoruz)
okundukça tanınan, tanıdıkça anlaşılan yazar.
takdir etmeyi bilen ve takdir edilen yazardır. şahane bir roman yazarı olacak kapasitededir. bilgi ve neşe entrylerinin mükemmel kaynağıdır. sözlükte bir alışkanlıktır. bambaşka bir tadı vardır. başlığının sol framede görünmesiyle bile kahkaha attırandır.
(bkz: daglar daglar)
küçükken çok çapkın olduğunu düşündüğüm sevimli yazar. girdiği entry, ilk entry değilse veya kısa ise çok tuhaf geliyor, nostaljik veya sosyal durum anlatan bir başlık açıp altta uzun ve akıcı olarak anlatmasına çok alıştık.
bir şekilde kalbini kırmış olabileceğime inandığım yazar. halbuse kırk yılın başı uğruyok buralara emme. olsun, iyi yazıyor.