bugün

eğitimli cahil insan topluluğundaki birey.

belki kendileri de farkında değiller ama sadece kapitalist sisteme hizmet eden baş aktörler.

öncelikli görevleri: düzenli ilaç kullanılması sağlamak ve asla kökten tedavi etmeyen ilaçları yazmakla mükellef kişi.

Gerçek doktorlar ikiye ayrılır : ameliyat yapan doktorlar ( özelde çalışanlar dahil değildir. çünkü onların da tek görevi insanların orasını burasını bir hiç uğruna kesip para kazanmak)
Alternatif tıp doktorları (şifacılar ) : yalan yanlış bilgilerle sahte ve kendi işe yaramaz ürünlerini satanların dışında olan kişiler.
uzman olması için en az 21 sene okuyan, bu kadar okuyan bir insan için aldığı paranın çok fazla olduğunu düşünmediğim insan üstü varlıklar.
orospu evlatlarının kıskandığı meslek erbabı.
e dövseydin yavrum. o da çözüm değil mi sizin gibiler için. çoğunuz ilgi bekleyen sevgili gibisiniz mk vasıfsızları.
sağlık sektöründeki para babalarına hizmet eden yüksek maaşlı köleler.
6 yıl sonraki ünvanım.
Efendim diye cevapladığım seslenme biçimi. (Oh burda da belli ettim doktor olduğumu rahatladım. Böyle de düşmüyor beyler bilginize)
en iyisinin anasını sikiyim. bunları savunmaya çalışan ılık götlü hümanist tiplerin de şerefini sikeyim. daha doğrusu;bu ülkede sırtını bir yerlere yaslayıp işini iyi yapmayan herkesin anasını götünden sikeyim.
Var mıdır yeşillendirebilecek online yazarlarımızdan. Ufak bir bilgi talebinde bulunacağım.

Tanımsız entry girmek yakışmaz.

“insanlığın” kusurlarını gideren insan mesleği.
Sanırım ilerde seçmek istediğim meslek. Bir kaç yıl kaybının lafı olmaz umarım. *
insanları tedavi ederek kazanç sağlayan meslek türü.
ivne yazar ilaç yazar severiz iyi ki varlar.
oldukça sabır ve emek isteyen meslek.
Aşk yarasıdır bu; ilaç kapatmaz
Verdiğin teselli beni avutmaz
Dermanı yardadır sende bulunmaz
Boşuna benimle uğraşma doktor

sen coronalılara bak doktor.
şu günlerde hayatlarını riske atarak yoğun çalışan emektarlar.
şu zamanlarda değeri daha çok anlaşılan kişi/kişilerdir. evet.
sağlıklı bir organı iyice bozmayı nasıl başarıyorlar anlamıyorum. bunlar değil 6 yıl, 40 yılda okusa yine aynı değişen bir şey olmaz. özellikle türk doktorlarından uzak durun. sırf daha fazla para almak için burun dan fazla kemik alan adamlardan bahsediyorum.
görsel
Uzun süredir midemden rahatsızlık yaşıyordum. Doktorum sayesinde şuan gayet iyiyim. işinde çok başarılı.
Kaynak: https://www.mfatihcan.com/
doktor tanıdığım var. üniversitede iyi arkadaş biriktirmişim. kendimi kötü hissedince tık rapor yaz diyorum yazıyor. kral kadın. gerçekten çok iyi ve güzel bir insan. tam evleneceğim özellikte. ama ne var ki açılamıyoruz .d
Bu insanlar genellikle itici ve yasakçı tipler olurlar.
Sanırım yakarsa dünyayı doktorlar yakacak. Böyle saçma salak sikko düzene aslında tüm meslek erbabı ses çıkarmalı ama doğulu bi toplum olduğumuz için sinik yetiştirilmişiz. En azından sonuna kadar destekliyorum ben. Ne yaparlarsa yapsınlar haklılar. 3-5 gün ağrı kesici yazdıramadı diye çemkiren sözlük malları da iyi düşünsün.
sosyal devlet adı altında bekçilere uzman doktordan fazla maaş veren devlet, yıkılışına çeyrek kala olan bir devlettir.
algıya gel. abisi doktormuş. ama kardeşi işçiymiş. hatta işçi kardeş dr ağabey den 2 kat fazla maaş alıyormuş.
Ben doktora gitmiyorum, o yüzden balgam söktürücü yazamıyor.