bugün

Yazın denize girmeden önce kuaförde ağda yaptiran erkektir yada başka bişey *
hipsterin önde gidenidir. Cool dur havalıdır tarzıdır yani bizımlesin
Mal beyaninda bulunan erkektir.
Tövbest deyip kafamı çeviririm.
Erkeklere yakışmıyo yav yapmayın..
vuruyordur. kendimden biliyorum.
Bazı erkeklere çok ama çok yakışıyor. Bacakları kalın değilse tabii.
Bazılarına çok yakışıyor.
yeni nesil batı özentisi gençlerin giyip şebek gibi ortalarda dolaştığı bir pantolon modelidir. birde kısa paça türden olanı var ki iticiliği 2 katına çıkarır.
gayet normal bir erkektir. Neden böyle bir yargılamaya girilir ki ?
Malzemeyi gözler önüne sunan erkektir.
DAR DEĞiL SLiM FiT DiYECEKSiN.
BEN GiYiYORUM VALLA PANTOLONU BACAĞINA TEMAS ETMEYEN ŞALVAR GiBi DOLAŞAN TiPLER VAR AHAHA. ESTETiK YAV ESTETiK...
erkek değildir. kendini öyle sanandır.
Her an kestirmeye niyetli erkektir. Erkek dediysek lafın gelişi yane.
kişiden kişiye nesilden nesile değişen yargılamalar olacaktır tabiiki. Eskilerin iyi anmayacağı kesin mesela. ama yeni genç nesil için bir moda.
Vurdurması an meselesi olan erkektir.
"Sabah uyku sersemliğiyle hatunun pantolonunu giymiş" hissi uyandırır. Babet çorap ve dar tshirt ile takım tamamlanmalıdır.
(bkz: Aşkito)
zayıftır.
vurdurmaya fırsat arıyordur diyen kişinin gelip bir gram delikanlılığı var ise vurabildiğidir veya birlaf edebildiğidir, evde akşama kadar götünün yayıp 100 kilo olan sivilceli orospu çocuklarının giyemediğini yapıyor diye kıskanılan erkektir.
iğrenç yürürler. Komik görünürler.
Buyrun benim. 168 boyumla geniş geniş giyinip bir de olabildiğine bodurlaşmak istememe durumumu anlarsınız umuyorum. Gerçi sizi ilgilendirmez.

"dar pantolon giyen erkek" benim giyim tarzımla benzerlik taşıyan "erkektir"
çok itici geldiğini söylemem gerek.
sonra tecavüz edilince zırlıyorlar.

tecavüz durumunda tecavüzcünün alacağı cezayı düşürür.

(bkz: kadın erkek eşitliği)
Dar giysinler sonra testisleri aşırı sıcaktan işlev dışı kalır ve kısır kalırlar ve soyları tükenir.

Yandık şimdi aydınlandılar. Neyse bunlar moda köpeği olduğu için sıkıntı yok.
Rap dinlemeyen erkektir.
bu gözler tayt üzerine geyikli uzun kazak giyen sakallı gördü be o da bir şey mi dedirten erkektir.