bugün

entry'ler (23)

cep telefonuna manuel hoparlör

sokakta cep telefonlarıyla artistlik yapmaya çalışan şahsın başvurduğu yöntemdir. eller zik tutar gibi yapılır fakat onun yerine cep telefonu konur. işte hoparlörümüz hazır.

andy carrolla verilen parayı hala içine dert etmek

düşünmeden edemiyorum. neden diye enine boyuna masaya yatırıyorum. fm'de liverpoolu alıyorum bakıyorum. yok arkadaş olmuyor. şampiyonlar liginde yarı final oynuyorum, parayı kurtarmıyor. torres'in anısına bu kadar saygısızlık olur mu diyorum.

her güzel şeyin bir bedeli olması

pastırma yedikten sonra koltuk altından çemen kokusu yayılması örneği oldukça somut bir örnektir.

ilk buluşmada kızın önünde 1500 lira çekmek

kızına göre afrodizyak etkisi yaratabilir. Bazısına göre de zeka seviyesinin idiot olduğunu ispatlayan eksik parçadır.

mahkeme kararlarından akp yi sorumlu tutmak

mahalle bakkalını sorumlu tutmak daha doğru olurdu sanırım. yakında "özgürlük istiyormuşsun, gel bakalım sen şöyle" dediklerinde bakkal göreve diye bağırabilirsin. başlık açarken bile "akp'yi savunuyorum nasıl olsa bişey olmaz." özgüveni güzel bir tatminkarlık olmalı.

halkın gelir ve gider dengesizliği

az sonra burger king'e gidince geçecek olan sağduyulu yaklaşım. sadece boş zamanlarımızda aklımıza gelir eşitsizlik, fakat tüm türkiye tiger, kovalski, levis giyer.

kimi kime şikayet edeceksin

kavga kıvılcımına dökülen benzindir. devamı "indir lan elini" diye gelişir.

örnek gösterilecek bir müslümanın olmaması

böyle birine gerek yok zaten. bu bahaneyi sunanlara örnek biri çıksa bu sefer de çözümlü islamiyet soru bankası isterler.

ilker başbuğ la ilgili yazarken ince ince tırsmak

"özgürlük-tırsmak" internet andıcı özgürlükleri savunduğundan(!) bu korkuyu yaşamak çaresizce bir durumdur.
Aşşağı tükürsem cemaat, yukarı tükürsem ordu.

eli bıçaklı adama uçarak kafa atmak

böyle bi durumda bıçaklı adam "bırakın bu olayları ya, ben gidiyorum." diyebilir.

hawking in çözemediği sır

hawking:
-vay arkadaş ya herşeyi çözdüm de Tony, noldu la bana böyle onu bi çözemedim.

kızların uzun boylu erkek tercih etme sebepleri

Arabası olmayan kısa boylu erkek isyanıdır.

sevgilinin memelerine tutkal yapıştırmak

hatta kırmızı kalemin arkasıyla da küçük vuruşlar yaparak ufak çaplı bir silikon elde edinilebilir.

sevgiliden duymak istenilen sözler

ısrar etme aşkım kız olduğum halde ben ödemek istiyorum bu sefer.

sevişen kadın sözleri

-Sırılsıklam oldu yalamak ister misin aşkım?

sonrası pendik çöplüğünde bir kaç iyi adam...

pollyanna ya siki tuttun demek

pollyanna'nın bunu tutamayanlar da var deme ihtimali yüksek durum.

meksikalı ve türk kadınlarının birbirine benzemesi

giovanni dos santos'un bile çılgın sekreter jale'ye benzemesi bu durumu kanıtlar niteliktedir.

mahalle maçında rövaşataya kalkan çocuk

6 kat plastik topla neler yapılabileceğini kanıtlayan, balkondan izleyen atletli babasını gururlandıran çocuktur.

otobüs durmadan inen adam karizması

acımasız eylemsizlik şovalyesidir kendisi.

bir kıza bacaklarını aldır demek

"Yazın terletmiyor mu aşkım?" dediğimden beri rayına oturmayan ilişkinin ortasına düştüğüm düşünsel.