bugün

ateistliğin yüz karasıdır kendileri. Böyleleri gece uyumaz sabaha kadar din dersini çalışıp üstüne bir de sabah namazını kılıp işi garantiye alırlar.
inanmadığı şeyleri iyi analiz edip anlamış sorgulayan ve düşünen bir ateisttir.
Din bilgileri hazırken islamiyete dönmesi gereken ateist.
besmele çekerek başlamıştır sınava.
birşeyi bilemek onu hayat felsefesi olarak almasını gerektirmez. senin de ateistliği bildiğini düşünürsek paradoxa gark oluruz.
Zorunlu din dersinin konusu olan 'Dinde zorlama yoktur!' mevzusuna ahir derecede hakimdir.
kopya çekmiştir kopya çekmek ona göre günah olmadığı çin çekmiştir.
Olması gerekendir. Gerçek ateist zaten tüm dinleri iyice araştırmış olması gerekendir.
90 da neymiş, ben 200 almıştım. 7-8 sene öncesi lise 2'deyiz o zamanlar, sınıfça kopya çektik ben yanlış geçirmişim, hoca aferin bi sen kopya çekmemişsin dedi kağıda 200 yazdı.
90 aldıysa ateist demesin kendine zaten. 100 alırsa dinin ne olduğunu anlamış demektir, o yüzden de ateist olmuştur.
bir ülkede, din dersi kredisi 4 kredilik matematikten sonra 3.5 kredi ile ikinci sıraya yerleştirilmiş ve 3 kredilik türkçe ve fen bilimlerinin üzerine çıkarılmışsa, başarılı olmak için ne yapması beklenirdi?
Ezberci eğitim sisteminin sonucudur.
inanmaması ezberlemesine engel değildir.
adı üstünde zorunlu din dersi 90 almayıp da ne yapsın adam.
bilinçli ateisttir.
90 aldıysa neyi reddettiğini bilmemektedir tam olarak.

not: 90 aldım ve ateistim. *
note 2: swhyi ilk defa kullandım*
Bişeyi kabul etmemek için o şeyi bilmek gerekir tezini doğrulayan ateisttir.
Ateist diye dinleri araştırmadığı anlamına gelmez. en sert dindardan daha bilgilidir.
işte bunlar hep kopya.
normaldir.
meb'in müfredatında din eğitimi mi var amk?
en kek ders din kültürü dersiydi bizim zamanımızda.
kpss vatandaşlıktan full çeken anarşistin yakın akrabasıdır.
gerekli bilgiyi edindikten sonra ateist olmuş, durup dururken ben ateistim diyerek özentilik yapmayan bilinçli insan örneğidir. din manevi bir sey olduğu için teorik bilgilerdir, edebiyattan yüksek almakla farkı yoktur.
Oportunusttir.
en iyi ataist vakti zamanında kuranı çok iyi bilenlerdir.yarım yamalak bilenlerden müslüman çıkıyor işte.
din sınavından 90 alan ateist=türkiye'deki eğitim sistemi
Kuran-i kerim'i okuyup anlamistir. Dini bilgisi yiksektir
Zaten bu yuzden ateist olmustur.