bugün

2009 yılının son zirvelerinden biri olmaya adaydır. yılbaşından önce yapmayı planladığım zirvedir. mekan için cafe delicia uygun görülmüştür.zirve pazar günü olacaktır. ilgilenenler şahsıma müracat edebilir. detaylı bilgi, ilerleyen günlerde zirve box'ta olacaktır.
sanatsal olması gereken zirve. sanatın ve sanatçının dostu olarak her daim sanat konuşmak gerekir. bu esprinin de boku çıktı, yapmayın artık. bu son olsun...
(bkz: kız derken)

goşun lan zirve var. *
"yeni yıla nasıl girersek öyle gider" zirvesi. pazar günü saat 6 sularında, karanlık çöktüğünde, dolunay için en uygun şartlar oluştuğunda yapılacaktır. tamam, abartmaya gerek yok. metropolümüzde yaşayan tüm sözlükçüler davetlidir.
suyu eksik olan zirvedir.
katılımın çığ gibi büyümesini umduğumuz zirve. 27.12.2009(pazar) tarihinde cafe delicia'da gerçekleşesi, kaynaşma aparatı.
"vay ben duymadım. ben işitmedim diyenin vay haline" zirvesi. bazen sol frame'de salınması gereken zirve.
ayazı unutulmuş zirvedir.
sömestrda katılımın artacağını (birtatlihuzuralmayageldim) düşündğüm zirvedir.
geleceğimdir. zirveboxa yazıldı mıdır? beynimdeki sorulara cevap arıyorumdur.
zirve box'ta onay bekleyen zirve. ayrıntılı bilgi için şahsımla diyalog kuralabilirsiniz. biz de insan evladıyız halden anlarız... finallerin başlayacağından dolayı yılbaşından önce olacaktır. bu pazar yapılası zirve.
mavi balina'nın ağırlığını koyup zirve box'ta yer alması için bastırması gereken zirve.
gelebilme ihtimalimin yüksek olduğu zirvedir.
katılımın çığ gibi büyüdüğü zirve.
kesin olmayan katılımcı listesi şöyledir. gelmek isteyen ismini yazdırabilir.q

mavi balina hem de minik
petitjoueur
tutkimucizeyirequem
yumuklu sucurta
mother+1
push the tempo
jelib10
peynirciks
zirve box'ta da yerini almıştır.
gelememekten ötürü içimde burukluk uyandıran zirve.
hiçbir şey için geç olmayan zirve. katılmak isteyenler zirve box'a isminin yazdırsın. yalnız bırakmayın lan beni.
çınarda, belediye önünde eski borularımız ve yeni borularımız standının önünde koşturacağımız zirve.
bu zirveyi düzenleyen peynirciks' in aynı zamanda kendisinin de katılıp katılmayacağının belli olmadığı zirvedir. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu deyiminin uyacağını düşündüğüm zirvedir.
şahsımın kesin katılacağı zirve. ama sanırım tek başıma oturacağım.
katılacağım zirvedir. *
sessiz sedasız gerçekleştirilecek olan zirve.
gelen bir pişman, gelmeyen bin pişman zirvesi.
gelen de gelmeyen bir kez pişman olacaksa kavuğu önümüze koymamız gereken zirve.
daha önceki pes zirvesini göz önünde bulundurduğumuzda eğlenme garantisi verilen zirvedir.