bugün

Seks.
Seks.
Seks.
Seks. seks
iki bira için geçer.
Yeni bir depresyona girmek. Artık eskisi demode geleceği için sağ köşedeki çarpı tuşuna basarak ondan rahatça kurtulabilirsiniz.
Çok basit,
Spor yapmak.En basiti; açık havada yürümek.
Başlarda zor gelebilir, ama 3-4 kez kendinizi zorlayın spor yapmak için. sonrasında zaten vazgeçilmeziniz olacak.

Spor yaparken sürekli neşeli müzikler dinlemek de bunu pekiştirici etkiye sahiptir.
depresyondaki adam spor yapacak kadar enerjisi olsa depresyona girer miydi ya hahaha. ilaçsız olmaz babuş alıcan hapını , biraz havalanacaksın.. miss.
aşık olmaktır.
kendi kendini motive etmek ego kasmak gülümsemek ve hedef belirlemek.
hakkında yeni ynei tuhaf haberler okuyourum. benim anladığım olayın sırrı kötü şeyleri tekrar tekrar düşünmemekte sanırım. yani depresyonun gelişmesini engelleyerek başlıyor herşey. peki ya döngüye girdiysek. işte onu bilmiyorum.

resmen ödül ve ceza mekanizmasını kullanıyor depresyon. yani iyi düşününce iyi hissediyoruz. kötü düşününce cezalandırılmış (bilimcilerin yalancısıyım: http://www.bilimma.com/de...gi-beyin-bolgesi-bulundu/ ). bu sürekli olunca kurtulamıyoruz.

şimdi bu durumda bizim bu ceza psikolojisinden çıkmamız lazım demek ki depresyonu aşmak için. belk ikendimizi başka şekillerde ödüllendirmeye denersek olabilir gibi .yani evet biraz kendimizi kandırmış gibi oluyoruz ama belki de bu lazımdır.
evde durmamak.
Önce para; para için iş. sonra aile; herzaman yanında olan ve gerçek bir dost. Bunlara sahip olup depresyonda ömür tüketen sağlam bir köteği hakediyor.
Psikoterapiye gitmektir.
Kendi başınıza duyguları bastırırsınız, ancak bastırılan her duygu tabuta canlı gömülmüş insan gibidir. O tabutu tırmalar ve o tabut evinizin altındadır.
nane limon. depresyonun en etkili ilacı sosyalleşmektir.
kafanızı şah damarından başlayarak ve seri bir şekilde kesiyorsunuz. kurtuluyorsunuz. şaka tabi. evde denemeyin. sadece evde değil hiçbir yerde denemeyin. batırmayın ortalığı. misal ben kolumu kestim tavana kadar kan fışkırdı. halılar falan mahvoldu. pis işler bunlar.
seks çok iyi ilaçtır.
Bir şeyler yapın. Basit de olsa. Alışverişe çıkın, evi temizleyin. Ne olursa olsun olduğunuz yerde durmayın. Şüphesiz ki bu daha kötü yapar sizi. O yüzden kendinizi sürekli motive edin ve yapacak bir şeyler bulun.
Kadere ve kazaya iman etmektir. Bu tip ruhsal hastalıklar olgun bir müslüman da bulunmaz.
sosyal hayat ve alkol mükemmel etkilidir.
Aşık olmak en guzel çözümdür zannımca birde karşılıklıysa bulutlarda uçurtur hayatta en kötü şeyler bile size vızz gelir..
5 vakit namaz.
1 adet fırın poşetini alın sessiz zifiri karanlık bir odaya geçin patlayıncaya kadar şişirin
nefessiz kaldığınızı düşünüp kendinize geldiğinizde kurtulacaksınız.
intihardır evet. mutlaka ilaç tavsiyesi almanız lazım yoksa çok zor. şu dünyada iki solukluk canımız var onun da 4'te üçünü bu meretle boğuşarak geçiriyoruz amk.
31 ilaç gibi gelir...
mümkündür, hastalık nörolojik veya genetik değilse kurtulabilirsiniz çünkü bunlar çoğunlukla çevre kaynaklı oluyor. depresyonda bir sikime yaramayan hastalık odluğu için gayet olağandır.
Çok deneyip başaramadığım olay. ilaç şart bence.
Video oyunları.