bugün

bundesliga'da geçen hafta 2 gol birden atan hoffenaim'li futbolcu.
hoffenheim'in hayvani forveti.1.90 boyu vardır dana gibi güçlüdür. Ibisevic ile birlikte takımını gol yollarında sırtlamaktadır.
senegal milli takımında oynamatadır. fransız pasaportu vardır.
bundesliga 21.hafta'da hoffenheim'ın stuttgart'a karşı oynadığı ve 3-3 biten maçta 3 gol birden atmış olan hoffenheim'lı futbolcu.
7 milyon euro 'ya stoke city 'ye geçmiş senegalli. ulan fm 2011 hani bu dayı intere gidicekti , liverpool 'a gidicekti , arsenalde top koşturcaktı bu mudur olum gide gide stoke city midir yani ?

şok edit: sağlık kontrolünden geçemediği için trasnferi yatmıştır.
25 mayıs 1985 sevr doğumlu senegalli futbol forveti. şu anda newcastle united'da oynamakta ve çok iyi performans göstermekte. önümüzdeki transfer sezonlarının gözdesi olabilir. daha önce rouen, mouscron, hoffenheim ve west ham'da oynadı.
andy carrol'un parasıyla alınan en güzel şey.
https://twitter.com/#!/dembabafoot
bu sezon an itibarı ile attığı 16 golle katkı sağlamıştır kendi takımı Newcastle United'a.
galatasaray ile adı geçen senegalli insan azmanı.gelirse çoluğumu çocuğumu keserim.
21 haziranda galatasaray'ımıza imzayı atacak olan futbolcudur hayırlı olsun.
ünal aysal'ın son açıklamasında transferinin son aşamada olduğunu öğrendiğmiz newcastle united'ı oyuncu.
çok güzel ritmik bir isim. vurmalı çalgı ismi olabilirdi.
gelirse müthiş bir transfer yapmış olacağımız futbolcu. kuvvetli, tekniği kötü değil, permier lig tecrübeli vs.

--- alıntı ---

"demba ba'yi hoca istedigi an bitirebiliriz."

ünal aysal

--- alıntı ---
- Oglum çayın iyi mi böyle ?
-Az daha şey koysan daha iyi olur.
- Şundan mı oğlum ?
- Dem baba dem.
milan baroş un yerine umut bulut, necati ateş in yerine de demba ba alınırsa galatasarayın hücum hattı iyice zenginleşir.

hoşgelsin sefa gelsin.
ingiltere de bu kadar başarılı performans gösteren bir adamın Türkiye'de ne işi olabilir diye sormak istiyorum kendisine. Dostum hele bi 32-33 e gel ondan sonra görüşelim. Transferde umarım gerçekleşir bu ara.
gelirse takımın boy ortalaması kulüpler bazında dünya standartlarını zorlayacaktır. *
şaka bir yana, gelirse dehşet bir olay olur o kadar söyleyeyim.
kocaman bir keşkedir. en azından şimdilik. gelirse ikinci les ferdinand/amokachi tarzı bir şey olur.

he bence galatasaray'ın ihtiyacı olan jardel tipi forvet şuan.
muslera - eboue,semih,dany,hakan - engin,melo,selçuk,assaidi - elmander,ba.

7 yabancı oluyor ve gelirse eğer bir yabancıyı oynatamicaz. bu durumda şu seçenekler karşımıza çıkıyor :

- bir türk stoper daha almak (ki ben alıcaklarını sanmıyorum.
- melo yerine gökhan inleri almak(bizim açımızdan olabilecek en iyi ihtimal)
- burak yılmazı almak(lig tamam da avrupada naparız bilemem)

bu seçeneklere ilaveten hamit altıntopu alsaydk çok iyi olurdu, aslında sağ kanat için mutlaka alınması gereken, aranan adam.

(bkz: zorunluluk)
7 milyon sterlin karşılığında galatasaray'da.
edit: kaynak sky sport ve sky italia. euro babında 11 milyon euro'ya tekabül ediyor.
edit2: bak kesin demiyorum ben duyduğumu yazdım.
edit3: şöyle bir açıklama yapayım. demba 7 milyon sterline serbest kalıyordu galatasaray'da 7 milyon sterlini verip aldı.
tam da hondureno'ya ''umarım şu newcastlelı elemanı alır bizimkiler.'' diyordum ki geleceğini dedikodularını öğrendim.

galatasaray'ın yeni forveti olmuştur, camiaya hayırlı olsun. çok iyi transfer.

edit: toplam 20 milyon euro'ya mı ne patlayacak. havaalanında görmeden sevinmek istemiyorum.
hergün gs ye geldi haberi çıkan oyuncular serisine adını yazdırmıştır hayırlı olsun

o dedi,bu dediyle olmaz gelsin görelim.ondan sonra değerlendirelim..
ingiltere'nin TT listesinde Demba Ba ve Galatasaray konuşuluyor
havalimanında görülmediği sürece transfer dedikodularına inanılmamalı. forlan reyes hamit vs örneklerinde olduğu gibi.