bugün

yakın bir tarihte* yeniden organize edilecek zirvedir.
sonraki bir tarihe ertelenen zirve.
dakikaların kaldığı zirvedir. haydi hayırlısı. şimdilik 1800 dakika gibi bir zaman var.
yazarların kirli çamaşırlarının ortaya döküleceği zirve.(sansasyon yaratalım ki katılım artsın)
(bkz: denizli horozu tozu kızı zirvesi/#6855985) kimse bilelim.
davos zirvesi tadında.
zemin zirve yapmaya müsait. gelmek için hiçbir bahanenin bulunamadığı zirve.
kar yoksa gelmiyorum zirvesi.
saat 20:30 civarında başlayıp gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren pes zirvesi sırasında sevgilisine "uyuyorum" ayağı yapanların** 18:00 gibi erken bir saatte başlayan bu zirve sırasında ne tür bir yalan uyduracaklarını merakla beklememize neden olan buluşma organzasyonu.
gidemeyeceğim için, içimde meraka sebep olmuş zirve hedesi.
bi arkadaşa bakıp çıkılacak zirvedir. *
daha önceki pes zirvesini göz önünde bulundurduğumuzda eğlenme garantisi verilen zirvedir.
gelen de gelmeyen bir kez pişman olacaksa kavuğu önümüze koymamız gereken zirve.
gelen bir pişman, gelmeyen bin pişman zirvesi.
sessiz sedasız gerçekleştirilecek olan zirve.
katılacağım zirvedir. *
şahsımın kesin katılacağı zirve. ama sanırım tek başıma oturacağım.
bu zirveyi düzenleyen peynirciks' in aynı zamanda kendisinin de katılıp katılmayacağının belli olmadığı zirvedir. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu deyiminin uyacağını düşündüğüm zirvedir.
çınarda, belediye önünde eski borularımız ve yeni borularımız standının önünde koşturacağımız zirve.
hiçbir şey için geç olmayan zirve. katılmak isteyenler zirve box'a isminin yazdırsın. yalnız bırakmayın lan beni.
gelememekten ötürü içimde burukluk uyandıran zirve.
zirve box'ta da yerini almıştır.
kesin olmayan katılımcı listesi şöyledir. gelmek isteyen ismini yazdırabilir.q

mavi balina hem de minik
petitjoueur
tutkimucizeyirequem
yumuklu sucurta
mother+1
push the tempo
jelib10
peynirciks
katılımın çığ gibi büyüdüğü zirve.
gelebilme ihtimalimin yüksek olduğu zirvedir.